Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022

Recommended Posts

• Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Кейта и 30 млн за Тилеманс и ако Лестър се навият, паля колата, взимам опаковъчна ролка от тая с балончетата, влизам резко у на Кейта къщата, почвам да му крещя заплашително на български, увивам го въ

Мбапе бил притиснат от Найк да изпусне дузпата за да си намали цената.. до края на седмицата е в Ливърпул 😉 🙂 🙃

Пелегрини отлично се вписва в профила - контузил се е вчера на тренировка и пропуска Европейското. Близките дни да очакваме да го обявят.

Posted Images

Никой никъде не пише, че се интересуваме от типична 9-ка. Само това ме притеснява.

Ще си остана само с притесненията то е ясно. Лестър купиха тоя мушмурок от Австрия и от тогава нищо. 

🚨 NEW: There is now the real possibility that Jordan Henderson will leave Liverpool this summer as Atletico Madrid and Paris Saint-Germain are monitoring the situation and will move for Henderson if the opportunity arises. #awlive [@DominicKing_DM] 

Имало проблем с новият договор на Хендо и вероятност да бъде продаден, ако не се стигне до договорка.

1 hour ago, Chinaski said:

Ай стига бе Стойко ще се откаже от отбора ако това стане....

Трябваше през 2001-ва да съм се отказал.

1 hour ago, Chinaski said:

Ай стига бе Стойко ще се откаже от отбора ако това стане....

Ако пък и Котьо се завърне след гастрола до бразилския ресторант, направо не ми се мисли..

Fabrizio Romano

@FabrizioRomano

·

2h

Liverpool are working on their outgoings in order to sign new players in the next weeks. Marko Grujić will be announced as new Porto player - agreement completed. #LFC Grujić will sign until June 2026 and wanted to re-join Porto on a long term project, after Sassuolo bid.

NEWS: Liverpool striker Taiwo Awoniyi is set to complete a £6.5m move to Union Berlin. Fee agreed, medical to take place later today. 

Marko Grujic is also on his way out. The midfielder is in Portugal to finalise a move to FC Porto. 

(Neil Jones)

Събираме пари в касичката. А тоя Груич за колко го продаваме? И аз видях в туитър, че отива в Порто, било всичко договорено, но не видях цена. 

Изглежда, че и Нат Филипс е на път за Брайтън, като заместник на продадения Бен Уайт.  Говори се за оферта от около 15 млн. паунда.

2 minutes ago, dvd1964 said:

Изглежда, че и Нат Филипс е на път за Брайтън, като заместник на продадения Бен Уайт. 

Аз продължавам да мисля, че това момче трябва да остане за сметка на Бен Дейвис, Уйлямс и Матип / много го харесвам, ама е постоянно в болнични /...

BREAKING: Marko Grujic is moving to Porto for £10.5m - Liverpool have included a 10% sell-on clause in the deal.
Taiwo Awoniyi is set to complete a £6.5m move to Union Berlin. A fee has been agreed, with a medical to take place later today. Liverpool have included a 10% sell-on clause in the deal for Awoniyi.
Liverpool will receive a combined £17m for Marko Grujic and Taiwo Awoniyi. #LFC [neil jones - goal]
5 hours ago, dvd1964 said:

Изглежда, че и Нат Филипс е на път за Брайтън, като заместник на продадения Бен Уайт.  Говори се за оферта от около 15 млн. паунда.

Евала, радвам се за това момче. В Брайтън с тоя мениджър ще дръпне още доста.

Нат , Айвони и Груич и избихме почти Конате. После ако продадем Минамино, Ориги и Шак може да си позволим нападател. Халф трудно защото не успяхме да вземем пари на Вайналдум.

🎖️ • Jarrod Bowen is on Liverpool's shortlist for potential attacking targets. Klopp a big fan. Whether they reinforce the squad in that area in this window depends largely on whether Origi/Shaqiri move on. Journalist: @JamesPearceLFC Source: @TheAthleticUK

Тоя пич не съм го и чувал, но пък инфото е на Пиърс.

Джаръд Боуен е флангови футболист /със силен ляв крак/ на Уест Хям. С една идея е по бърз и по агресивен от Шакири, но пък нашия я пипа повече.

В Испанската преса цитирана в България от Гонг Ливърпул са предложили 40 млн паунда и Щакири за полузащитника на Атлетико Мадрид Саул Нигес. Много ми се иска да има нещо вярно за този отличен играч.Много скорост и техника има в него.

32 minutes ago, liverpool1892 said:

Ливърпул са предложили 40 млн паунда

Още преди една седмица в "Ехото" и другаде бяха писали за това,

но също така и че Атлетико са отхвърлили офертата, като искали 50 мил.

Не  е ясно засега дали биха приели  40 + Шакири.

3 hours ago, dvd1964 said:

Джаръд Боуен е флангови футболист /със силен ляв крак/ на Уест Хям. С една идея е по бърз и по агресивен от Шакири, но пък нашия я пипа повече.

Един от основните им футболистът миналия сезон, но е фен на лошите според Интернета. 

Може би го взимат да запълва бройката на бритиш играчите.

А и да не се окаже че новият ни нападател ще е Окса? Клоп го изпробвал на тази позиция и се изказа доста ласкаво за него!