Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022


Препоръчан пост

9 minutes ago, Dacheff said:

Аз не знам що преподписването на договорите с основните ти играчи се разнася като някакво оправдание постоянно - не направихме трансфери, ама преподписахме с ВВД и Хендо. Сякаш не е нормално да преподпишеш с титулярите ти. Все едно отборите, дето пазаруват не си подновяват договорите с топ играчите, а само ние го правим.

И сякаш само ние сме на зор да преподпишем а те дето се вика не са и насила го правят...

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Dacheff said:

Аз не знам що преподписването на договорите с основните ти играчи се разнася като някакво оправдание постоянно - не направихме трансфери, ама преподписахме с ВВД и Хендо. Сякаш не е нормално да преподпишеш с титулярите ти. Все едно отборите, дето пазаруват не си подновяват договорите с топ играчите, а само ние го правим.

Абе мани,едвам ги навихме. 🙂

Link to comment
Сподели другаде

Преподписването с основните играчи не е оправдание за липса на трансфери, но е харч, а и доста важно. Да питаме Клоп  защо се махна от Дортмунд. Всъщност няма какво да го питаме, ясно е - всяка година продаваха му важни играчи. Нали се сещате, че нямаше и той да преподпише, ако не му харесваха работните условия в Ливърпул.

Единствените основни, с които се раздели Клоп за толкова години са Коутиньо и Вайналдум, като вторият е на 30 години и след слаб сезон. А, да, Джан също, на когото му липсва, може да каже 😄.

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, blunt said:

Преподписването с основните играчи не е оправдание за липса на трансфери, но е харч, а и доста важно. Да питаме Клоп  защо се махна от Дортмунд. Всъщност няма какво да го питаме, ясно е - всяка година продаваха му важни играчи. Нали се сещате, че нямаше и той да преподпише, ако не му харесваха работните условия в Ливърпул.

Единствените основни, с които се раздели Клоп за толкова години са Коутиньо и Вайналдум, като вторият е на 30 години и след слаб сезон. А, да, Джан също, на когото му липсва, може да каже 😄.

Ами да, ето даже успяхме да удържим и друг от любимците му- Ориги....вече 3 трансферни прозорци не се поддаваме на напора на чуждите отбори...

Link to comment
Сподели другаде

Пише, че сме щели да направим трансферен удар следващото лято, ама гледам на снимката някакъв неизвестен за мене негър - викам къв е тоя дето не съм го виждал никога, а то бил тоя - Jude Bellingham, някакъв англичанин в Дортмунд, дето щели да му искат сумати пари.....нямам наблюдения, дано е добър, ама по-добре Кесие без пари....

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, oZZy said:

Пише, че сме щели да направим трансферен удар следващото лято, ама гледам на снимката някакъв неизвестен за мене негър - викам къв е тоя дето не съм го виждал никога, а то бил тоя - Jude Bellingham, някакъв англичанин в Дортмунд, дето щели да му искат сумати пари.....нямам наблюдения, дано е добър, ама по-добре Кесие без пари....

Ако питаш мен - по-добре и двамата, макар че симпатизирам и на Милан, та ми се иска да си остане там Кесито, но ако ще ходи другаде - нека е при нас. 

 

Link to comment
Сподели другаде

25 minutes ago, oZZy said:

Пише, че сме щели да направим трансферен удар следващото лято, ама гледам на снимката някакъв неизвестен за мене негър - викам къв е тоя дето не съм го виждал никога, а то бил тоя - Jude Bellingham, някакъв англичанин в Дортмунд, дето щели да му искат сумати пари.....нямам наблюдения, дано е добър, ама по-добре Кесие без пари....

По-добър е от Санчо този Белингам, майтап да няма

Link to comment
Сподели другаде

31 minutes ago, Bellamy said:

По-добър е от Санчо този Белингам, майтап да няма

Тъй като съм голям фен на Георги Драгоев, а той явно се премести в Диема Спорт 3, където дават немското, изгледах два мача на Борусия - с Байерн и Хофе. Майтапа на страна, но футболът в Германия сякаш най-много се доближава до интензитета в Англия спрямо останалите големи първенства, а и ми е изключително любопитно да видя, откъде идва цялото това възхищение от Холанд.

Та направи ми впечатление, че Белингам има доста хляб в него, но ми изглежда много млад още, в смисъл прави прекалено много грешки и има доста брак в играта му за играч на тази позиция. Сякаш един Харви предоставя по-изчистена игра, но не бих искал да правя сравнения, защото има различни обстоятелства, като съотборници, тактика, взимане на повече или по-малко риск и така.

Link to comment
Сподели другаде

10 minutes ago, tsbalabanov said:

С кви пари ще го вземем е въпросът?

Със спестените от закуски през последните 3-4-5 джама и огромната сума приходи от продажбите на невероятните дизайнерски изпълнения на запетайкаджиите.

Link to comment
Сподели другаде

10 minutes ago, kukuchev711 said:

Падна ми в очите, колега.

Извинете ме за спама, но не се сдържах. 🙂

Явно е доста шокиращо и не си прочел нататък, че става въпрос за шега. 🙂 Съжалявам, че ти причиних неудобство да го асимилираш това 😄

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, Toshko_Afrikanski said:

Явно е доста шокиращо и не си прочел нататък, че става въпрос за шега. 🙂 Съжалявам, че ти причиних неудобство да го асимилираш това 😄

Не се прави...разкрий се, че това си ти.....

Spoiler

Жоро Драгоев

 

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked and unpinned this тема
  • Dacheff featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...