Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

Тоя Мойс се е учил от друг некадърник в професията Саутгейт. Как ще вкараш някакъв карък в 90+5 да бие дузпа само.... Това никога не става. Деба "тактиците" умрели.

Все пак Юнайтед с тая смешна игра нямат шанс за първо място.

Link to comment
Сподели другаде

9 minutes ago, Red_Merseyside said:

Пак им върза на Манго, малоумна смяна на Мойзи, вместо Деклан Райс да се нагърби с дузпата, влиза Марк Ноубъл само да бие дузпата.

Райс е същият пикоч. Нямаше кой да я бие в тоя отбор , може би Ярмоленко.

Де Хеа хвана дузпа, това си е скандал.

Link to comment
Сподели другаде

За мен Юнайтед са най-слаби като ОТБОР от Ливърпул, Челси, Сити и може би се дължи на треньора. За мен те не играят този футбол който видях от нас срещу Челси и от самите тях срещу нас, както и това което Сити например направиха срещу Арсенал. По-скоро разчитат да ги извади индивидуалната класа на Погба/Фернандеш/Роналдо.

Link to comment
Сподели другаде

Такъв слаб финишинг като на Тимо Вернер, мисля че не съм виждал от нападател в топ 10 първенствата на Европа последните 25 години

Благодаря, на съдбата или на тези в офисите, че не са го взели при нас

Link to comment
Сподели другаде

Оставете ги тези калитковци Манго, вижте Челси какво прави срещу Тотнъм. От показаното в началото на сезона Челси са най-сериозния фаворит за титлата.  Тимо Вернер е скандален, усетиха се навреме че няма да го бъде с такъв играч.

Link to comment
Сподели другаде

Челси просто играят брутално. Оставете финишинга, те не дадоха шанс на Тотнъм след головете. Спомням си и срещу Реал когато виках бурно срещу мадридчани и беше 1-0 цял мач за Челси, тогава си мислех, че Челси ще допуснат гол след толкова пропуски, ама те не допуснаха ситуация. Брутални са при затварянето на мачове и то без да паркират грозен автобус стил Моуриньо.

Link to comment
Сподели другаде

Челси са изключителна сила в момента, просто невероятна трансформация направи Тухел. Не е е за вярване чак. 

И в началото на сезона писах, за мен толкова добре изградени отбори - 4 на брой, не е имало от много време във ВЛ, а вече си мисля, че изобщо не е имало. Като изключим факта, че олето е мениджър на ония, то всичко останало е доста смущаващо като класа в Ливърпул, Челси, и двата манчестърски. 

От много тънки моменти ще се реши сезона според мен.  

Бетон е този сезон лигата. 

Link to comment
Сподели другаде

За това ме е яд, че не бихме (изпуснахме ги) Челсито при предимството, което имахме (домакински фактор + 45 мин с човек повече). Щяхме да имаме някакво предимство пред тях и като точки и донякъде от психологическа гледна точка

Sent from my SM-N986B using Tapatalk



Link to comment
Сподели другаде

Равни точки и еднакви мачове имаме с тях като резултати (12:1 голова разлика за първите 5 мача е стряскащо), но те определено като вече изиграни дербита са преди нас. Все пак гостуваха на Арсенал, Тотнъм и на нас и взеха 7 точки от тия три мача. Са, Арсенал бяха мега жалки и не са мерило, но си е дерби под някаква форма. 

Надявам се да спуснат гумите, щото изглеждат плашещо. Следващия кръг ако си завъртят един Х със Сити ще е най-добре, ама като нищо може и да ги треснат. 

Link to comment
Сподели другаде

27 minutes ago, Simply Red said:

Напротив той е бил убеден че си тъп...и на всичкото отгоре и пристрастен, както повечето мислещи хора...

Link to comment
Сподели другаде

Quote

Последният ми мач с Клоп беше през януари 2017 г. срещу Челси на "Анфийлд". Мениджърите рядко влизаха в съблекалнята ми за размяна на тимовите листове час преди началото. В този случай Клоп дойде с Джордан Хендерсън.

Преди пандемията, когато даваха кадри отвътре в Inside Anfield всеки път Клоп влизаше, а обикновено от другия отбор бе помощник треньорът, но не винаги. Така че вярно тоя, или е тъп, или просто търси внимание.

 

Поредната статия от тия, в която има повече жълтини и глупости.

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, behemoth said:

Предпочитам Сити да бият. Челси изглежда като отбора, който ще губи по-малко точки. 

Не съм сигурен. Х е най-добре. Сити като вземат 1-вото място не пускат, нищо, че тръгват бавно.

Link to comment
Сподели другаде

14 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Не съм сигурен. Х е най-добре. Сити като вземат 1-вото място не пускат, нищо, че тръгват бавно.

Абсолютно. Сити сме ги виждали вече 2-3 пъти да правят по 15-19 поредни победи при Пепи, а Челси не сме, а и смятам, че няма и да ги видим. Сити винаги ще бъдат по-опасни в моите очи от мангалите и Челси. 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...