Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

Гледах част от мача на манго, гледам сега и Лестър. Засега съдиите спазват това, което беше заявено преди началото на сезона и не свирят фалове за дори минимален контакт. Което прави играта много по-качествена и е тенденция, която трябва да се следва.

Link to comment
Сподели другаде

Тоя Рафата направо да му стане жал на човек за него.  Като магнит за липса на пари е човека. Къде ѝ да отиде, един път не случи да му дадат да харчи.  Евертън в предните сезони пръснаха луди пари за какви ли не играчи, дойде Рафата и му водят Таузънт свободен агент и Демарай Грей 😄 

Беше при нас - пари нямаше. Беше в Интер - не му дадоха да харчи. Отиде в Челси - същото. В Наполи - същото. В Реал - същото. В Нюкасъл - абсолютно същото.  Не знам как се получава това. Махна се от Нюкасъл и дадоха на деболото Брус да изхарчи пари даже, а на Бенитес не.  Голам карък е.

Link to comment
Сподели другаде

Лийдс играят открит футбол, на манчо такива отбори никога не са им били проблем, не ги превъзнасяйте. Срещу паркиран автобус погба е същият бездарник както винаги и ще страдат. Биелса е много добър треньор, но тоя пуст инат да не променя тактиката му изиграва шега в такива мачове. На Манчо това му е силата, но да видим срещу бърнли

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, AllorNothing said:

Тоя Рафата направо да му стане жал на човек за него.  Като магнит за липса на пари е човека. Къде ѝ да отиде, един път не случи да му дадат да харчи.  Евертън в предните сезони пръснаха луди пари за какви ли не играчи, дойде Рафата и му водят Таузънт свободен агент и Демарай Грей 😄 

Беше при нас - пари нямаше. Беше в Интер - не му дадоха да харчи. Отиде в Челси - същото. В Наполи - същото. В Реал - същото. В Нюкасъл - абсолютно същото.  Не знам как се получава това. Махна се от Нюкасъл и дадоха на деболото Брус да изхарчи пари даже, а на Бенитес не.  Голам карък е.

Те го взимат защото не иска много пари...

Link to comment
Сподели другаде

Тоя Рафата направо да му стане жал на човек за него.  Като магнит за липса на пари е човека. Къде ѝ да отиде, един път не случи да му дадат да харчи.  Евертън в предните сезони пръснаха луди пари за какви ли не играчи, дойде Рафата и му водят Таузънт свободен агент и Демарай Грей  
Беше при нас - пари нямаше. Беше в Интер - не му дадоха да харчи. Отиде в Челси - същото. В Наполи - същото. В Реал - същото. В Нюкасъл - абсолютно същото.  Не знам как се получава това. Махна се от Нюкасъл и дадоха на деболото Брус да изхарчи пари даже, а на Бенитес не.  Голам карък е.
Значи да се надяваме да мине и през Сити и да се задържи там възможно най-дълго :D

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

15 minutes ago, Bellamy said:

Тез Сити пак играят, като отвързани да ева тяхното, викам малко от малко няя имат тонус след загубения финал, ама найсе

Не знам дали чаршафите са много силни или кокошките са просто слаби. Не е нормално да не могат да вържат 3 паса. Плюс това Сон дотук е като наш Мане миналия сезон. Единствено Моура прави добро впечатление дотук, поне за мен.

Link to comment
Сподели другаде

Не знам колко играят понеже пропуснах първото полувреме почти цялостно, но виждам в статистиката 8 удара и 0 точни и видях пропуска на Марез. Ще берат ядове не вземат ли Хари лукчето.

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Не знам колко играят понеже пропуснах първото полувреме почти цялостно, но виждам в статистиката 8 удара и 0 точни и видях пропуска на Марез. Ще берат ядове не вземат ли Хари лукчето.

Ппц да. Току така не се замества легенда като Агуеро, но все пак и без Кейн и Кун имат едно 6-7 човека които регулярно може да им носят голове

Link to comment
Сподели другаде

15 minutes ago, Bellamy said:

Ппц да. Току така не се замества легенда като Агуеро, но все пак и без Кейн и Кун имат едно 6-7 човека които регулярно може да им носят голове

Така е, но друго си е да имаш един голмайстор, който има 20+ гола на сезон.

Link to comment
Сподели другаде

Много бойка игра от Тотнъм. Скоро не бяха играли така саможертветвено.

За мен много силно начало на ВЛ като футбол. Не знам от публиката ли идва това усещане, но много силен футбол се изигра този кръг. Може да има нещо общо и с по-свободната игра, която определено радва.  Повече от добро начало е това .

Link to comment
Сподели другаде

Не виждам с какво нашият отбор е по-слаб от този на Челси, Сити или пък МанЮ. Дори и без трансфер или два, мисля че до последния кръг ще сме в битката за титлата. Само да няма контузии, това е всичко.

Все пак ще е добре да се вземе някого, защото Мане и Салах ще отсъстват януари месец. 

Link to comment
Сподели другаде

17 minutes ago, kukuchev711 said:

Все пак ще е добре да се вземе някого, защото Мане и Салах ще отсъстват януари месец. 

Така си е ама пък преди време един колега беше постнал нещо във връзка с програмата за сезона, според което ще пропуснат не повече от един-два мача за първенството.Останалите ни мачове са за купи некакви, а тях Клоп по принцип не ги кльопа.Сега не мога да намеря мнението на колегата и темата, където беше публикувано.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, LiverpoolYNWA said:

Този Грийлиш ми е от типа футболисти които са добри в малки отбори. Там изпъкваше определено. Тук не вярвам да направи нещо.

Има хора и други хора които твърдят такова мнение, че със слаби играчи е лесно да изпъкнеш, но за мене си съм убеден и  мисля че по правилното е, че щом със слаби съотборници изпъкваш, то със по-висока класа около тебе ще си топа

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...