Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022

Recommended Posts

31 minutes ago, Stivi_G said:

Поне според мен основен приоритет трябва да е ЦЗ. Някой от класата на ВВД, който да му е партньор. На другите ни защитници трудно може да се вярва. Или са много податливи на контузии (като Матип и Гомез), или не са от класа за  ЛФК (като новите двама). За последните те първа ще видим до края на сезона, но според мен по-скоро бяха взети като пълнеж, от колкото да се разчита на тях дългосрочно. И другият важен фактор за привличане на нов класен ЦЗ е, че връщайки се в игра ВВД не се знае кога и дали ще бъде на това ниво, на което го поменхме. Много примери сме виждали преди на играчи след тежка контузия и дълго отсъствие, как не успяват да върнат старата си форма. Всички се надяваме Върджил да не сред тези примери, но трябва да имаме едно наум и да бъдем разумни на трансферният прозорец. 

ЦЗ засега няма нужда повече. Такова фиаско като тази година едва ли повече ще се случи, така, че ще си имаме ВВД, Гомез, Матип като първи избор, Дейвис за запълване на дупки и Кабак до 2 години със сигурност ще го развием поне до нивото на Матип, когато ще е на 22 години и ще ни върши дълги години работа. По-наложително е може би смяна вече на централния нападател. Харесваме си Фирмино, но ни трябват голове постоянно. 
Друг колега беше писал, че ни трябва и разпределящ халф, но не съм съгласен. Като се върнат Хендо и Фабиньо в средата на задържаща роля, ще имаме Тиаго изцяло съсредоточен върху атаката и ще почне да пуска разкъсващи подавания пред наказателното поле за нападателите. Също и ще се освобождава по-често на позиция за шут, което също му е силна страна. 

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ето един пример за трансферен слух, който е иницииран от мениджъра на сътоветния състезател. https://webcafe.bg/football/livarpul-i-yunayted-zapochnaha-bitka-za-srabski-gigant.html?fbclid=IwAR15o

Нда ве. Що да не ни дадат и Грилийш и Мадисън и който централен защитник, който си харесаме. И общо взето да взмем, който си поискаме от който клуб си поискаме.. 

ЦЗ засега няма нужда повече. Такова фиаско като тази година едва ли повече ще се случи, така, че ще си имаме ВВД, Гомез, Матип като първи избор, Дейвис за запълване на дупки и Кабак до 2 години със си

Предполагам, че това, че Холанд мрази МЮ се базира на това че Кийн е случип крака на баща му? Да, едва ли са му любимия отбор, но парите са си пари, а тия ги дават като луди. 

Знам, че Арсенал лятото много го искаха и го чакаха като много добро попълнение. Ако някой има впечатления може да сподели.

Авторитетният френски "Екип" пише в днешния си брой, че три клуба проявяват сериозен интерес към звездата на Олимпик Лион - Усем Ауар. Според тях става въпрос за Реал (Мадрид), Ливърпул и Ювентус.

Доколкото зная агент му е собствения му брат, който е искал от Арсенал някаква абсурдна комисионна (10-15млн, ще излъжа) и това е провалило трансфера. Не мисля, че този конкретно ще ни свърши някаква работа, защото играе по-скоро като разиграващ халф на крилото.

Sent from my iPhone using Tapatalk