Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

9 hours ago, Raybeez93 said:

Брайтън тотално надиграха Челси и добре че успяха да изравнят в края, щеше да бъде супер незаслужено да не вземат поне точка от тоя мач, макар че заслужаваха и три. Голът на Лукаку въобще не трябваше да бъде зачетен, но бритиш хомосекшуалите отново показаха странни стандарти. Рийс Джеймс им се контузи по време на мача и вероятно ще отпадне за мача с нас, Кристенсен и той беше сменен принудително, Чилуел е аут до края на сезона, въобще ако има удобен момент да играем с тях, това е сега.

Останал съм с впечатлението, че тоя напикава срещу нас и винаги им е пробойна.

Нещо като Отаменди за Сити в мачовете им срещу нас. Така погледнато си е загуба за нас неучастието на Кристиенсен.

 

Link to comment
Сподели другаде

9 hours ago, fowler23 said:

Сити пак със серия от 10 поредни победи...тия са скандални..

Точно затова титлата вече си е мираж. Сити са валяк във ВЛ. Сега, причините ги знаем, но фактите са това. Вероятно ще бъркат до края, няма да направят 18 победи още, но то не им и трябва. Водят ни с 9 точки, а ние играем с Челси. Прекият ни мач с тях е на Етихад и те са фаворит да ни и бият. 

Сити ще завършат вероятно с 90+ точки, смятайте ние за да го минем това как трябва да ни изглежда полусезонът пролетта. 

Истината е, че Клоп трябва да се фокусира върху купите и ШЛ. Сега се сещам и че в полуфиналите с Арсенал ще сме без Мане, Салах и Кейта. Изобщо... 

Link to comment
Сподели другаде

10 hours ago, fowler23 said:

Сити пак със серия от 10 поредни победи...тия са скандални..

Кое им е скандалното? Виж какви са тези мачове... първият е с манго докато беше оле-мале, другите са домакинство на Уулвс взето с клизма, домакинство на Уест Хям и 7 мача с отбори от долната половина на класирането. Абсолютно нищо изненадващо в тези 10 поредни победи. С нашите издънки спокойно сега могат да направят 2 равни в следващите и 2 мача и после пак имат лесна програма.

Още преди сезона да започне бях писал тук, че ако ще ставаме шампиони трябва да сме им отворили разлика след първия уикенд на ноември преди паузата на националните отбори. Във въпросния уикенд те си взеха мача с манго (първи от въпросните 10), а ние паднахме от онзи папагал Мойс и бяхме на точка зад тях. При положение, че всичките им гостувания на отборите, които се очакваше да завършат на първите 7-8 места (без това на Арсенал) вече бяха минали към него момент, всичко вече беше ясно като бял ден.

Link to comment
Сподели другаде

Да в момента изглеждат, каго истинска машина за победи, но с тази пандемия нищо не се знае. До момента минават между капките, но няма гаранция, че това ще продължи. Вярно е че имат широк състав, но и на Челси не е по къс, а видяхме какво стана с тях. За мен не е проблема в Сити и те тепърва ще губят точки, проблема е че ние сме много не постоянни. Ако направим дълга серия само победи ще имаме шанс да ги догоним. Лошото е че сега идва най слабия ни период от сезона. Обикновенно губим най много точки януари и февруари. Отделно ще сме и без Салах, така че всичко е срещу нас, но всички знаем, че когато сме упрени до стената сме най силни. Надявам се и сега да е така.

Link to comment
Сподели другаде

Мача ни с Челси си е самоубийствен и за двата отбора.Който падне излита окончателно от борбата за титлата, който бие пак ще си е на бая точки зад Сити, при равен и ние и те сме в киреча.Тъпня.....

Link to comment
Сподели другаде

Бием Челси за ЧНГ, и ставаме на 6 точки зад Сити. Стискаме палци на Артета и компания да отмъкнат нещо от Сити на 1-ви Януари. Реално двубоя на 15-ти Януари между Сити - Челси, ще покаже дали Челси ще продължат да искат и дали Сити могат.

Link to comment
Сподели другаде

Да ви кажа тоя двубой на първи януари 12:30 местно време след препиване на английски дървета като фоудън и грийлиш въобще не е сигурен за Ман Сити. Лошото е че и Арсенал може да са пияни още..

Link to comment
Сподели другаде

Арсенал играят доста приятен за окото футбол в последно време. Тотално надиграват Сити първите 30 минути , заслужено поведоха. Този Мартинели и на мен много ми харесва.

Link to comment
Сподели другаде

И аз харесвам как играят напоследък. Нямат нищо общо с това, което бяха до преди десетина кръга. Мисля си, че ако устискат преднината си до края на първото ще имат огромен шанс за победа.

Ебахти пропуска току що!

Link to comment
Сподели другаде

Айде поредната лекичка дузпа за Сити, след като не дадоха такава първото полувреме за Арсенал.. има ли смисъл изобщо да се гледа тая пародия вече?

Link to comment
Сподели другаде

18 minutes ago, Shinobi said:

Сити вкарват от нищото.

Голям шанс ще е ако мача завърши така. 

Прав беше мама му стара.

Джака се изходи на метеното с кеф. Оня си падаше. Защо му трябваше да го дърпа за фланелката??

Айде и Габриел с идиотско отиграване.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм расист, дори напротив имам приятели и негри и дръпнати, но за сетен път се убеждавам, че черните футболисти са прости парчета ... Габриел, а после и Сака го потвърждават, макар и по различен начин!

А, мача си отива към очакваната победа за Сити...къде със съдийска подкрепа, къде с късмет, къде с помоща на играчите на А-нал...

Link to comment
Сподели другаде

29 minutes ago, Taipan said:

Не съм расист, дори напротив имам приятели и негри и дръпнати, но за сетен път се убеждавам, че черните футболисти са прости парчета ... Габриел, а после и Сака го потвърждават, макар и по различен начин!

А, мача си отива към очакваната победа за Сити...къде със съдийска подкрепа, къде с късмет, къде с помоща на играчите на А-нал...

Не си расист, ама си изпуснал да споменеш Джака, който е също толкова тъп.

Link to comment
Сподели другаде

Преди 2 седмици писах, че всичко е с арабите - съдии, късмет и не знам си какво още. Днешния мач го потвърждава.

Мястото на Стюарт Атуел не е във Висшата Лига, но е много удобен да изпълнява определени поръчки.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...