Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022

Recommended Posts

Пише, че сме щели да направим трансферен удар следващото лято, ама гледам на снимката някакъв неизвестен за мене негър - викам къв е тоя дето не съм го виждал никога, а то бил тоя - Jude Bellingham, някакъв англичанин в Дортмунд, дето щели да му искат сумати пари.....нямам наблюдения, дано е добър, ама по-добре Кесие без пари....

5 minutes ago, oZZy said:

Пише, че сме щели да направим трансферен удар следващото лято, ама гледам на снимката някакъв неизвестен за мене негър - викам къв е тоя дето не съм го виждал никога, а то бил тоя - Jude Bellingham, някакъв англичанин в Дортмунд, дето щели да му искат сумати пари.....нямам наблюдения, дано е добър, ама по-добре Кесие без пари....

Ако питаш мен - по-добре и двамата, макар че симпатизирам и на Милан, та ми се иска да си остане там Кесито, но ако ще ходи другаде - нека е при нас. 

25 minutes ago, oZZy said:

По-добър е от Санчо този Белингам, майтап да няма

31 minutes ago, Bellamy said:

Тъй като съм голям фен на Георги Драгоев, а той явно се премести в Диема Спорт 3, където дават немското, изгледах два мача на Борусия - с Байерн и Хофе. Майтапа на страна, но футболът в Германия сякаш най-много се доближава до интензитета в Англия спрямо останалите големи първенства, а и ми е изключително любопитно да видя, откъде идва цялото това възхищение от Холанд.

Та направи ми впечатление, че Белингам има доста хляб в него, но ми изглежда много млад още, в смисъл прави прекалено много грешки и има доста брак в играта му за играч на тази позиция. Сякаш един Харви предоставя по-изчистена игра, но не бих искал да правя сравнения, защото има различни обстоятелства, като съотборници, тактика, взимане на повече или по-малко риск и така.

10 minutes ago, tsbalabanov said:

С кви пари ще го вземем е въпросът?

Със спестените от закуски през последните 3-4-5 джама и огромната сума приходи от продажбите на невероятните дизайнерски изпълнения на запетайкаджиите.

1 hour ago, Bellamy said:

ама тоя не е ли вътрешен халф, поне така пише....

10 minutes ago, kukuchev711 said:

Падна ми в очите, колега.

Извинете ме за спама, но не се сдържах. 🙂

Явно е доста шокиращо и не си прочел нататък, че става въпрос за шега. 🙂 Съжалявам, че ти причиних неудобство да го асимилираш това 😄

2 minutes ago, Toshko_Afrikanski said:

Явно е доста шокиращо и не си прочел нататък, че става въпрос за шега. 🙂 Съжалявам, че ти причиних неудобство да го асимилираш това 😄

Не се прави...разкрий се, че това си ти.....

Spoiler

Жоро Драгоев

Милан обмисля възможността да размени халфа Франк Кесие за Тиаго Алкантара от Ливърпул

Тия в Италия като нямат пари и все искат да минат тънко баси...

22 minutes ago, Chinaski said:

Не може ли да го разменят за Окса

С тая експолизвност дето я има в Италия ще блести. 

Ама тия ни имат за балами. Играч с година по договора, за играч с 3 години по договора, за когото платихме 30 милки. 

• 3 weeks later...

Евертън и Ливърпул може да влязат в трансферна битка за нападателя на Порто Луис Диас

Сигурно само карамелите го искат, а ние сме в слуховете за вдигане на цената. Даже не се сещам кой е тоя от мача онзи ден...

46 minutes ago, oZZy said:

Сигурно само карамелите го искат, а ние сме в слуховете за вдигане на цената. Даже не се сещам кой е тоя от мача онзи ден...

Оня, дето най-много се гмуркаше 😉 При всяко съприкосновение с нашите падаше, като разстрелян... А, се води, че е най-добрият им нападател / голмайстор до момента /, колумбиец и най-добрият им в национала за момента. 🤐

• Simply Red locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...