Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022

Recommended Posts

Защо не вземем да вземем Кристиано Роналдо? Някакви си 30 млн. евро искали Ювентус - пари за семки. 😀 Вместо това щял да ходи в Шити.

58 minutes ago, alex59 said:

Защо не вземем да вземем Кристиано Роналдо? Някакви си 30 млн. евро искали Ювентус - пари за семки. 😀 Вместо това щял да ходи в Шити.

Те тия пари от тениски ще си ги върнем за под 1 ден 😂😂

Те тия двамата клакьори са се превърнали в Ива Николова за ФСГ... Чак почнаха да ме дразнят, а в последно време и не познават толкова много. Тоя Пиърс миналото лято 10 пъти писа, че няма да взимаме Тиаго, а накрая го взехме. Не става нищо от журналята свързана с тоя отбор вече.

Абе и предни лета се е случвало да не вземем никой в края, ама поне до последно е имало слухове, сензации, а тук сега даже няма и бутафорни слухове за да ги коментираме. Барем си беха харесали някой от европейското.
Реално вземането на Конате е трансфер закъснял с една година, та може покрай пандемията и прекъсванията нашите да не са разбрали, че се превъртя един цял сезон.

Аз съм сигурен, че можем да затворим тая тема още сега. Освен един два изходящи трансфера, не виждам какво друго може да се промени. Ако искаха нашите, щяха вече да са купили някой. Съвсем спокойно можеше да използват Ориги и некой друг лев за размяна на играч от Уулвс или Лийдс да кажем. Явно са решили, че няма качество на добра цена на пазара и ще седят и чакат. Януари стискаме бузите и се молим да оцелеем.

П.С. Сега видях, че Салах и Мане ще изпуснат само два мача, заради АФКОН - Брентфорд и Палас (и евентуално някой мач за ФА), така че е добре да забравим за нови трансфери тоя прозорец.

40 minutes ago, Enigma_m7 said:

Пишат за късна офанзива за Бисума. 

Това е точният футболист за халфовата ни линия.

45 minutes ago, Enigma_m7 said:

Пишат за късна офанзива за Бисума. 

Извинявам се за досадния въпрос, ама кой го пише, че аз главно следя Джеймс Пиърс и Фабрицио Романо за трансфери и не съм видял(възможно е да съм пропуснал, разбира се).

Излезна ми одеве новина, че Брендо се надява Тилеманс да преподпише нов договор. Предлагали му 100к на седмица, ама май той не искал. Та реших да проверя до кога му е договора и се оказа, че му изтича на 30 юни 2023 година, което значи, че следващото лято влиза в последната година от договора си. 

Та си мисля, че е възможно тоя сезон да изкараме с наличното, къде Харви, къде Къртис, къде Милнър ще помагат, следващото лято Милнър си тръгва и освобождава място и ние скачаме за Тилеманс, който би трябвало да е по-евтин тогава. Клоп е показал, че си чака хората, когато наистина ги харесва, справка Кейта и ВВД, така че е твърде вероятно да не вземем никого сега.

42 minutes ago, Red_Merseyside said:

Слухове за Дейвид Маршал 36-годишен вратар от Дарби Каунти 🤮 Искат да пращат Келехър под наем да играе по-често.

Е защо да не се "подсилим" още малко хаха

Слухове за Дейвид Маршал 36-годишен вратар от Дарби Каунти  Искат да пращат Келехър под наем да играе по-често.
Това ще е трансферната бомба на лятото.

Роналдо е сигурен вече за Юнайтед...каквото и да е си е сериозна заявка...най малкото още фенска маса, още приходи, сега дали ще допринесе на отбора не мога да кажа но със сигурност ги връща на футболната сцена....

Преди 20тина минути гледах стрийм на Фабрицио Романо, в който реално той каза че Роналдо е 100% сигурен още преди да е официално. Някой в чата го попита, дали има нещо за Ливърпул, като той отговори, че нищо не се случва там, но нищо не се знаело, като се аргументира с думите на Клоп от днес.

Като цяло на тоя пичага вЕрвам повече отколкото на жена ми, ама все пак се надявам нещо да се случи в края на прозореца.

• Simply Red locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...