Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022

AllorNothing
 Share

Recommended Posts

Нито съм казал, че е трябвало да ги продаваме, нито, че искам. За 12 години близо не е ли ясно вече, че приходящите трансфери са в пряка зависимост от изходящите? Всяка година нетно се дават 20-30-40 млн и другото се добавя от изходящите. И да, ако сме разчитали да ги продадем за 100+ млн, тоя влак вече отпътува, а без да се съберат 100 млн, няма как да се дадат 100 за Киеза или някой друг толкова скъп. 

Добре де, тази взаимовръзка за продаване/купуване защо я споменавате все едно се случва само в нашия отбор и е нещо много неестествено? И аз да бях собственик нямаше да дам пари за нови играчи докато не се разкарат ненужните.

1 hour ago, Chinaski said:

Повечето други отбори си купуват набелязаните и после продават ненужни....

И аз искам да е така…ама може нашите да знаят, че трудно някой ще ги поиска, и заради това изчакват. Отделно и заради квотите за чужденци явно става още по-трудно.

В мрежата информацията, че Шак е поискал да бъде продаден....иска в Лацио, ако това е така, това е добре, да се свършва и вече да почне нещо да се взима.....Оправдания ония американци няма да имат

Дал е интервю пред Кориере, в което казва че от ръководството са се съгласили с това му желание при приемлива оферта - споменава се 12 мил. панди. Лацио изглеждат като фаворит в момента за привличането му - прави им четки - били голям отбор, следял ги от доста време, харесвал му стила на игра на Сари. Наполи също имат интерес. 

Ливърпул са направили запитване към Уулвърхямптън за крилото Педро Нето пише изданието 90мин.Смята се ,че Уулвс са склонили да преговарят за играча и заявяват ,че няма да го пуснат за по малко от 36 млн паунда.

36 minutes ago, pehotineca said:

Ако наистина сме приключили с трансферите ни чака трудна за гледане година, с Минамино, Ориги и Окса като бак ъп..

Направо невъзможна за достигане на топ 6. УжасТ! 

Днес в някои английски сайтове пише, че е възможно да продадем Окса. Той е от групата футболисти с договори до 2023 и сега било момента да се кешира за добри пари.Възможността да е партенка е голяма де.

Уж УХ били заинтересовани да замени Лингард. Клоп го похвали в първите контроли, но това маже и да е целенасочено. 

https://www.express.co.uk/sport/football/1467477/Liverpool-transfer-news-West-Ham-Alex-Oxlade-Chamberlain-Jurgen-Klopp-Premier-League

Според мен Клоп ще разчита доста на Къртис и Елиът през този сезон. Таланта им изобщо не е за подценяване, така че могат да бъдат много полезни за отбора, и по добре отколкото да се привличат новите Минамино и Шакири.

Ние хубаво искаме да взимаме, ама тия къде търкат пейките и чакат за да влезнат в '87 минута кво ги правим ?
Да разкараме сега Шак, Ориги, Окса, Кейта, пък зимата да вземем нещо, че като гледам как мрънкаме за трансфери и тогава ще е страшно 😄

2 hours ago, Chinaski said:

Мен ми е интересно пак с Робо и Трент ли ще изкараме тия над 50 мача

И аз това се чудя, даже спекулациии няма за тези позиции, за разлика от такива за халфове и нападатели. Видя се как се разстрои играта ни, когато Трент го нямаше миналия сезон и каква яловост ни беше обзела. Неко ако не най-слабият, то е сред най-слабите бекове в дивизията, а Цимикас цял сезон прави компания на Матип и Кейта в лазарета. 

Ние хубаво искаме да взимаме, ама тия къде търкат пейките и чакат за да влезнат в '87 минута кво ги правим ?
Да разкараме сега Шак, Ориги, Окса, Кейта, пък зимата да вземем нещо, че като гледам как мрънкаме за трансфери и тогава ще е страшно
Въпросните влизащи как са се озовали при нас? Клоп иска да вземе Х, който му е първи в списъка, ама струвал 50млн. Няма Клопе вземи 5тия в списъка или 10ти стига да е под 20 млн. Ето така се взимат играчи, които в най-добрият случай ще са средна хубост. Разбира се не е гаранция, че при многото дадени пари за играч, ще се оправдаят или че с по-малко средства не можеш да вземеш нещо добро. Но с по-голям бюджет имаш по-голям шанс да попаднеш на качество. Най-малкото можеш да го продадеш и да си възвърнеш голяма част от парите в случай, че е флоп. Пример Погба. Всички плюят, че не става, ама няма Манго да го продадат за 20 млн нали? А не като при нас. Гледай евтиното, а после като искаш да го продадеш... да се чудиш на кого да го пробуташ. Накрая като не можеш да се отървеш го пращаш по наеми, докато не му изтече договора, че поне от заплати да спестиш. Не следя така изкъсо другите, както нашите и за това не знам дали и другите големи отбори имат по 7-8+ ненужни играчи, на които се чудят как да се отърват от тях. Но лично ме съмнява да са много такива примери.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

И този няма да наш.. 🙂
От 
ПСВ Айндховен са позволили на Донийл Мален да се присъедини към тренировъчния процес на Борусия (Дортмунд). Остава да бъдат изчистени няколко детайла между нападателя и “филипсите”, след което неговият трансфер в германския клуб ще бъде официално потвърден, се казва в съобщение на “жълто-черните”.
Смята се, че 22-годишният нидерландски национал ще подпише с Дортмунд за 5 сезона, а трансферната сума по неговото привличане ще бъде 30 млн. евро.

2 minutes ago, ONYX said:

И този няма да наш.. 🙂
От 
ПСВ Айндховен са позволили на Донийл Мален да се присъедини към тренировъчния процес на Борусия (Дортмунд). Остава да бъдат изчистени няколко детайла между нападателя и “филипсите”, след което неговият трансфер в германския клуб ще бъде официално потвърден, се казва в съобщение на “жълто-черните”.
Смята се, че 22-годишният нидерландски национал ще подпише с Дортмунд за 5 сезона, а трансферната сума по неговото привличане ще бъде 30 млн. евро.

С тоя агент беше пределно ясно. Ей все едно сме в парламента, рециклираме стари кадри и това е.

• Simply Red locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...