Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

44 minutes ago, EmoRadev said:

Винаги ми е било интересно, как хора на такава възраст, при това с пари, продългават да търсят възможност да правят бизнес. Вместо да си гледа ранчото и безкрайните гори на Уайоминг, ще се занивама със спорт.

Някъде бях срещал схващането, че работата държала човек жив по-дълго време. И ако се чувства здрав и пълноценен да върши, то трябва да го прави

Link to comment
Сподели другаде

Някакъв швейцарец, живеещ в Щатите искал да сбере ортаци, защото според него акцията по закупуването на Челси щяла да възлезе на 7 милиарда. Дългът към Абрамович, цената на клуба и проекта за нов стадион отивали на около 7 милиарда.  После ми казват "Футболът е само една игра"

Абрамович пък бил казал, че парите от нетната печалба щели да отидат във фондация за всички жертви от войната.

Link to comment
Сподели другаде

Бе за второто не съм много сигурен. Помня как преди години пак се борехме със Сити и въпреки всичко някои наши фенове бяха срещу Юнайтед. Макар че Юнайтед вече са толко жалки, че надали някой няма да вика за тях утре. 

Link to comment
Сподели другаде

Един хикс да направят, ще е много добре! А, ако вземат и победят, ще им благодаря публично. Хубавото в случая е, че мангалите ще трябва да се хвърлят здраво и да играят за себе си. Пожелавам им успех и ще им стискам палци (само този път).

Link to comment
Сподели другаде

Да се разчита на Манчестър Юнайтед в нашия задочен спор е меко казано илюзорно и вън от всякаква логика.

Истината е, че те са отбор в разпад и кораб без капитан. Трудна работа да спрат Сити. Даже се учудвам колко високо са в таблицата.

Истината е, че ни е нужно чудо да вземем титлата! Не невъзможно, но наистина специална подредба на звездите може да ни свърши работа...

Извън шегите, като гледам как вдъхновено играят Астън Вила и как разпердушиниха Саутхемптън, не е изключено  да бъдат факторът, който ще тикне мис Барклийс в ръцете ни. Много ми харесва каква работа върши Стивън там. Наистина ще възроди кариерата на Коутиньо май. Най- вече се радвам, че Джерард дава пълни индикации, че може да излезе голяма работа от него и като треньор.

Link to comment
Сподели другаде

11 minutes ago, David said:

Да се разчита на Манчестър Юнайтед в нашия задочен спор е меко казано илюзорно и вън от всяка логика.

Истината е, че те са отбор в рзпад и кораб без капитан. Трудна работа да спрат Сити. Даже се учудвам колко високо са  таблицата.

Истината е, че ни е нужно чудо да вземем титлата! Не невъзможно, но наистина специална подредба на звездите може да ни свърши работа...

Извън шегите, като гледам как вдъхновено играят Астън Вила и как разпердушиниха Саутхемптън, не е изключено  да бъдат факторът, който ще тикне мис Барклийс в ръцете ни. Много ми харесва каква работа върши Стивън там. Наистина ще възроди кариерата на Коутиньо май. Най- вече се радвам, че Джерард дава пълни индикации, че може да излезе голяма работа от него и като треньор.

Нали всички го гласим за наследник на Клоп един ден? Не успя да спечели титлата като футболист, но има голям шанс да го направи като треньор на Ливърпул в бъдеще. 

МЮ имат не лоши играчи в отделни мачове, могат да надскочат себе си. Именно за това са толкова напред в класирането. Нямат постоянството на нас и Сити, та дори на Челси, но пък в един мач могат да бият всеки. Да, Сити си в безспорен фаворит, но МЮ едва ли ще излязат без мотивация днес. Един Х да завъртят ни е добре дошъл.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, David said:

Да се разчита на Манчестър Юнайтед в нашия задочен спор е меко казано илюзорно и вън от всякаква логика.

Истината е, че те са отбор в разпад и кораб без капитан. Трудна работа да спрат Сити. Даже се учудвам колко високо са в таблицата.

Истината е, че ни е нужно чудо да вземем титлата! Не невъзможно, но наистина специална подредба на звездите може да ни свърши работа...

Извън шегите, като гледам как вдъхновено играят Астън Вила и как разпердушиниха Саутхемптън, не е изключено  да бъдат факторът, който ще тикне мис Барклийс в ръцете ни. Много ми харесва каква работа върши Стивън там. Наистина ще възроди кариерата на Коутиньо май. Най- вече се радвам, че Джерард дава пълни индикации, че може да излезе голяма работа от него и като треньор.

Какво чудо, просто трябва да ги бием н директния мач , и да хиксираме или падаме колкото те до края, или дори по- малко от тях. Разликата е 3 точки, не 12

Link to comment
Сподели другаде

39 minutes ago, kibo1992 said:

Аз съм сигурен, че в техния форум не са толкова надъхани за тоя мач 😄

Нещо страшно е там брат, даже е тъжно. Всички неистово стискат палци отборът ИМ да падне.
Големи дебили, големи

Link to comment
Сподели другаде

6 minutes ago, Bellamy said:

Нещо страшно е там брат, даже е тъжно. Всички неистово стискат палци отборът ИМ да падне.
Големи дебили, големи

А защо не стискат палци да бият и Сити и нас? Дебили,сър!

Link to comment
Сподели другаде

Еми като искат да падат, да падат. Арсенал си взимат мачовете, вече са пред тях с два мача по-малко, нищо че единия е срещу нас. Те самите ще пътуват до Анфийлд. Тази година няма да хванат последния влак, ако не вземат нещо днес. 

Link to comment
Сподели другаде

34 minutes ago, Bellamy said:

Нещо страшно е там брат, даже е тъжно. Всички неистово стискат палци отборът ИМ да падне.
Големи дебили, големи

Нека да падат и да играят в ЛК другия сезон. 

Link to comment
Сподели другаде

Нямат много избор. Дали техните фенове в българския форум са надарена или не, играчите им нямат избор. Много лесно от 4ти (вече даже не са) могат да станат дори 6ти в края на сезона. Арсенал и Тотнъм набират скорост. Спешни им трябват точки, така че очаквам да дадат всичко от себе си, а дали ще е достатъчно, зависи и от Сити. Видяхме, че Тотнъм ги излъга, Еверън замалко да изкопчат Х. Защо и бай Манго да не намаже през неделния следобед?

Link to comment
Сподели другаде

29 minutes ago, Taipan said:

Еме да падат, те са утрепки, не заслужават жал...Да паднат с 10-0 им пожелавам, а ние сами ще си свършим работата! YNWA

Абе, те, че са утрепки е повече от ясно. Като искат да падат, да падат! Само да не е с 10-0... Защото, това ще означава, че Сити ще си оправи головата разлика.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...