Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

21 minutes ago, Bellamy said:

Тъпото е, че имат доста прилични футболисти за разлика от ръководстовото

Според мен и футболистите са им доста слаби, изключвам Алън Сент-Максимен и още двама, които стават. Защитата и халфовата линия им е посредствена, само като видя играчи като Джеф Хендрик, Емил Крафт, Исак Хайден, Джейкъб Мърфи и други не ми се гледа техен мач, ако не играят с Ливърпул.

Link to comment
Сподели другаде

17 minutes ago, Dacheff said:

Не гледам Арсенал и Челси, но виждам резултата. Челси и Юнайтед ще са претенденти за титлата според мен почти до края. Другата седмица не трябва да губим от Челси, защото ще вземат да си повярват. 

За Челси, абсолютно съгласен, но за Манчо не. Ще имат един стабилен сезон, но до там.

Тотнъм си мисля, че ще имат един приятен сезон, даже и без Кейн в редиците, ако пък белким остане, хм кой знае, може да объркат доста сметки

Link to comment
Сподели другаде

Лукаку точно на този отбор на Челси, пасва идеално.  Много силен трансфер им е. 

Този мач беше ясен още преди да е започнал. Пущайте на Ринг където волейболистките ни играят на кръв срещу Германия на европейското.

Link to comment
Сподели другаде

20 minutes ago, oZZy said:

Гледайте и не се подигравайте на топчетата, защото ако не беше Клоп и ние щяхме да сме като тях

Имаш право, но специално като домакини ние винаги сме играли къде, къде повече от това, което играят Арсенал в момента, особено в дербитата, а и дори с по слаби футболисти. Но имаш право, нямаше да се даваме без бой, ама щяхме да сме слаби, посредствени..

Link to comment
Сподели другаде

Артета може и да изпревари Виейра в състезанието за пръв уволнен мениджър. 

А Лукаку спокойно може да носи на гърба си Костас и ТАА и пак да напредва с топката. Ебем ти и якото говедо! Добре, че Върджил се върна:)

Link to comment
Сподели другаде

13 minutes ago, Scouserrr said:

Имаш право, но специално като домакини ние винаги сме играли къде, къде повече от това, което играят Арсенал в момента, особено в дербитата, а и дори с по слаби футболисти. Но имаш право, нямаше да се даваме без бой, ама щяхме да сме слаби, посредствени..

Не е сигурно дали щяхме да се даваме без бой, само да бяхме направили трансферите на тези жалки футболисти, които са в момента в Арсенал с някой посредствен мениджър като Артета и щяха да седят със скръстени ръце и без да им пука.

Link to comment
Сподели другаде

21 minutes ago, Dacheff said:

Абе, Арсенал следващия кръг гостуват на Сити. Те първите кръгове вероятно няма да имат нито една точка... Да видим на колко комфорт ще се радва Артета. 

Изхрачи над 100 милиона Артета, съмнявам се, че го уволнят преди коледа. В интерес на истината не виждам и кой доказан треньор би отишъл в момента начело на Арсенал. 

Link to comment
Сподели другаде

On 21.08.2021 г. at 17:18, нормалният said:

Явно ще берем ядове и тази година от съдийски тесли! За гола на Сити така и не разбрах имаше ли ВАР немаше ли. Обосноваха се за нашия, че го отменят, но не се обосновават защо зачитат на Сити. Същото се отнася и за четвъртия гол на Манго в първия кръг! Просто е възмутително!

За всички голове има вар, но не показаха линиите - явно ще го правят само при засада. На ман уре я показаха в МОТД - https://i.imgur.com/nnef0ra.png 

Докато в другите първенства цените на сделките за тв правата падат рязко и се играе пред ограничен капацитет публика и така клубовете губят още пари, във ВЛ е точно обратното - пълни стадиони, а изпълнителният директор е казал, че очаква сделката за новия 3-годишен цикъл, който започва от следващия сезон да бъде рекордна и да надхвърли 9-те милиарда панди за сегашния, което ще направи разликата с останалите още по-голяма.

Link to comment
Сподели другаде

13 hours ago, KrisTerz said:

Изхрачи над 100 милиона Артета, съмнявам се, че го уволнят преди коледа. В интерес на истината не виждам и кой доказан треньор би отишъл в момента начело на Арсенал. 

Е няма кой да отиде и това е така. Но с него са като на свободно падане. Няма да се учудя след 5-6 кръга да са още в зоната на изпадащите. Срамно е за такъв отбор. Т в момента май само Конте е свободен, ама надали ще се навие да ходи там.

Link to comment
Сподели другаде

Около 130 млн изхарчи, даже. 

Трябва да се отбележи, че имаха много липси - Лаказет, Обемаянг (макар да влезе за малко), Бен Уайт, Партей, Габриел, Йодегар и сигурно пропускам още някого. Ся, според мен щяха да бъдат бити и с тия на терена, но все пак сега могат да се оправдават и поради това не смятам, че ще изгонят Артета. Сега, дали заслужава гонене - определено да. Не само визуално изглежда като Гонзо, но и като треньори са сходни като качества. 😄

Link to comment
Сподели другаде

Да дадеш 65 милиона за Бен Уайт си е престъпление. Само заради това заслужава уволнение. Само Пепо Еврото би го направил принципно, той затова е чиракувал :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Ако махнат Арсенал и сложат Конте, то италианеца може да ги закрепи. Нямат чак толкова лош състав и с добър мениджър биха влезли в топ 6. За топ 4 не може да става и дума. Ние, МС, Челси дори и МЮ (въпреки Олето) сме класи над Арсенал. Въпросът е, че и Тотнъм и Лестър са доста силни и сработени в момента и на Арсенал ще им е трудно дори за топ 6. Но ако Конте ги поеме навреме може да се преборят за място в 6цата.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Конте, който напуска отбори, защото не му дават пари за нужните трансфери, не виждам как ще стигне до Арсенал. И то след като са похабили 130 милиона за посредствени футболисти това лято и едва ли ще дадат пак толкова следващото.

Link to comment
Сподели другаде

Арсенал това лято малко ми напомнят на нас от 2014. Маса пари изхарчени за спорни футболисти.

А също така бях чел, че това им е шести пореден сезон, в който купуват централен защитник, не знам дали е вярно, но е скандално…

Link to comment
Сподели другаде

Конте, който напуска отбори, защото не му дават пари за нужните трансфери, не виждам как ще стигне до Арсенал. И то след като са похабили 130 милиона за посредствени футболисти това лято и едва ли ще дадат пак толкова следващото.
Давам Конте, като пример, защото е единствен топ мениджър, който е свободен и евентуално, може да подобри състоянието на Арсенал. А това дали ще махнат Артета скоро и ще вземат италианеца и дали той ще приеме предложението са съвсем друг предмет на разговор. Говорехме чисто хипотетично.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Не съм съвесм съгласен с твърдението, че без Клопо ще сме подобие на сегашният Арсенал. Верно е, че и ние имахме 3-4 потресаващи сезона в последните 20 години, но при 4 различни мениджъри успяхвахме да бъдем фактор в поне един сезон в първенството или в Европа.  При това с липса на средства.  Докато Арсенал от има няма 15 години не са били сериозен фактор нито в ШЛ, нито във ВЛ.

При това те с пръснати пари са толкова зле, което е впечатляващо.  Ние примерно при Дедо Рой бяхме зле заради него главно, но и защото нямахме пукнат лев и взимахме свободни агенти като Йованович. 

А Арсеналите дават над 70 милиона за тоя Пепе, 50 млн. за защитник, и какви ли не още пръснати пари в последните години и вместо да стават по-добре, стават по-зле. Нещо, което мен ме радва де, все така да го карат. 

Лестър с много по-малко пари, се оказват много по-голям фактор от лондончани в последните години.

Link to comment
Сподели другаде

Нищо не може да помогне на Арсенал да влязат в топ 6 отново. При наличието на отбори като Лестър, Евертън и УХ, топчетата ги виждам на 9то място, в най-добрия случай. Имат няколко футболиста, които не искат да играят за отбора, имат капитан, който може да е капитан само на цирк, и мениджър, който още не е треньор.

Link to comment
Сподели другаде

С това изказване на Клоп, за борцовите похвати на Бърнли са се разбунили духовете на Острова. Дано не ни изиграе лоша шега със съдийски тесли занапред.

Link to comment
Сподели другаде

4 hours ago, AllorNothing said:

Не съм съвесм съгласен с твърдението, че без Клопо ще сме подобие на сегашният Арсенал. Верно е, че и ние имахме 3-4 потресаващи сезона в последните 20 години, но при 4 различни мениджъри успяхвахме да бъдем фактор в поне един сезон в първенството или в Европа.

Ако след Брендището бяхме взели някой като Артета щяхме да сме точно като топчетата….

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, krk said:

С това изказване на Клоп, за борцовите похвати на Бърнли са се разбунили духовете на Острова. Дано не ни изиграе лоша шега със съдийски тесли занапред.

Помисли кого трябва да пазят ван Дайк и Матип в събота. 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...