Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

Определено се върнахме към зрелищния футбол който практикувахме преди 2-3 години...наслада е да се гледа сега отбора, разнообразието в играта. Миналата година по едно време играехме изключително грозно с едно зверско центриране нон стоп, еднообразно и скучно. Надявам се тая година да съумеем да запазим постоянство и да спечелим нещо.

Link to comment
Сподели другаде

Честно казано, кофти е, но е по всички правила тази ситуация. Няма правило, което да го отмени. Няма нарушение на правилата.

 

Сега примерно ако Арсенал решат да играят феърплей биха дали на Юнайтед да вкара един гол нарочно и да се изравни играта.

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Сега примерно ако Арсенал решат да играят феърплей биха дали на Юнайтед да вкара един гол нарочно и да се изравни играта.

Не гледам мача, ама ако бях на Арсенал нямаше да направя нищо такова, след всичкото съдийско мачкане което получаваха и те в един 5-10 годишен период заради дългата ръка на манго.

Link to comment
Сподели другаде

Голът си е напълно редовен, не разбирам какво реват манговците. Никой не им е виновен на нескопосаните защитници и халфове,че си контузват собствения вратар. А точно тея да реват за спортменство е върхът на лицемерието. 

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, AllorNothing said:

Страхотен сблъсък се получава между живите умрели срещу живите мъртви. 

 

Тъкмо влизам да пиша клишето, че два слаби отбора като се съберат става луд мач доста често

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Жалко, но тия паляци Арсенал ще реалибитират манафите за пореден път. Оттук нататък и програмата на Юнайтед е лека така че ще наберат скорост за топ 4.

Според мен Тотнъм ще са. Конте е ненормално куче и ще ги до бута до там.

Рагник ще промени някои неща към добро за тях, но нямат играчите, които да отговарят на изискванията му за неговата схема и ще му е трудно в рамките на 5 месеца да прокара всичко дето иска

Link to comment
Сподели другаде

Предстои да разберем, но според мен ще са Юнайтед. Роналдо и Бруно ще ги додрапат с измъчени победи и голове срещу по-малките до топ 4. Просто Юнайтед са с по-добрият състав на хартия, а Тотнъм са... си Тотнъм. Дори Конте почна от първите седмици да казва, че качеството не е това, което е очаквал.

Link to comment
Сподели другаде

Манго и Арсенал с много интересен мач. И въобще битката за 4то ще е доста интересна.

 

На Тотнъм сигурно 90 % от входящите им трансфери последните 4-5 години са пълен боклук. Да не говорим , че те самите са ужасни от вече 2.5 години. Още с Почетино в последния му полусезон взеха само 31 точки от възможни 54.

Link to comment
Сподели другаде

Сега изгледах ситуацията за първия гол на Арсенал, като и според мен няма нищо неспортсменско от тяхна страна. При положение, че няма сигнал от рефера, Фред вместо да ръкомаха, след като собственокрачно покоси Де Хея, да беше застанал на гол линията и щеше да избие удара. Дали момчето от Арсенал изобщо видя зад купа от играчи, че вратарят лежи, е друг въпрос. Ако е видял и беше спрял, щеше да заслужава поздравления за постъпката си, но и така, както я изигра, няма противоречие с феърплея.

Link to comment
Сподели другаде

Ето една импровизирана 11-орка от откритите и привлечените от Рангник играчи,

от  която  цели четирима играят сега при нас !

https://webcafe.bg/klasatzia/s-noyer-mane-i-haaland-izumitelnite-11-na-ralf-rangnik.html

 

Link to comment
Сподели другаде

Гледах днес първата пресконференция на Рагник и определено много ме впечатли. Страшно е печен. Ясно е, че всички  ненавиждаме в голяма степен този отбор, но пича радва ужасно много и със сигурно ще гледам с голямо любопитство работата му.

Link to comment
Сподели другаде

Де да знам, ама като гледам какви фанфари се надуват за тоя Рангник имам чувството, че пристига някакъв хибрид между Клоп, Пепо и Тухел.Пък то в последните десет години само в две е бил треньор.Откъм успехи също е скромен.Да не говорим, че последните години къде са спали водещите европейски отбори, че не се избиват за такъв уникат незнам.Много ми е съмнителен тоя хайп, който се вдигна около него, ама няма какво да се изненадвам - Гледен Манго победи сънува.

Link to comment
Сподели другаде

48 minutes ago, flyhorse0906 said:

Де да знам, ама като гледам какви фанфари се надуват за тоя Рангник имам чувството, че пристига някакъв хибрид между Клоп, Пепо и Тухел.Пък то в последните десет години само в две е бил треньор.Откъм успехи също е скромен.Да не говорим, че последните години къде са спали водещите европейски отбори, че не се избиват за такъв уникат незнам.Много ми е съмнителен тоя хайп, който се вдигна около него, ама няма какво да се изненадвам - Гледен Манго победи сънува.

 В Ман ютд , в Ливърпул, в Арсенал, едно и също, като дойде нов треньор. Даже при назначаването при нас на Уой Ходжсън имаше огромен хайп, особено от английските медии, но дори и сред голяма част от феновете.

А тия сменят Олето, който очевидно не ставаше. Отделно, надеждите на феновете им са, че Рагник после ще остане в клуба да отговаря за трансфери и тн. Като се има предвид , че МЮ са едни от най-некаърните на трансферния пазар след оттеглянето на Фъргюсън, нормално сега да са развълнувани, че ще има някаква промяна.

Впрочем, за Олето играчи от Манго казаха, че той много тактически указания не им давал, казвал им предимно да излезнат и да дадат най-доброто от себе си.  Един близък ITK до клуба им писа, че последните седмици (преди махането на Оле) Санчо е бил пускан на тренировки като уингбек. 80 млн за крило, което чакаха няколко сезона и накрая Олето уингбек ще го прави 😂.

Та, нормално е да са развълнувани и са един от най-големите клубове, следователно ще има хайп, когото и да назначат.  А и Ралф:Рагнарок си звучи страшничко.

Link to comment
Сподели другаде

Навремето бях писал за Ходжсън: "Усетили го те на 62, че бил голем тренер..."  Така и с Рангник. За мен го вземат, за да му имат уважението  играчите, а и с идея за бъдещето - да остане на шефско място с надеждата да вкара малко немско в клуба. Роналдо, колкото и да е дърт, като погледне един 62-годишен дедо, поне от възпитание ще му има уважение.

Link to comment
Сподели другаде

Защитниците на Челси са вкарали 13 гола, полузащитниците им са отбелязали 14, а нападателите им цели 5. Според мен е въпрос на време тая аномалия да приключи, което най-вероятно ще ги доближи повече до битката за Топ4, отколкото до тази за първото място със Сити или с нас...

Link to comment
Сподели другаде

Just now, mitkoa said:

Кепа, Лукаку, Пулишич, Вернер, Саул.

Ами, именно тук им е проблема, Вернер и Лукаку струваха сума пари, а никакви ги няма, ако не беше тази аномалия със защитниците им, нещата щяха да са доооста по-различни. Няма спор, че са силни, но аз съм сигурен, че е въпрос на време Сити да направят някоя серия от 10+ победи, в която защитниците на Челси няма да могат да се задържат. 🙂 Дали ние ще можем е друг въпрос...

Link to comment
Сподели другаде

Дано устискат Уест Хям а защо не и да бият. Определено искам те да са в четворката отколкото МЮ, Арсенал или кокошките примерно. Единствения ми проблем е на тъча - Мойс. Не можах да развия симпатия към тоз човек и това си е:)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...