Jump to content

Европейска Суперлига

Recommended Posts

• Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Хендерсън с изявление от името на отбора Не го харесваме и не искаме да се случва. Това е нашата обща позиция. Нашата отдаденост към този футболен клуб и неговите фенове е абсолютна и б

Бахти лудницата с тая суперлига. Да кажа и аз някакви неща, че най-накрая добарах комп, а през телефона нямам нерви да пиша толко (Марио, братле, не знам как го правиш). Новата суперлига била за

Както е тръгнало, преди началото на мачовете от Суперлигата капитаните на отборите вместо флагчета ще си разменят куфарчета. 

Posted Images

Спортинг Лисабон, Селтик, Зенит, Шахтьор, Динамо Киев, ЦСКА Москва, Фенербахче, Олимпиакос, Бешкташ, Галатасарай, Рейнджърс, Андерлехт, Брюж, ПСВ, Спарта Прага, Базел, Рома, Лацио, Стяуа, Цървена звезда, Валенсия, Бетис и Залцбург са потенциални кандидати да запълнят бройката до 20. Не са чак толкова атрактивни, но ще свършат работа. Особено руските и турските не биха отказали една покана, според мен.

16 minutes ago, Сиймор said:

Спортинг Лисабон, Селтик, Зенит, Шахтьор, Динамо Киев, ЦСКА Москва, Фенербахче, Олимпиакос, Бешкташ, Галатасарай, Рейнджърс, Андерлехт, Брюж, ПСВ, Спарта Прага, Базел, Рома, Лацио, Стяуа, Цървена звезда, Валенсия, Бетис и Залцбург са потенциални кандидати да запълнят бройката до 20. Не са чак толкова атрактивни, но ще свършат работа. Особено руските и турските не биха отказали една покана, според мен.

абе баш за руските и турските не трябва да си много сигурен, щото там нещата зависят от "бащиците" Ердоган и Путев! А, все още не знаем те какво мислят ... 🤔

27 minutes ago, tsbalabanov said:

А не са ли точно тия отбори, които са "скучни" за ШЛ и никой не искал да ги гледа? Те даже почти всички играят предимно в ЛЕ. 😄 Егати лицемерието. 

Чие лицемерие? Аз само си чеша езика(клавиатурата), а какво ще се случи ще разберем след няколко месеца. Сега всичко са спекулации.

6 minutes ago, Сиймор said:

Чие лицемерие? Аз само си чеша езика(клавиатурата), а какво ще се случи ще разберем след няколко месеца. Сега всичко са спекулации.

Не, бе, човек, не към теб персонално или когото и да е от форума. Лицемерие от страна на клубовете, че "'ранят тия отбори" и всеки искал само тях, а сега биха взели по-смешни "грандове" и от Тотмън... 

Аз почвам да се навивам за тази Супер лига. Интересно ми е дали ще настъпи края на света както много хора прогнозират. 🙂 Не искате ли една анкета да се пусне във форума, за да разберем колко човека ще гледаме Ливърпул и догодина. 🙂 

Получи се ефекта на доминото - Сити са следващите.

Ще свърши преди да е започнало - и Атлетико се махат, барца и те го обсъждали, но може първо да се допитат до феновете си.

🚨 BREAKING: The majority of the 12 clubs are now pulling out of the European Super League. #awlfc [times]

Нашите последни ли смятат да се откажат🤔

19 minutes ago, Raybeez93 said:

Както и се очакваше..всичко е кьорфишек, но загубените точки от вчера няма кой да ни ги върне. Догодина ще разцъкваме по поляните на ЛЕ.

Хенри да си плаща, като е много отворен и алчен, пък и е редно всички 12 хубавци да са наказани поне ШЛ да не играят няколко сезона.

Вчера с нормална нагласа щеше да е друг мач, не може собствените ти фенове голяма част да са настроение негативно срещу решение на клуба и играчите да не го усетят.

3 minutes ago, kibo1992 said:

Или е било само загатване, че могат да си правят каквото искат? и трябва да се съобразявят с техните искания

Явно се надцениха, подценявайки и ответната реакция, която биха получили и не бяха очаквали точно това абслютно обединение от всички страни, което стана в рамките на няколко часа.

1 minute ago, paton said:

Нашите бастуни последни ли смятат да се откажат🤔

Който се откаже последен печели .... ъъ де да знам трофей дали са направили - некъв златен чеп.