Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022


Препоръчан пост

Излезна ми одеве новина, че Брендо се надява Тилеманс да преподпише нов договор. Предлагали му 100к на седмица, ама май той не искал. Та реших да проверя до кога му е договора и се оказа, че му изтича на 30 юни 2023 година, което значи, че следващото лято влиза в последната година от договора си. 

Та си мисля, че е възможно тоя сезон да изкараме с наличното, къде Харви, къде Къртис, къде Милнър ще помагат, следващото лято Милнър си тръгва и освобождава място и ние скачаме за Тилеманс, който би трябвало да е по-евтин тогава. Клоп е показал, че си чака хората, когато наистина ги харесва, справка Кейта и ВВД, така че е твърде вероятно да не вземем никого сега.

Link to comment
Сподели другаде

42 minutes ago, Red_Merseyside said:

Слухове за Дейвид Маршал 36-годишен вратар от Дарби Каунти 🤮 Искат да пращат Келехър под наем да играе по-често.

Е защо да не се "подсилим" още малко хаха

Link to comment
Сподели другаде

Роналдо е сигурен вече за Юнайтед...каквото и да е си е сериозна заявка...най малкото още фенска маса, още приходи, сега дали ще допринесе на отбора не мога да кажа но със сигурност ги връща на футболната сцена....

Link to comment
Сподели другаде

Преди 20тина минути гледах стрийм на Фабрицио Романо, в който реално той каза че Роналдо е 100% сигурен още преди да е официално. Някой в чата го попита, дали има нещо за Ливърпул, като той отговори, че нищо не се случва там, но нищо не се знаело, като се аргументира с думите на Клоп от днес.

Като цяло на тоя пичага вЕрвам повече отколкото на жена ми, ама все пак се надявам нещо да се случи в края на прозореца.

Link to comment
Сподели другаде

Бяхте споменали рефрена: Харченето не винаги е равно на успех, но нехарченето винаги води до неуспех. Изглежда ръководството не си взима поука от предишния сезон, само при една контузия на един ключов играч ще имаме много ядове. Другите отбори от Топ4 надградиха над сегашните си състави. Лестър, Тотнъм и Арсенал също се сдобиват с някакви играчи. Крайно наложителен е халф и нападател на мястото на Фирмино, ДА ама НЕ ние ще чакаме другото лято, по-следващото и т.н.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Черен хумор на наш гръб от социалните мрежи: They haven't got the money to make a 10p phone call. 

Link to comment
Сподели другаде

Дали наистина Юрген Клоп е казал,че ако има нужда от играчи клуба е щял да вземе? Ми то е ясно .че ако ще гоним титлата имаме нужда от подсилване.И то цели два халфа и нападател. Явно много трудно вече ще се правят трансфери в Ливърпул.Ливърпул донесе  твърде много на тези ФСГ. Субектияно е но смятам .че е много възможно с друго собственици да сме много по силни. Пропуснахме след титлата да направим селекция и да останем на върха.Сега при този отбор с 2-3 попълнения можеше  и да сме фаворити  за титлата ,но без селекция ще е много трудно. Е модела на ФСГ трябва да бъде сменен и то незабавно.Лично аз искам други собственици.

Link to comment
Сподели другаде

27 minutes ago, liverpool1892 said:

 Пропуснахме след титлата да направим селекция и да останем на върха.

Е па как да не сме направили селекция, цели трима футболисти привлякохме, в сравнение с този ТП си е било направо избухване.

Link to comment
Сподели другаде

От фейсбук:


Наще собственици не харчат, защото пестят за подарък до всеки фен на Ливърпул. Ше изпратят на всеки по едно гравирано дилдо.....сами да си вадим изводите.

 

🤣

 
 
Link to comment
Сподели другаде

Нека балъците се бутат за Роналдовци , Месита , Санчовци и сие ..... ние следим изкъсо поредният диамант на цървена звезда с 2 мача за тима . Но разбира се ще го изчакаме 2 сезона да го вземем свободен трансфер защото 3 милиона ще са ни много . 

П.С. Тая година най доброто което можем да направим с тоя състав е да влезем в четворката . Мангала набра много скорост и самочувствие предния сезон и сега с тези трансфери еуфорията ще е много голяма . Сити няма какво да ги коментирам те са ясни . Челси също са страшен отбор и направиха супер селекция . А ние ! Ние взехме 20 годишен защитник от Лайпциг и оставихме Вайналдум да си тръгне , Шакири го продадохме е те тава е ..... това ФСГ то са големи боклуци алчни .

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, tsbalabanov said:

Смятам, че и Клоп не иска да му взимат Роналдо, Меси, Мбапе и Холанд за по 100-150 млн парчето, а просто един нападател, който да може да играе малко повече от Ориги.

А дали наистина Клоп иска точно такъв нападател?Щото какво искаме и си мислим ние е доста различно от това какво мисли Клоп.

Link to comment
Сподели другаде

Брайтън са отправили запитване за халфа Шейх Ниасе от Лил. Предполага се, че търсят заместник на Ив Бисума, който бил пред потенциален трансфер в друг клуб....

Link to comment
Сподели другаде

Спокойно колеги. Има още какво да се случва до края на прозореца. Трябва да се изчистят Кариус, Филипс, Оджо и Ориги. Очакват ни напрегнати 3 дни - ще има ли кой да ги клъвне тези. А, и Келехер да се даде под наем и вместо него да дойде някой пенсионер, който освен пенсия да работи и за заплата.

Link to comment
Сподели другаде

19 minutes ago, Stojkica said:

Спокойно колеги. Има още какво да се случва до края на прозореца. Трябва да се изчистят Кариус, Филипс, Оджо и Ориги. Очакват ни напрегнати 3 дни - ще има ли кой да ги клъвне тези. А, и Келехер да се даде под наем и вместо него да дойде някой пенсионер, който освен пенсия да работи и за заплата.

Според мен, Филипс трябва да остане. Р. Уилямс, Оджо, Ориги, Кариус и Минамино трябва да се махнат. Кой под наем, кой продаден, а Кариус трябва да го подарим или да платим някой да го приюти.

Link to comment
Сподели другаде

6 minutes ago, Сиймор said:

Р. Уилямс

Този го бях забравил, ама и той трябва да се кешира ако някой извади 200 лв за него.

6 minutes ago, Сиймор said:

Филипс трябва да остане

Не, няма нужда, по-добре да се кешира и той, докато могат да му се вземат добри пари и да се разчита на някой юноша за 6-ти избор за центъра на защитата, защото Фабиньо е 5-ти ако Хендо е здрав.

9 minutes ago, Сиймор said:

Минамино

За този не знам какво да мисля, по-добре да остане до зимата ... май.

Link to comment
Сподели другаде

И според мен не трябва. Едва ли ще вземем някой world class на негово място до края на ТП, а 15млн ми се струват малко за него. Има потенциал момчето да се развие и след година-две да струва поне двойно. Какви ли не паляци се продадоха и продават за 30млн+ а Къртис за 15млн си е подарък. Така поне мисля аз.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked and unpinned this тема
  • Dacheff featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...