Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022

Recommended Posts

On 29.04.2021 г. at 10:02, ReD_Gerrard said:

Появили са се някви слухове, че ще сменяме Салах за Санчо (май от Bild).

Тоя Санчо, колкото мачове на Дортмунд съм гледал, или играе зле, или е резерва. Ама статистиката му е бясна: 33 мача, 12 гола и 16 асистенции.

Това показва и какъв разбирач си.

Отделно не знам къде си го гледал скоро.

Той има два мача от десетина дни. Два месеца почти беше контузен. Ама ти си наясно. Експертно мнение.

Няма да се чудиш защо после и футболът ни и треньорите ни и политиците ни, па даже и някои от модераторите ни тук са на тоя левъл.

Не става Санчо, взимаме Десподов, неизменен титуляр.

• Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ми не знам, ама се очертава това лято да е доста натоварено. Очаква се трима от халфовете ни да си тръгнат лятото - Кейта, Милнър, Вайналдум. Това са трима или в най-лошия случай двама нови. Тука се с

Марио вече не живей там, но все още пазя номера на един врачанлия - превози ми пълен бус с мебели за 40 пандура. Предполагам за 200 ше го 'фърли до Мадрид, стига Наби да си покрие нафтата.

Аре стига де...  Е аре стига де... 

Posted Images

14 hours ago, baivan said:

Набито  остава ...

Naby Keita's long-term future remains at Liverpool, insists Jurgen Klopp

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-9534543/Naby-Keitas-long-term-future-remains-Liverpool-insists-Jurgen-Klopp.html

Значи си тръгва. Ще дойде добра оферта, ще е добре за Наби и бла бла бла, ще го изпрати Клоп по живо по здраво. И друг път съм ви писал - не вярвайте на човек с анцуг Найк и маратонки Адидас 🙂 
Въпросът е, кой ще дойде на негово място, защото такъв играч си ни трябва много.

1 hour ago, tsbalabanov said:

Нaй-вероятно няма да вземем 6-7 нови, а по-скоро 2-3 и ще се трепери пак за контузии, но да видим. Ключово лято ще е дали ще се борим за нещо в идните сезони или се наиграхме с 2-та успешни сезона и ще лежим на стари лаври.

Какви футболисти ще привлечем, ще зависи много и от това с кои играчи ще се разделим.Трябва обновяване на състава във всички линии, колкото и да е трудно предвид факта, че най-вероятно няма да играем в ШЛ.Така че наистина ни чака ключово лято, още повече, че конкуренцията няма да спи.

Излезе информация, че няма да скачаме за скъп играч. Според журналята се водят разговори за Конате и Ив Бисума. Най - много да вземем и още някой с "голям потенциал" напред и ще цъфнем и ще вържем. Пак ще се ловят маймуни с трици и ще се надяваме някой да избухне.