Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022

Recommended Posts

Това за интерес към Коман ми се струва партенка. Отказал е 13 млн заплата от Байерн. Да речем, че иска 15 на година и 50 трансфер. Те такъв трансфер скоро няма да направим.

19 hours ago, ravina said:

Той даже в едно интервю беше казал, че при следваща контузия в коляното ще спира с фурбола и ще обърне повече внимание на здравето си 😄 

Джеймс Пиърс писа, че Вила искат Нико Уилямс, а други източници ни определят като почитатели на Оли Уоткинс с намек за размяна с доплащане.  

Постигната е договорка за трансфера на Лиъм Милър в Базел за 1.3 млн. паунда и 20 % от бъдещ трансфер. Майнц, Андерлехт, Унион и УБА  с реален интерес към Тайво Авонии. 

Явно чакаме някой от европейското…ама те вече не останаха отбори там. Аз залагам на ДеБройне.. ей сега като отпаднат и го вземаме…

1 hour ago, oZZy said:

Явно чакаме някой от европейското…ама те вече не останаха отбори там. Аз залагам на ДеБройне.. ей сега като отпаднат и го вземаме…

Днес Лестър са взели халф от шампиона на Франция,таааа знам ли може да чакаме ангажиментите на Тилеманс към националния му отбор да приключат и да дойде да се снима с червената фланелка на Анфилд 😉

2 hours ago, liverpool1892 said:

Четох ,че Клоп иска още два трансфера и според мен ще ги имаме.Да изчакаме още малко.Моля ви да изчакаме.

Не ми се чака много. Понеделник съм на работа дотогава да е готово

Тоя Тилеманс кво сте се превъзнесли по него....вчера не го видях цял мач...
Бута си цената, както Мбапе. Не ги ли схвана тези приоми?

Май Клоп ще взима доста играчи на занижени цени. Само да свърши Еврото и ги почва.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

4 hours ago, Chinaski said:

Тоя Тилеманс кво сте се превъзнесли по него....вчера не го видях цял мач...

Убеден съм,че не формираш мнението си за даден играч гледайки само един негов мач. 

Що се отнася до мен-разбира се,че и някой друг освен Тилеманс може да замести Джини. Просто съм изгледал "n "на брой игри на Тилеманс и си има всичко-поглед върху играта,пас,дрибъл,пазене на топката плюс това,че вече има опит във Висшата лига. 

3 hours ago, Chinaski said:

Естествено че не е от един мач, просто никога не ме е впечатлявал- добър футболист, средна работа, за среден отбор. 

Все още е едва на 24. Има още много потенциал за развитие в него, а под ръководстовто на треньор като Клоп, защо да не се превърне в достоен заместник на Джини.

1 hour ago, Freack said:

Все още е едва на 24. Има още много потенциал за развитие в него, а под ръководстовто на треньор като Клоп, защо да не се превърне в достоен заместник на Джини.

Заместник сигурно може да стане, мен все ми се иска да надграждаме...да взимаме по добри заместители на тези които махаме...

Чета че сме имали интерес към 19 годишната звезда на Белгия - Жереми Доку. Цената му била 40 милиона в евро. Ако нашите успеят да я намалят и го вземат за 25-30 ще си е трансферен удар. Талкова млад и с такъв потенциал, Клоп може да го превърне в следващата световна звезда!

Жереми Доку е фантастичен млад играч. Единственият от белгийския отбор, който създаваше главоболие на италианците......Безспорен удар ще бъде, ако го вземе за едни 30 мил........Ще видим.......

Аз пък като почнат слухове за разни играчи с по 1-2 мача на такъв турнир и се обривам. В масата случаи после се чудиш какво да ги правиш. Ориги беше такъв "удар" след едно силно световно, имаше един Диуф дето също беше "много добър, какво ги правеше там колумбийците" и после и той се търкаля по разни Дарби каунтита. 

Мисълта ми е, че тоя Доку е абсолютно възможно да е следващият Диуф. Бас хващам, че почти нито един от вас не го е гледал в клубния му отбор (или поне повече от 2-3 мача). Реално той игра май 1 мач на това ЕП.

• Simply Red locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...