Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022

Recommended Posts

Сега е момента докато Салах , Мане,  Ван Дайк са на добри години за футбол да прибавим 2-3 качествени попълнения.Ако Харви Елиът е новия в полузащитата и Окс Чембърлейн е новия нападател тогава ще е доста трудно.Конкурентите ни се подсилват яко а ние не  показваме амбиция .Карагър е казал ,че Ливърпул няма проблем с парите а на пазара нямало качество.Не е истина какво мислене има.Преобладаващото мнение е ,че става въпрос за алчност на ФСГ. Ливърпул е гранд и се надявам да махне ФСГ.

Представители на халфа на Атлетико Мадрид Саул Нигес ще летят за Англия в понеделник, за да се срещнат с представители на Ливърпул и Манчестър Юнайтед, съобщава вестник "Мирър".

2 hours ago, oZZy said:

Представители на халфа на Атлетико Мадрид Саул Нигес ще летят за Англия в понеделник, за да се срещнат с представители на Ливърпул и Манчестър Юнайтед, съобщава вестник "Мирър".

За нас най-вероятно ще си останем само с приказките.  Същия вестник преди два месеца е писал :

Саул Нигес ще направи всичко, което е по неговите сили, за да си осигури трансфер в Манчестър Юнайтед през лятото. 26-годишният испанец от доста време е трансферна цел на "червените дяволи", които преди година също направиха опит да го привлекат. Пари Сен Жермен и Ювентус също имат интерес към Нигес, който обаче предпочита да премине на "Олд Трафорд", твърди "Мирър"

Най-малкото със сигурност ще му дават по-голяма заплата от нас, което си е огромно предимство.

Мисля, че загубихме нашето от преди сезон-два когато бяхме действащи шампиони и носители на ШЛ със заявка за доминация. Сега пак започваме да приличаме на отбор, чийто таван е топ4 и добро представяне в ШЛ.

С Клоп да спечелим домашна купа е почти невъзможно, тъй като знаем как гледа той на тези турнири. Не му се и сърдим де. За мен ЛФК винаги трябва да се бори за големите отличия като титла и ШЛ, а другото е просто бонус. Но явно веднъж на 15 години е достатъчно за американците. Нали заключиха печалби.

Сега търсим промоции на пазара, ако "изпадне" нещо. Ама и там не е сигурно, защото много пъти малката сума или свободен трансфер трябва да се коментира с висока заплата. Ама на нас не ни се дават и много пари за заплата. Пък и трябва играчът да е млад (под 30), нищо че може да е доказан, като не се вписва във философията на американците, какво да го правиш?

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

On 28.07.2021 г. at 21:02, baivan said:

Пестим от трансферите за да надградим стадиона!

Нови играчи, колкото и да са добри (и скъпи) след  3-4-5 год си отиват,

изхарчените за "звезди"  пари за трансфер и заплати много рядко се възвръщат,

а направеното по стадиона остава за няколко десетилетия и носи още пари.

Не мисля, че бюджета за играчи и бюджета за подобрения по база и стадион са свързани. Тези които дават парите заделят за бази и стадиона. Едва ли, успехи или неуспехи на отбора ще влияят на тази сума за стадиона. Чисто нова база се построи. Сега и разширение на Анфийлд. Просто парите за тези неща са си заделени и идват от съвсем други източници. Това е, че другия бюджет, който е за отбора явно е малък и ФСГ не искат да прехвърлят пари от първия за скъпи трансфери. А и с този слаб сезон не се увеличи много бюджета за отбора 

22 minutes ago, Bellamy said:

От къде идват тези други пари, от международния валутен фонд ли 🙂

От шкавчето на ББ. Там има достатъчно и за тази година и за догодина и за ... нататъка дори 🤣

10 hours ago, Bellamy said:

От къде идват тези други пари, от международния валутен фонд ли 🙂

Дебел ... нема се правиш на БриджиТ Бардо с еФтино палТо ... 'сички знаем причините и последствията ... 

Дори и тия несретници Арсенал са се активизирали и са пуснали оферта за Мадисън, само ние се чудим кой да продадем още, за да си избием напълно Конате,който явно ще е единственият ни трансфер.

On 31.07.2021 г. at 16:55, stefanbo said:

Траоре пишеше в спортал, че го договарят Лийдс ако не е слух. 

Просто го дадох като потенциален пример, знам че едва ли дори той ще дойде  , нали струва пари..

П.С. Наистина е тъжно какви собственици имаме. Ако не беше Юрген и Едуардс , щяхме да сме на мястото на Арсенал , а дори може би и по-зле. Имахме перфектната възможност да надградим над това което постигнахме, да добавим супер класа в състава и да бъдем доминатор или поне рамо до рамо със Сити и я пропуснахме..

Абе, не знам, ФСГ взеха клуба с Рой Ходжсън треньор и трансфери като Поулсен и Йованович, станали няколко седмици преди това. Бяхме и 18-ти по това време в класирането с 6 точки от 7 мача. Може би ни трябват неамериканци, напр. британски собственик като :

https://www.thetimes.co.uk/imageserver/image/%2Fmethode%2Ftimes%2Fprod%2Fweb%2Fbin%2F11b9c8da-602f-11e7-b6f8-8145f3f5d431.jpg?crop=3557%2C2001%2C292%2C553&resize=1200

Все си мисля, че в оставащото време от прозореца ще реализираме 1-2 покупки. Да изчакаме края на джама и тогава, ако са за хулене, ще ги хулим.

45 minutes ago, TheSpionKopLFC said:

Това е малко като "гласувам за Бойко, щото преди него беше по-зле."

В случая - както Хикс и Жилет, така и ФСГ не са достойни за ръководители на тоя отбор.

Само дето тука няма гласуване. Искаме, не искаме, тия са.

59 minutes ago, TheSpionKopLFC said:

Това е малко като "гласувам за Бойко, щото преди него беше по-зле."

В случая - както Хикс и Жилет, така и ФСГ не са достойни за ръководители на тоя отбор.

И какъв трябва да е профила на достойния ръководител на отбора?

41 minutes ago, Chinaski said:

IMG_20210803_223618.jpg

С Вълците по принцип може да направим бартер, взимаме Траорето, Клоп му е фен, доплащаме нещо, да кажем на изплащане за 5 години😀 и им даваме Оригито,.......

26 minutes ago, makedonski said:

С Вълците по принцип може да направим бартер, взимаме Траорето, Клоп му е фен, доплащаме нещо, да кажем на изплащане за 5 години😀 и им даваме Оригито,.......

Клоп е фен на Траоре? Клоп обича бицепси, намазани с бебешко олио?  Не съм гледал Клоп как е водил  Майнц, ама от другите му отбори мога смело да заявя, че Траоре не е типа играч на Клоп.
Нето повече се вписва, няма да се разсърдя него да вземем.

18 minutes ago, blunt said:

Клоп е фен на Траоре? Клоп обича бицепси, намазани с бебешко олио?  Не съм гледал Клоп как е водил  Майнц, ама от другите му отбори мога смело да заявя, че Траоре не е типа играч на Клоп.
Нето повече се вписва, няма да се разсърдя него да вземем.

Де да знам, поне така се шуми, но за Педро Нето съм съгласен. Смятам, че би трябвало да се възползваме от интереса на вълците, ако наистина има такъв и да направим сделка за някой от техните атакуващи, естествено каквото Клоп иска....

Някакви слухове, че Саул е договорен. 40 мил., които може да стигнат 50 с допълнителните клаузи.

Направили сме контакт с Интер за Лаутару.

Пиърс и той говори, че ако Ливърпул иска да бъде конкурентен на Сити са му нужни поне два трансфера.

Трансферния прозорец за мен е доста положителен. Не разбирам кофата с лайна, която се изсипва по собствениците. 

1. Не сме продали ключов играч.

2. Договорите на много от важните играчи бяха подновени

3. Купи се добър играч на ключова позиция рано, за да може да проведе добра подготовка. 

4. Имаме куп млади играчи, които трябва да израстват и по всичко личи ще имат възможност да играят този сезон. 

ние не сме реал да купуваме каквото има, не сме и сити за щастие. 

• Simply Red locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...