Jump to content

Европейска Суперлига


Препоръчан пост

19 minutes ago, ReD_Gerrard said:

(поне извън Европа).

Понеже няколко пъти се споменава това, не е лично към теб, но искам да вметна за една от страните извън Европа. Аз работя с доста виетнамци и в социалните мрежи всеки един от тях изрази негативно мнение за въпросната лига. Зачетох се и в коментарите на техните приятели, които подкрепяха тяхното мнение и общо изразеното тук.

Link to comment
Сподели другаде

35 minutes ago, Plovdiv_1926 said:

Другият вариант е форматът да е разтегнат не в 2, а в 3 дни

 

Не 2/3, а повече - 5/6  или още по-точно:

едната седмица с 5 мача в 2/3 дни, а следващата седмица другите 5 мача.

Така отборите ще играят по едни мач през две седмици (с малки изключения)

Времето за началото им ще е както и сега - 18 и 20 часа британско време.

 

Точно нашия капитан ли ще събира седянката ?

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Chinaski said:

Колко от вас гледат мачовете от Лига Европа...и колко гледат мачовете от групите на ШЛ с изключение на 2 - 3 по интересни? 

А на теб колко ще ти е интересно , след 24тия кръг на първенствата да гледаш с интерес само 15 процента от тях? И после за да намериш мач с интрига да смяташ на колко точки е 14тия от 11тия? Явно си голям почитател на приятелските мачове?

Link to comment
Сподели другаде

8 minutes ago, baivan said:

Точно нашия капитан ли ще събира седянката ?

Доста от манговските играчи също са против, вчера Фернандеш пръв публикура срещу това, Рашфорд също го е направил, като е написал, че футболът е за феновете, пише се, че Хари Кривата глава вчера на тренировката се бил скарал с Eд Удуърд, когато са им съобщили новината.

Quote

Bill Shankly’s grandson admitted, "It’s not an understatement to say he would be spinning in his grave at the current situation" #LFC

 

Link to comment
Сподели другаде

Много удобно за тези 12 отбора да излязат и да кажат Уефа е корумпирана, за това ще си направим Супер лига. Това е само едно евтино оправдание. Уефа с нищо не е виновна на Барселона, отбор който се доведе до фалит заради лошо управление, Уефа не са виновни, че Тотнъм и Атлетико построиха стадиони за над милиард и сега нямат нужната възвръщаемост, Уефа не е виновна за некадърното управление на Милан и Арсенал и не могат да стигнат до евро турнирите. Всички тези отбори се докараха сами до тази ситуация и сега когато ножа оправя до кокала, решиха да прецакат целия футбол.

Тези отбори ще затънат още повече, защото ще взимат 400,500,600 милиона повече приходи, но същевременно заплатите ще скочат двойно или тройно, трансферните суми ще станат още по абсурдни, а накрая съответно и дълговете ще продължат да нарастват.

Целия проблем е в това че тези 12 отбора искат всички пари за себе си, не им проблема в това че в Уефа са корумпирани, а че Уефа дава пари и на по малки отбори за участието им в евротурнирите. От няколко години се вижда каква болка им е че отбори като Базел, Олимпиакос, турските тимове и други взимат сериозни пари от участието си в ШЛ.

За щастие след отказа на редица други топ клубове от Германия, Франция, Холанди и Португалия, няма да успеят да съберат 20 отбора. Но със сигурност ще разделят футбола на две, футбола като американско шоу и старата любов на милиони.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Plovdiv_1926 said:

 

Кой от тези 20 отбора ще се съгласи да го предават по същото време с други големи отбори, за да загубят всички няколко срещи от гледаемост? Вярно е, че са си мои разсъждения, ама не са от нищото продиктувани. Както в момента УЕФА гледа да праща сблъсъците на най-популярните отбори в различни дни, така тук ще са в различни часове. 
Другият вариант е форматът да е разтегнат не в 2, а в 3 дни или да са съкрати игралното време, така че в праймтайма да могат да се съберат повече срещи.

Човек може да се пуснат в еднакви часове в DAZN или Amazon и всеки да си реши какво да гледа...

Link to comment
Сподели другаде

12 minutes ago, Freack said:

няма да успеят да съберат 20 отбора.

 

С лекота ще ги съберат, като още от сега има желание от редица отбори да получат покана, а други като ПСЖ, може би и Байерн, се ослушват накъде ще задуха вятъра, изчакват или искат да проведат общо събрание на акционерите си. 

Сигурен съм, че шефовете на Супера имат и резервни отбори като 

Севиля, Наполи, Рома, Аякс или още някой германски отбор.

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, baivan said:

 

С лекота ще ги съберат, като още от сега има желание от редица отбори да получат покана, а други като ПСЖ, може би и Байерн, се ослушват накъде ще задуха вятъра, изчакват или искат да проведат общо събрание на акционерите си. 

Сигурен съм, че шефовете на Супера имат и резервни отбори като 

Севиля, Наполи, Рома, Аякс или още някой германски отбор.

Севиля са отказали официално.

Link to comment
Сподели другаде

Интересно тогава кои ще са останалите 3 клуба, които ще обявят, след като Байерн, Дортмунд, Аякс и прочие са отказали? То не е като да има останали "грандове". Да не се окаже, че ще са Гуанджоу Евъргранде, Осака и Ал Ахли... 

Иначе, сега като се замисля, аз съм ебахти нещастника. В рамките на 5 години ми закриха любимия отбор в България и ми представиха оранжевото тире като същото нещо, а сега са на път да ми откраднат и Ливърпул и да ме карат да гледам (ОДИ ПЕШ, БЕ!) американски булшити.

Link to comment
Сподели другаде

Спортинг Лисабон, Селтик, Зенит, Шахтьор, Динамо Киев, ЦСКА Москва, Фенербахче, Олимпиакос, Бешкташ, Галатасарай, Рейнджърс, Андерлехт, Брюж, ПСВ, Спарта Прага, Базел, Рома, Лацио, Стяуа, Цървена звезда, Валенсия, Бетис и Залцбург са потенциални кандидати да запълнят бройката до 20. Не са чак толкова атрактивни, но ще свършат работа. Особено руските и турските не биха отказали една покана, според мен.

Link to comment
Сподели другаде

А не са ли точно тия отбори, които са "скучни" за ШЛ и никой не искал да ги гледа? Те даже почти всички играят предимно в ЛЕ. 😄 Егати лицемерието. 

Link to comment
Сподели другаде

16 minutes ago, Сиймор said:

Спортинг Лисабон, Селтик, Зенит, Шахтьор, Динамо Киев, ЦСКА Москва, Фенербахче, Олимпиакос, Бешкташ, Галатасарай, Рейнджърс, Андерлехт, Брюж, ПСВ, Спарта Прага, Базел, Рома, Лацио, Стяуа, Цървена звезда, Валенсия, Бетис и Залцбург са потенциални кандидати да запълнят бройката до 20. Не са чак толкова атрактивни, но ще свършат работа. Особено руските и турските не биха отказали една покана, според мен.

абе баш за руските и турските не трябва да си много сигурен, щото там нещата зависят от "бащиците" Ердоган и Путев! А, все още не знаем те какво мислят ... 🤔

Link to comment
Сподели другаде

27 minutes ago, tsbalabanov said:

А не са ли точно тия отбори, които са "скучни" за ШЛ и никой не искал да ги гледа? Те даже почти всички играят предимно в ЛЕ. 😄 Егати лицемерието. 

Чие лицемерие? Аз само си чеша езика(клавиатурата), а какво ще се случи ще разберем след няколко месеца. Сега всичко са спекулации.

Link to comment
Сподели другаде

6 minutes ago, Сиймор said:

Чие лицемерие? Аз само си чеша езика(клавиатурата), а какво ще се случи ще разберем след няколко месеца. Сега всичко са спекулации.

Не, бе, човек, не към теб персонално или когото и да е от форума. Лицемерие от страна на клубовете, че "'ранят тия отбори" и всеки искал само тях, а сега биха взели по-смешни "грандове" и от Тотмън... 

Link to comment
Сподели другаде

Аз почвам да се навивам за тази Супер лига. Интересно ми е дали ще настъпи края на света както много хора прогнозират. 🙂 Не искате ли една анкета да се пусне във форума, за да разберем колко човека ще гледаме Ливърпул и догодина. 🙂 

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...