Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022

Recommended Posts

Чак пък да няма интерес, малко се изхвърли. Аз съм сигурен, че ако Клоп вдигне телефона и му каже, че го харесва и го иска, ще си счупи краката да идва при нас. Няма как да сравняваш Рома и проектите им с Ливърпул, а тоя също така нито е Тоти, нито Де Роси, че да е толкова привързан към клуба.

Иначе съм съгласен, че никак не е лош играч.

• Replies 536
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Кейта и 30 млн за Тилеманс и ако Лестър се навият, паля колата, взимам опаковъчна ролка от тая с балончетата, влизам резко у на Кейта къщата, почвам да му крещя заплашително на български, увивам го въ

Пелегрини отлично се вписва в профила - контузил се е вчера на тренировка и пропуска Европейското. Близките дни да очакваме да го обявят.

Това важи само за англичани  🙂  🙂  🙂  

Posted Images

Из Туитър бродят слухове за Тилеманс, че сме почнали преговори с агента му, обаче не съм го видял от някой по-достоверен източник. 

41 minutes ago, Dacheff said:

Из Туитър бродят слухове за Тилеманс, че сме почнали преговори с агента му, обаче не съм го видял от някой по-достоверен източник. 

И аз ги чета тия слухове и съм убеден, че той ни е първи избор. При всички положения ще скочим за такъв профил играч 8/10, но важното за нашите и защо ще скочат яко за Тилеманс според мен е, че освен че има 6 гола и 4 асиста, което въобще не е зле от тая позиция, той е играл в 38 мача във Висшата лига и е изиграл 98% от минутите този сезон, а миналия е играл в 37 мача и е бил на скамейката в 1 мач.

Юрката Тилеманс е измежду най-добрите халфове във ВЛ и измежду най-добрите на неговата позиция в света за мен.  Има абсолютно всичко в играта си, а с по-качествени играчи до него, със сигурност би се развил още повече. 

Лошото е, че от Лестър няма да го пуснат ей така за тънки пари. Поне едно 60-70 милиона ще му искат, а ние не съм сигурен колко сме склонни да им ги дадем. 

Но,, ако си помечтаем малко, една халфова линия - Фабиньо, Тиаго, Тилеманс, Хендо, изглежда много солидно. Да не кажа, че ако привлечем играч от калибара на Тилеманст, халфовата ни линия става най-силната в първенството.

Мен ме съмнява да вземем халф- имаме Фабинката, Хендо, Тиаго, Къртис. Трябва да продадем някой измежду Окса и Кейта за да се случи покупка....

Според мен Милнър може и да напусне това лято, макар и да не вземем пари за него (мисля, че му изтичаше договора?) поне ще освободи едни 100к заплата. Къртис имаше добри мачове, но рязко му спадна формата. Хендо се контузва през 2 мача и той, така че си трябва халф. Лошото е, че не виждам как може да дадем 60-70 млн за играч без да се знае, че ще продадем такъв за 100+ или да се знае, че от Шак, Ориги, Уилсън, Минамино Груич могат да се съберат такива пари. Нетно няма как да се дадат.

31 minutes ago, Freack said:

Каквото четох из Туитър се споменава, че Лестър искат 55 милиона за Тилеманс. Това си е много добра сума за такъв тип играч.

Едуардс,ще го вземе на изплащане!

Сега даваме 1млн.  ,останалите на равни вноски в продължение на 30 години🤣🤣🤣

Не знам дали можем да предложим на Лестър някой ненужен  играч плюс пари за Тилеманс, но пък кой да им предложим.....то май няма кой, а и те няма да искат....ще искат суха пара.....

Е не е като да нямаме играчи (Кейта, Окс, Ориги, Шакири...) ама въпросът е дали те ще се съгласят на подобна оферта.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

2 hours ago, Dacheff said:

Кейта и 30 млн за Тилеманс и ако Лестър се навият, паля колата, взимам опаковъчна ролка от тая с балончетата, влизам резко у на Кейта къщата, почвам да му крещя заплашително на български, увивам го във фолиото, товаря го в багажника и ръчен режим на автомата с мръсна газ потеглям към Лестър сити. Намирам на Брендо къщата, вадя клещи и го заплашвам, че ще му извадя новите зъби ако не подпише и му оставям Набито като пакет от Амазон с надпис "чупливо" в гаража. 

Това сам или с аварите (дето ритат гуменякът пред блока)ще го свършиш?

За един колега питам 🙂

Билд излезе с информация, че следим Флориан Нойхаус. 24 годишен от Мюнхенгладбах. Същият профил като Тилеманс и Пелегрини - централен халф играл е над 30 мача на сезон в последните 2 години с 6 гола и 6 асистенции. Явно ще се чака европейското и след това ще се вземе халф.

Освобождаването му не е свързано с евентуален трансфер, а с това че игра и в 3-те им мача досега след края на сезона, а имат договорка за игровото му време, освен това японците се класираха вече за следващия кръг на квалификациите за СП, така че този мач е без значение.

Нойхаус има клауза от 34 мил. панди.

Вчера Мини игра срещу Марко Груич, когото смениха на почивката, а Мини чак към 85 мин.

Краен резултат 1:0 за Япония, без забележимо участие от нашите играчи.

Ако правим някакъв външен трансфер то това ще бъде от немското......не вярвам от италианското, испанското или френското да взимаме някой. Вярно Салах дойде от Рома, но преди това беше минал през Челси, Базел .....Само Алисън, но като вратар може да има изключение.....Просто Клоп обича да работи с футболисти с манталитет като неговия, немски или много близък до немския......лично мое мнение.

Фабиньо откъде дойде?

Няма значение това от кое първенство идва някой. Има значение влиза ли в изискванията на Клоп към играчите си. В момента късата позиция е в средата на игрището. Там има за чистене, а ако още някой си замине, ще трябва още един нов. Обаче халфовете в Испания и в Италия нямат нищо общо като начин на игра с това, което Клоп иска. И това е причината да няма трансфери от тези страни, а не нещо друго.

3 hours ago, makedonski said:

Ако правим някакъв външен трансфер то това ще бъде от немското......не вярвам от италианското, испанското или френското да взимаме някой. Вярно Салах дойде от Рома, но преди това беше минал през Челси, Базел .....Само Алисън, но като вратар може да има изключение.....Просто Клоп обича да работи с футболисти с манталитет като неговия, немски или много близък до немския......лично мое мнение.

Алисон е немец. 🙂