Jump to content

Други първенства 2023/24


Препоръчан пост

Ако бяха задържали Холанд, щяха да са шампион тоя сезон най-вероятно. Ама са си продаващ отбор, това е, затова и Холанд там отиде. Да не си въобразяваме, че другите отбори не са могли с лекота да ги надцакат. Просто само Дортмунд щяха да са съгласни на условията за клауза за продажба на играча и тн.

Байерн ужасни за стандартите си, ама и очаквано. Не замениха Лева с истински нападател и прогнозирах, че Борусия биха имали шанс. Е имаха и го оплескаха по най-нелепия начин.

Link to comment
Сподели другаде

Всичко е монопол в Германия. Мирише яко. Аз съм фен на Борусия там ама това си е извращение вече. Самата държава не иска да има никой друг отбор освен монополния Байерн. Няма никаква печалба самата държава. Гледах мача и Дортмунд бяха излезли като на погребение, а при това този пендел треньора оставил Белингам на скамейката в най-важния мач за сезона. И тези ооо повеждат не с един а с два гола. И чета преди мача как всякакви известни там подкрепят Байерн. Безсмислено първенство за мен като знаеш че ще има един вечен победител. 

Link to comment
Сподели другаде

Проблемът е, че и ВЛ много наподобява бундес лигата вече. Като изключим едната наша титла, МС си имат пълен монопол. И те се възползваха от съдийските "неточности" в двата сезона с по една точка разлика. Като добавим неограничени бюджет, класния им отбор и широката резервна скамейка = 5 титли за 6 години от които 3 поредни. И като гледам нещата в близко бъдеще няма сериозно да се променят. 

Link to comment
Сподели другаде

22 hours ago, zigfridson said:

Всичко е монопол в Германия. Мирише яко. Аз съм фен на Борусия там ама това си е извращение вече. Самата държава не иска да има никой друг отбор освен монополния Байерн. Няма никаква печалба самата държава. Гледах мача и Дортмунд бяха излезли като на погребение, а при това този пендел треньора оставил Белингам на скамейката в най-важния мач за сезона. И тези ооо повеждат не с един а с два гола. И чета преди мача как всякакви известни там подкрепят Байерн. Безсмислено първенство за мен като знаеш че ще има един вечен победител. 

Доста глупости си написал браток. Знам, че те боли много, даже мен ме боли без да им симпатизирам.  И с 8 човека трябваше да бият жълтите, а Белингам не игра, щото е пътник вече и хванат вероятно да преговаря с клубове, вместо да е съсредоточен за финала на първенстово.
Иначе никоя една държава няма, ама никакъв интерес, един и същ отбор да печели титла след титла.

Link to comment
Сподели другаде

Проблемът е, че и ВЛ много наподобява бундес лигата вече. Като изключим едната наша титла, МС си имат пълен монопол. И те се възползваха от съдийските "неточности" в двата сезона с по една точка разлика. Като добавим неограничени бюджет, класния им отбор и широката резервна скамейка = 5 титли за 6 години от които 3 поредни. И като гледам нещата в близко бъдеще няма сериозно да се променят. 

Тук не съм съгласен. Да , Сити доминират доста сериозно последните години , но поне имат конкуренция почти всеки сезон. Няколко пъти ние, сега и Арсенал. А в Бундеслигата общо взето Байерн около март вече е шампион. Този сезон е изключение и Борусия са идиотите на века. Щом и сега не успяха да се възползват, не виждам кой ще ги бутне Байерн следващите години. Да не говорим, че в Бундеслигата реално само Дортмунд е някаква конкуренция и то не всеки сезон. Въобще там си се превърна в баш фермерско първенство. Спомням си като бях дете с интерес следях немското, имаше бая интрига, различни шампиони, конкуренция и тн сега е пълна пародия. Дори голяма част от традиционните им отбори са във втора, трета бундеслига , сега се появиха някалви фирмени отборчета като лайпциг, хофенхайм и тн.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Raybeez93 said:


Тук не съм съгласен. Да , Сити доминират доста сериозно последните години , но поне имат конкуренция почти всеки сезон. Няколко пъти ние, сега и Арсенал. А в Бундеслигата общо взето Байерн около март вече е шампион. Този сезон е изключение и Борусия са идиотите на века. Щом и сега не успяха да се възползват, не виждам кой ще ги бутне Байерн следващите години. Да не говорим, че в Бундеслигата реално само Дортмунд е някаква конкуренция и то не всеки сезон. Въобще там си се превърна в баш фермерско първенство. Спомням си като бях дете с интерес следях немското, имаше бая интрига, различни шампиони, конкуренция и тн сега е пълна пародия. Дори голяма част от традиционните им отбори са във втора, трета бундеслига , сега се появиха някалви фирмени отборчета като лайпциг, хофенхайм и тн.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Всеки има право на мнение. Конкуренцията във ВЛ е като състезание във филм. Уж много оспорвно и динамично, но все пак всеки знае, кой ще спечели накрая. 

Link to comment
Сподели другаде

Тоби Алдервейрелд вкара в 94-ата минута, за да направи Антверпен шампион на Белгия за първи път от 1957 г. в невероятен последен ден от сезона 🇧🇪
▪️ В 88-ата минута Юнион беше шампион
▪️ В 89-ата минута Генк бешешампион
▪️ В 94-ата минута Антверпен стана шампион с гол на Алдервейрелд срещу прекия конкурент Генк, взимайки титлата на техния стадион
Link to comment
Сподели другаде

14 hours ago, Bellamy said:
Тоби Алдервейрелд вкара в 94-ата минута, за да направи Антверпен шампион на Белгия за първи път от 1957 г. в невероятен последен ден от сезона 🇧🇪
▪️ В 88-ата минута Юнион беше шампион
▪️ В 89-ата минута Генк бешешампион
▪️ В 94-ата минута Антверпен стана шампион с гол на Алдервейрелд срещу прекия конкурент Генк, взимайки титлата на техния стадион

Не е само това- Брюж с гола в 103-тата минута изхвърлят Унион извън ШЛ, след като цял сезон водят в класирането.

Link to comment
Сподели другаде

15 hours ago, Bellamy said:
Тоби Алдервейрелд вкара в 94-ата минута, за да направи Антверпен шампион на Белгия за първи път от 1957 г. в невероятен последен ден от сезона 🇧🇪
▪️ В 88-ата минута Юнион беше шампион
▪️ В 89-ата минута Генк бешешампион
▪️ В 94-ата минута Антверпен стана шампион с гол на Алдервейрелд срещу прекия конкурент Генк, взимайки титлата на техния стадион

Едно нещо е сигурно, който напусне Тотнъм печели титла😂

Link to comment
Сподели другаде

От Италия снощи в ЛЕ при нас дойдоха Аталанта и Рома, а Ювентус ще се бори да влезе в групите на ЛК, ако спечели плей-офа си в 4ти кръг.  Уж е голям фаворит, но има вероятност там да налети на  "Гуд Ибнинг" 🙂 , които може  да са непоставени, 

а също така  със сигурност непоставени са :

Osasuna  + други трудни като  Bodø/Glimt,  Lech Poznan, Besiktas

 

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Други първенства 2023/24
  • 1 month later...
30 minutes ago, peterhammill said:

Плюс това, в паузата на полувремето вместо анализи ще излъчват публична екзекуция или пребиване с камъни на неверна жена. 

Хората си карат Бугати, Ферари, Ламборгини, а ти се надяваш Голф-а от миналия век да няма нужда да посещава пак местния монтьор, който вече ти е станал приятел.

Нищо, важното е в чата да звучим като голямата работа.

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, Senzor said:

Хората си карат Бугати, Ферари, Ламборгини, а ти се надяваш Голф-а от миналия век да няма нужда да посещава пак местния монтьор, който вече ти е станал приятел.

Нищо, важното е в чата да звучим като голямата работа.

Голям праз, че карат Ламбо, Ферари и Бугати...Ама като отидеш и се напиеш, както си знаем в Бг, ще ти резнат зелката или ще те претрепят с камъни! Да ги еба у живота там! Не, благодаря, ще си карам Реното на 20+ г и ще се кефя на живота...😉

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff unpinned and pinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...