Jump to content

Европейска Суперлига


Препоръчан пост

Аз хващам бас, че нито едно държавно първенство няма да си изрита топ отборите. Просто тези отбори ще си играят във вътрешните първенства и в новата лига вместо ШЛ. 
Аз не виждам и правно основание да го направят. То и сега можеш да откажеш участие в ЕКТ. Реално, участието там е по желание.

You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

то хубаво си правят лига тия алчниджоси, ами кой ще им свири мачовете? от къде ще вземат толкова качествени съдии??? трябва и тях да ги купят само за там, щото си мисля, че който свири веднъж там, няма да помирише мач под егидата на УЕФА и ФИФА!!!

Link to comment
Сподели другаде

Между другото не знам това за Моуриньо, че отказал да изведе отбора как успя да заблуди толкова хора, някакъв трол от туитър го постна и нито един източник не го потвърди и всички почнаха да го повтарят. Аз още тогава имах съмнения, но Романо потвърди, че е пълен фейк.

Link to comment
Сподели другаде

17 minutes ago, Taipan said:

то хубаво си правят лига тия алчниджоси, ами кой ще им свири мачовете? от къде ще вземат толкова качествени съдии??? трябва и тях да ги купят само за там, щото си мисля, че който свири веднъж там, няма да помирише мач под егидата на УЕФА и ФИФА!!!

Точно това ли те притеснява? По-скоро трябва се пита кой ще свири в английското - Джон Мос ще получи оферта да свири още 10 години.

 
Image
Link to comment
Сподели другаде

И тези три са най-големите в Англия и без тяхната фенкса маса никой нямаше да викне Тотнъм или Сити. 

Quote

'NOT A SINGLE MAN UTD FAN SUPPORTS THIS'

Duncan Drasdo, the CEO of Manchester United Supporters Trust, is calling for government action to reform football club ownership after six English sides agreed to join a European Super League.

Спасението е само това- да се въведе като германския модел и да нямат право чуждестранни инвеститори да имат повече от 49%. 

Link to comment
Сподели другаде

bc543ace-a4fb-4c45-99ce-24872b3e0901.png

 

"Хора, които казват, че супер лигата ще се провали.  Няма да стане.

Те осъзнаха, че вече не се нуждаят от местни фенове. Виждали са празните стадиони и милионите, които гледат в Китай, Индия, Африка и т.н.,

и са изчислили математиката .... 2 + 2 = $$$$$."

 

Christian Purslow:
"Така че схемата е предназначена да премахне тази несигурност, да даде предвидимост на бизнеса им, така че ако те са лошо управлявани или имат лоша година, те все още са в премиерния турнир."

 

 

Link to comment
Сподели другаде

25 minutes ago, baivan said:

Хора, които казват, че супер лигата ще се провали.  Няма да стане.

Абсолютно никой не казва, че суперлигата ще се провали. Поне в това да докара икономически изгоди на собствениците на клубовете и на JP Morgan. Тезата на противниците е в съвсееем различна посока...

Link to comment
Сподели другаде

Диди Хаман - " Може да съборите статуята на Шенкли. Европейската лига е всичко това, на което Ливърпул се противопоставя. Трябва да си върнем футболните клубове. Американският модел не работи в Англия."

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, mitkoa said:

Има сред феновете, които повлияни от някоя друга статия реагират първосигнално.

Никой не реагира първосигнално.

Разговори и заплахи за европейска суперлига има откакто се помня (има-няма 20 години). Хората, които са против, си имат изградено мнение през това време.

Link to comment
Сподели другаде

Става ли някой да сподели какво е поведението на играчите ни, борят ли се или им е през онази работа? Обещах си да не гледам повече нито 1 от тия 12 клуба повече, докато не се откажат от тая надпревара.

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, pehotineca said:

Става ли някой да сподели какво е поведението на играчите ни, борят ли се или им е през онази работа? Обещах си да не гледам повече нито 1 от тия 12 клуба повече, докато не се откажат от тая надпревара.

борят се бутат се и пресират добре. 

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, behemoth said:

борят се бутат се и пресират добре. 

Отговорете му, че не се борят. Играят чики- рики, да вкара малко конспирация. “...аз си знаех, измекяри, ламтят за пари, продажници....”

Link to comment
Сподели другаде

В  ББС  има видео интервюта с  десетина случайни фенове на различни английски топ отбори по въпроса за  Супар лигата, но ... снимано преди доста  години, когато се  заговори за нея.  Тогава почти всички са се изказали, че искат такава Супер лига и отборите им да участват в нея.  

 

Link to comment
Сподели другаде

Няма какво толкова да се коментира тая тема. Цитирам неточно може би бивш български държавен ръководител-"какво ше решаваш ти като немаш пари, решава тоя който има пари". За тези които са забравили ФСГ купи Ливърпул ФК часове преди да бъде в администрация в момента Ливърпул е 5-ят най-скъп клуб в Света. Не мога да се вълнувам от мач с Бърнли или евертън в който Ливърпул е застрашен от поне две тежки контузии на ключови играчи. Ще чакам с нетърпение мач срещу м.ю М.С  Реал или Барселона. 

Link to comment
Сподели другаде

Лично за мен фактът, че сме сред организаторите на тази повърня рамо до рамо с МЮ, е достатъчен да се отвратя.

От там нататък, както и да го сучем и въртим става въпрос за алчност. За жалост тя вече не е смъртен грях а е благодетел.

Шибаното човечество никога не се учи от грешките си а упорито ги повтаря през различни интервали от време. 

Link to comment
Сподели другаде

Мани къде ще ги гледаш по 10 пъти примерно елкласикото в тая суперлига, а пък и в първенството трябва пак два мача да играят. Държавните асоциации въобще не трябва да им дават тогава никакви пари за тези мачове, нали си печелят яко кинти от гигалигата. А даже и два мача може да играят и за купата на страната. 

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...