Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022

Recommended Posts

29 minutes ago, liverpool1892 said:

Ливърпул е започнал преговори за Нидерландския нападател на ПСВ Дониел Мален.Цената на играча се предполага ,че е 34 млн паунда.

Този е добра острилка, актуален, на 21-2-3 нейде, към 20+ гола и наполовина асисти има мисля тоя сезон. Достойна конкуренция ще е на атакуващите ни играчи. Ще се радвам, ако успеем да го видим при нас, дано не е само на цената на раздяла с някой от Светата Троица отпред.

4 hours ago, liverpool1892 said:

Ливърпул е започнал преговори за Нидерландския нападател на ПСВ Дониел Мален.Цената на играча се предполага ,че е 34 млн паунда.

Тоя няма да го вземем със сигурност.Агент му е свинята Мино Райла, а с него не свирим в един оркестър.

2 hours ago, flyhorse0906 said:

Тоя няма да го вземем със сигурност.Агент му е свинята Мино Райла, а с него не свирим в един оркестър.

Сега прочетох в с портала, че Дортмунд го договаря ли за заместник на Сначо. 

Споко момчета,готов съм да си счупя куче касичката за да помогна на ръководството да купим Мбепе...От договора му остава една година ,не иска да преподписва,испанските циганки нямат пари да си го позволят тази година,момчето винаги се изказва ласкаво за Клоп,Марс е в шести дом на Сатурн -въобще имаме всички предпоставки да го вземем....

Клоп все повтаря,че ако ще правим трансфер-той трябва да бъде надграждане(подобряване)на качеството на наличния състав а не трансфери на килограм.....

Трансферно лято е-мечтите са безплатни !!!😉

Ако му остава наистина една година няма как да искат колосалната сума от порядъка на 200 млн. Би трябвало да е наполовина на споменатата или нещо много близо до нея.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Бая подигравки в социалните мрежи , че Манчо са готови да дадат 80 мил за Санчо, Сити приготвят сделки по 100 милиона за Кейн и Грийлиш , а ние се надяваме да продадем Груич, Неко и Уилсън за около 40 милиона за да купим някои класен играч ..

15 minutes ago, pehotineca said:

Бая подигравки в социалните мрежи , че Манчо са готови да дадат 80 мил за Санчо, Сити приготвят сделки по 100 милиона за Кейн и Грийлиш , а ние се надяваме да продадем Груич, Неко и Уилсън за около 40 милиона за да купим някои класен играч ..

Споко братле,все ми се струва,че ние ще се смеем последни!

Те ни брояха и 30 години от титлата ама нашият хронометър го занулихме-сега те да броят-Манчо да си броят годините и в шампионата и в шампионската лига...

А малкия Манчо кво да брои-той ушатата я е виждал само по телевизията...

42 minutes ago, pehotineca said:

Ами като чета разни информации и Манчо и Сити също имали намерение да се разделят с по трима-четирима футболисти, така че не виждам нищо смешно в това.По принцип така фунционират футболните клубове - продаваш ненужните футболисти и вземаш тези, които ти трябват.

11 minutes ago, flyhorse0906 said:

Ами като чета разни информации и Манчо и Сити също имали намерение да се разделят с по трима-четирима футболисти, така че не виждам нищо смешно в това.По принцип така фунционират футболните клубове - продаваш ненужните футболисти и вземаш тези, които ти трябват.

Попринцип да , ама ние гледаме да минем прекалено тънко винаги и рано или късно ще си патим. Не всяко крило за 30 мил ще е Салах, не всеки полузащитник за 20 мил ще е Вайналдум , не всеки бек за 8 мил ще е Робертсън.. 

🚨 NEW: Liverpool do have an interest in PSV Eindhoven striker Donyell Malen. #awlive [@FabrizioRomano] 

Романо потвърждава за интереса към Мален.

Излязоха и информации, че сме отправили оферта към Байерн за Кингсли Коман, но баварците са я отхвърлили. Искат ни 50 млн.

Bayern Munich have rejected a €35m offer from Liverpool from Kingsley Coman. Bayern want €50m for the winger. [La Gazzetta dello Sport] 

3 hours ago, paton said:

Излязоха и информации, че сме отправили оферта към Байерн за Кингсли Коман, но баварците са я отхвърлили. Искат ни 50 млн.

Bayern Munich have rejected a €35m offer from Liverpool from Kingsley Coman. Bayern want €50m for the winger. [La Gazzetta dello Sport] 

Така - първо на което това е страхотен футболист, който и аз бих отказал 50 млн евро.

За жалост една идея по-чулив

И все пак, ако е вярна тази информация, ми се затвърждава едно мое виждане, че ще продадаем някой офанзивен и най-вероятно ще е Мане

Според Ехо Лиам Милар е пред трасфер в Базел срещу седемцифрена сума, като е имало първоначална оферта, която е била отхвърлена, след което Базел са повишили цената до исканата от Едуардс цена.

Така - първо на което това е страхотен футболист, който и аз бих отказал 50 млн евро.
За жалост една идея по-чулив
И все пак, ако е вярна тази информация, ми се затвърждава едно мое виждане, че ще продадаем някой офанзивен и най-вероятно ще е Мане
Ако продадем Мане/Салах ми се иска да скочим за Мбапе или Халанд. Коман е страхотен футболист, но като добавка към сегашният състав, а не като заместник на някое от остриетата ни. Не мисля, че ще е кой знае какво надгражфане освен, че е по-млад с 3-4 години.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

На много места се пише, че преговаряме с Порто за 26- годишния им плеймейкър Отавио. 40 млн. евро клауза за откупуване.

45 minutes ago, alex59 said:

На много места се пише, че преговаряме с Порто за 26- годишния им плеймейкър Отавио. 40 млн. евро клауза за откупуване.

Агентът му явно върти някакви игри. Имал нов договор и от 01.07. клаузата ставала 60 млн. евро. Има коментари за включването и на Груич в сделката.

16 hours ago, Stojkica said:

За лазарета.

Той даже в едно интервю беше казал, че при следваща контузия в коляното ще спира с фурбола и ще обърне повече внимание на здравето си 😄