Jump to content

Европейска Суперлига


Препоръчан пост

Получи се ефекта на доминото - Сити са следващите.

Ще свърши преди да е започнало - и Атлетико се махат, барца и те го обсъждали, но може първо да се допитат до феновете си.

Link to comment
Сподели другаде

19 minutes ago, Raybeez93 said:

Както и се очакваше..всичко е кьорфишек, но загубените точки от вчера няма кой да ни ги върне. Догодина ще разцъкваме по поляните на ЛЕ.

Хенри да си плаща, като е много отворен и алчен, пък и е редно всички 12 хубавци да са наказани поне ШЛ да не играят няколко сезона.

Вчера с нормална нагласа щеше да е друг мач, не може собствените ти фенове голяма част да са настроение негативно срещу решение на клуба и играчите да не го усетят.

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, kibo1992 said:

Или е било само загатване, че могат да си правят каквото искат? и трябва да се съобразявят с техните искания

Явно се надцениха, подценявайки и ответната реакция, която биха получили и не бяха очаквали точно това абслютно обединение от всички страни, което стана в рамките на няколко часа.

1 minute ago, paton said:

 Нашите бастуни последни ли смятат да се откажат🤔

Който се откаже последен печели .... ъъ де да знам трофей дали са направили - некъв златен чеп.

Link to comment
Сподели другаде

Феновете, които обичат футбола само защото е футбол, победиха.

Но аз продължавам да съм отвратен от този опит, който беше направен.  Съсипаха всичко за доста време напред от към доверие.

Скапан сезон, с най-скапаният възможен завършек. Снощи не гледах мач на отбора за първи път от сигурно десетилетие.  Следващите до края на сезона също няма да ги.  Провала на тази лига поне прави възможно гледането на отбора за следващите сезони от моя страна.  Надявам се времето да успее да излекува тая дупка, която ми нанесоха с действията си, тия американски ... .. . ..../

Link to comment
Сподели другаде

Мернах някъде, че се дискутирало  правителството да въведе и в Англия модела 50+1. Дано стане, даже е твърде закъсняло. Не знам обаче дали държавата ще може да го наложи.

Link to comment
Сподели другаде

За мен цялата тая работа около Суперлигата си беше просто опипване на почвата и отправяне на ясно послание към УЕФА, че няма да продължат така нещата вечно и че си искат парите обратно.Честно казано, ако имаше някакви сериозни намерения за такава лига, това щеше да се обяви по доста по различен начин - пресконференция, ясно заявяване на намеренията и целите, които искат да се постигнат, начин на организация, регламент и т.н.А не както сега - Ами правим тука една лига и всичко останало става неясно и хиляди предположения.Това е сигнал към оранените чички в УЕФА, че във всеки един момент богатите могат да дойдат и да им издърпат финансовото килимче изпод краката.

Link to comment
Сподели другаде

Глейзър може да продават Манго заради неуспеха.

Явно просто са малоумни и недостатъчно кадърни да го направят като хората, не е било просто блъф за пред УЕФА.

Перез също може да хвърчи от Реал, хубав ден за футбола.

Link to comment
Сподели другаде

6 minutes ago, Scarface said:

Хубав турнир беше, ама много кратък. 30 часа и а/нема устиска. 

Иначе интересен. 

Поне елиминациите протичат бързо :sarcastic:  Най-изненадващо беше този обрат: 

Quote

Wow really surprised at Arsenal, usually the first to go out of European competitions.

 

Link to comment
Сподели другаде

Изгонването на алчните американци от английския футбол(най-вече собствениците на Ливърпул, Арсенал, Ман. Ю.) ще е много по-трудно от разпадането на фалшивата Лига.

Link to comment
Сподели другаде

Радвам се, че все още има футболисти, мениджъри и фенове във футбола, които мислят за този спорт, но според мен когато се смени някое друго поколение подобна лига ще се случи. Все пак не бързам да отварям шампанското преди да са обявили, че всичко пропада без големи негативни последици за нашия клуб. Поне разбрахме, че във форума има повече от 20 човека, както си мислихме. :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...