Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022

Recommended Posts

Жота спада ама ако спадне това значи Окса или Минамино на мястото на Фирмата....и става зле...при все че ние играем много с крила да нямаме едно резервно е трагедия...даже и младеж няма....в краен случай ще мъчим Харви там или Къртис...ама пак хора които не са си на позициите...

Джак Кейн под наем в Нюпорт Каунти до края на сезона. Специално ги търсих в коя дивизия са - Лига 2. Щом няма интерес от отбори от Чемпиъншип поне явно няма да го бъде и него.

Е.....последни часове и свършва онова,което ние така и не започнахме -трансферите!!!

Разгеле...

По-бързо да минават оставащите часове и да заключвате темата,че три месеца на очакване от страна на голяма част от нас ни костваше доста нерви. 

За да не остана неразбран,нека поясня,че аз титулярната единайсеторка си я харесвам и обичам!Но и аз,като повечето от вас искам да имаме солидна подкрепа от резервната скамейка.

Имаме претенции да изиграем 50-60 мача през сезона(ако искаме да стигнем далеч в четирите надпревари)но с нашия стил на игра........това е нелепо....

Всички искахме успехите от последните години да се превърнат в постоянна величина а не просто един фойерверк,но....

Лъч светлина е,че Клоп все още е при нас и ни държи на повърхността на водата,но ще бъде ужасно трудно да се преборим с конкуренцията за голям трофей!!!

Линда таралеж да роди на Хенри. ФСГ са престъпници! Всички конкуренти се обзаведоха  а Ливърпул  купи някой си конате който ще е четвърти избор. Аферим машалла бай Хенри. Време е да продаваш отбора. Ползваш го само като банкомат!

Чакам да свърши проклетия джам. С тази липса на амбиция у ръководството, първите позиции в класирането ще ги гледаме както се види Копитото от Княжево. Близо е ама много стръмно.

Добре, че ни се усмихна щастието и станахме шампиони та прекъснахме мегасушата в Англия, че се не знае знае ли се вече..

Аз предлагам следащи теми за ТП да не се отварят, освен на другите отбори. Явно про нас да се направят сериозни покупки трябва да се продаде някой, чрез който да влезе голяма и да се финансират бъдещите покупки. Подобно на продажбата на Коутиньо. Да кажа, че съм много разочарован, от поредният "сух" ТП няма да съм честен. На 90% си го знаехме. Просто вътрешно се надявахме да успеем да привлечем 2-3 играчи, с които да имаме дълбочина в състава си и да сме конкуренто способни, борейки се за големите отличия. Явно янките следват модела на Годжи от песента му "Пари нЕма - действайте".

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Е как бе тука имаше хора дето твърдяха че входящите трансфери не зависят финансово от изходящите... най тъпото тоя джам е че не продадохме никой от ненужните...сега пак ще си пълнят места, ще си взимат заплатки и няма да помагат на отбора.

Нека обобщим какво имаме след края на джама.

Вратари: Алисон, Адриан, Кариус / Келехер - 4(1)

Защитници: Робертсън, Цимикас, Ван Дайк, Матип, Конате / Арнолд, Гомес, Филипс - 8(3) + Н. Уилямс

Халфове: Фабиньо, Кейта, Тиаго / Хендерсън, Милнър, Окс - 6(3) + Елиът и Джоунс

Нападатели: Салах, Мане, Фирмино, Жота, Минамино, Ориги - 6(0)

Общо: 17 човека, които не са домашно тренирани, 7 човека, които са домашно тренирани и трима младежи, един от които ще допълни бройката на домашно тренираните до 8.

На хартия не е толкова зле, обаче ако Хендо и Фабиньо се контузят едновременно пак може да стане страшно. Хвърляме боб подготовката тази година да е минала нормално, на първо време нямаше тежки контузии, за разлика от миналото лято. Милнър и Робертсън са с леки контузии от началото на сезона, но те трябва да са налични за следващия кръг. Клоп колкото и да не харесва ротации рано или късно ще трябва да се научи да ги прави не само в онези 3 кръга в началото на декември и в онези 3 кръга около Коледа и НГ.

Може да сме сред най-богатите клубове, но собственика ни не е. Не случайно са почитатели на мънибола.

Големите в Англия всички изхарчиха по над 100 млн., но победител ще бъде само един. И аз искам да сме шампиони, но на каква цена? Предпочитам нашия начин. Иначе щях да съм фен на Сити или Челси.

Нашият начин е другата крайност а Сити/Челси. Едва ли всички недоволни искат непременно да харчим като луди, но да сме по стиснати от евреи, не ни отива. Можехме да вземем поне още двама, които да са на ниво, тип трансфера на Жота. Не е 100+ млн но си е добър и като качество и като цена.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Може да сме сред най-богатите клубове, но собственика ни не е. Не случайно са почитатели на мънибола.
Големите в Англия всички изхарчиха по над 100 млн., но победител ще бъде само един. И аз искам да сме шампиони, но на каква цена? Предпочитам нашия начин. Иначе щях да съм фен на Сити или Челси.
Какви големи, човек...
5 клуба от Чемпиъншип са изхарчили повече от нас. "Нашия начин" ще ни върне в ония времена от 2009-2016, когато бяхме последната дупка на кавала и се кефехме на мизерната Карлинг Къп и тук таме на някоя победа срещу Манафите.

Най-големия ташак е, че клуба не се разпада по естествен път, а заради алчността на Хенри.

Ако всеки сезон се взимаха по 1-2 класни играчи въобще нямаше да усетим как плавно се сменят поколенията в клуба. Догодина половината ще са минали 30 години и всичко ще трябва да се гради наново, което означава наливане на много повече пари и време.

• Simply Red locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...