Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

Лийдс хвърлиха доста усилия днес! Което, предвид мача ни срещу тях в сряда е добре, за нас. Мангалите биха току що.. Битката за топ четири ще е свирепа!

Link to comment
Сподели другаде

Тия съдии в англия са сигурно най-непрофесионалните в цяла Европа, нищо че са единствените официално професионални. Не веднъж са ги хващали в изразяване на някава реакция. 

Сигурно и Кабака не е показвал емоции на Ботев- Локо, като го е свирил. 

Link to comment
Сподели другаде

Сити и тях са ги писали, че са втори. Иначе с разликата, че играят с КП и Бърнли, а ние със Саутх и Тотнъм(+отл.мач с арсенал), другите мачове са еднакви. Ама да, трудно изглежда да се случи. 

Link to comment
Сподели другаде

С Евертън, Уулвс и Уест Хям ще са им трудни гостувания. 
Интересно защо ги дава тях като 2ри в класирането когато е мачът ни с тях. Но е вероятно до тогава да сме с равен брой точки и този мач не трябва в никакъв случай да го губим.

Link to comment
Сподели другаде

Преди три седмици, не вярвах че ще имаме шанс, да притиснем Ситите в борбата за титлата! Но, ето че те "мигнаха" и това ни дава надежда! Излишно е, да казваме, че трябва да сме безгрешни до края! А можем ли?! Не се знае, дали и ние ще издържим! Но, можем да опитаме! Както каза и Клоп, ние трябва просто да печелим мачовете си.. Задължително е, да ги победим в директния мач. Трудно ще е! Но, появи се шанс и трябва да го използваме. В сряда, задължително трябва да си вземем трите точки срещу Лийдс. Хубаво е, че Ситите гостуват на Евертън! И този път, тофитата ще трябва да се борят за себе си и ще им дадат отпор!

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, livernas said:

Преди три седмици, не вярвах че ще имаме шанс, да притиснем Ситите в борбата за титлата! Но, ето че те "мигнаха" и това ни дава надежда! Излишно е, да казваме, че трябва да сме безгрешни до края! А можем ли?! Не се знае, дали и ние ще издържим! Но, можем да опитаме! Както каза и Клоп, ние трябва просто да печелим мачовете си.. Задължително е, да ги победим в директния мач. Трудно ще е! Но, появи се шанс и трябва да го използваме. В сряда, задължително трябва да си вземем трите точки срещу Лийдс. Хубаво е, че Ситите гостуват на Евертън! И този път, тофитата ще трябва да се борят за себе си и ще им дадат отпор!

В прекия може дори равен да е достатъчен. Сити ще губят още точки, защото ще се фокусират върху ШЛ, според мен. Ние трябва да наблегнем на ВЛ и финала с Челси. Да гоним дубъл, требъл и пр. не е разумно.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен вероятността да станем шампиони този сезон е много малка, макар теоретично да държим съдбата си в свои ръце. Те са безскрупулен отбор и още следващия мач или два ще направят победи с по 5-6 на 0. И друг път са губили и са правили по 15 поредни победи след това. Дори, мисля, че този сезон паднаха от КП с 0-2 и след това последваха 14-тина поредни... 

Link to comment
Сподели другаде

Комичното в случая е ,че вече всичко си зависи от нас и е наши ръце.. защото ако бием в отложения мач и бием Сити като гости, се изравняваме по точки с тях. Реално обаче шансовете да не бъркаме до края не е особено голяма.. така че Сити си остава фаворит за титлата, но поне ингригата се завърна. 

Link to comment
Сподели другаде

И според мен не са ни големи шансовете, но наистина поне не се даваме без бой и има интрига. Важно ще бъде какво ще стане в Неделя за КЛ. Една купа там, нищо че е най-нищожната, все пак е нещо и би дала увереност и спокойствие, че няма да завършим сезона с гевреци. По този начин бихме могли с по-малко напрежение да доиграем оставащите ни турнири.

В крайна сметка както казват тукашните футболисти, играем мач за мач и каквото стане. Ако след мача със Сити сме с равни или точки пред тях, ще се запасяваме кой с валидол, кой с повече алкохол. 

Link to comment
Сподели другаде

Ако ние бием всички мачове докрай сме шампиони. Ако те бият всички мачове докрай са шампиони. И те и ние сме правили подобни серии. Фактори има много. Да видим накрая кой ще се смее. За чий чеп да правим 90+ точки и да сме втори? Този филм сме го гледали вече. Искам друг да прави 90 и кусур точки и да е втори.

Link to comment
Сподели другаде

29 minutes ago, thekop said:

Ако ние бием всички мачове докрай сме шампиони. Ако те бият всички мачове докрай са шампиони. И те и ние сме правили подобни серии. Фактори има много. Да видим накрая кой ще се смее. За чий чеп да правим 90+ точки и да сме втори? Този филм сме го гледали вече. Искам друг да прави 90 и кусур точки и да е втори.

Головата разлика не е ли по-важна от преките двубои?

Иначе ако държим и 3 точки разлика, може всичко да се реши последния кръг. Не трябва да се отказваме до последно.

Link to comment
Сподели другаде

За първи път в моя живот имаме  реален  имаме шанс за 4 трофея в края на Февруари. Аз знам, че можем да спечелим и 4те, но дали ще го направим е друг въпрос. Сигурен съм и футболистите го знаят. Oптимист съм си малко, но съм се подготвил за един от най-велики сезони на този отбор, защото просто сме толкова силни. 🥇🥇🥇🥇

 

Link to comment
Сподели другаде

А представяте ли си изгубена титла при равни точки по-голяма голова разлика за Сити какво ще е? 😄

Не ми се мисли, да бием всичко наред и накрая Сити да пребият някой като Норич 7-0 и да ни вземат титлата.

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, oZZy said:

Головата разлика не е ли по-важна от преките двубои?

Иначе ако държим и 3 точки разлика, може всичко да се реши последния кръг. Не трябва да се отказваме до последно.

Да, головата разлика е след точките. Ако ние вземем мача с Лийдс и бием Сити ще сме с по-добра голова разлика но това само при положение, че двата отбора завършат с еднаква голова разлика останалите си мачове. А както знаем Сити са много по-склонни да бият с по 3-4+ гола от нас. Така че опрем ли дотам, не разчитам.

 

4 hours ago, low said:

Същите наши играчи са правили веднъж 18 поредни победи и веднъж 17 поредни за първенство.

Аз за съжаление съм доста скептичен. Даже съм готов да се хвана на бас, че няма вариант да направим само победи до края. Сити вероятно също няма да го направят. Бе дано е оспорвано и да спечелим, но не се надъхвам. Просто като превенция за нервната ми система :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

8 minutes ago, Dacheff said:

Аз за съжаление съм доста скептичен. Даже съм готов да се хвана на бас, че няма вариант да направим само победи до края. Сити вероятно също няма да го направят. Бе дано е оспорвано и да спечелим, но не се надъхвам. Просто като превенция за нервната ми система :sarcastic:

Аз съвсем не казвам, че шансът да се случи е голям, просто отбелязвам, че този отбор е способен на това, тъй като 2 пъти го е правил. С оглед факта, че ще ходим на Етихад, където имаме само 1 победа за първенство в последните 12 сезона, такова нещо, разбира се, е изключително трудно да се получи в настоящия случай. При малка разлика между двата отбора към момента на мача ни с тях, и хикс ще е добър резултат.

Link to comment
Сподели другаде

Абе най ще е тъпо ние да бием до края и те и накрая да загубим по голове, или пак с 1 точка. Ако е писано Сити да вземат титлата поне да е по категоричен начин - да ни надиграят и бият в прекия мач и така, а не ние примерно да ги бием с 3-0 и накрая пак да загубил титлата както стана едно време когато бихме Манчо в двата мача, с 1-4 на техния стадион, и накрая пак кур.

Link to comment
Сподели другаде

13 hours ago, tsbalabanov said:

Аз бих искал веднъж в съзнателния си живот да видя Ливърпул да е в печеливша позиция, след като водачът се срине. Обратното съм го виждал вече 4 пъти, но един път, е така, да видя и ние да сме от другата страна на преебаващите. 

Това ми е Захир и на мен...

Друго искам да кажа аз. Това, че напълно реално се дискутира  твърдение(съвсем резонно, и то и не само тук) че на някой от двата отбора ще му са нужни 16-17 поредни и то да има даже някъв шанс за титлата, говори само по себе си, че това е най-конкурентното съперничество, което някога е имало. За Бога - през тези години говорим за по серии с по 17-19 мача само победи и пак да не означават абсолютно нищо. 
С такива числа, които постигат двата отбора, направо ме карат да гледам с насмешка на династиите уж дет са имали Ман.Ютд и Арсенал. 

пп. Ако харчеха една-две идеи по-малко парици гражданите щяха да имат малко повече уважение от мен, а и като цяло от спортния свят.

Link to comment
Сподели другаде

7 hours ago, inka said:

Не. Сити не могат да се окажат по-достойни никога.

Е, стига де, ясно е, че всички ги мразим, но трябва ли да се казва на черното бяло... Измъкнаха такива титли през 2012, 2014, 2019, заслужават уважение, те всъщност май никога не са губили битка за титлата, която да е продължавала след Коледа.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...