Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

3 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Между другото, ако Рангник и Юнайтед настояват да играят по същия начин и срещу нас - да пресират и да се надиграват ще ги пребием с повече от предния път. Никой не може да ни бие в начина на пресиране.

Аз още съм оптимист за едно 2:2. Някой корнер в 94тата и Хари главата да ги накаже. 

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, Taipan said:

Палас са им черните котки на Ситите, ама всеки път - не ми се верва 🙄

Ами.. Остава ни, да се надяваме! На жалките мангали, им пожелавам, със сигурност да останат извън топ четири! Госгуват на Арсенал, а идват и на Анфийлд! Единственият мач, в който не сме против тях, преди малко вече мина!

Link to comment
Сподели другаде

Тежка ще е борбата за титлата. В режим "Аз казах ли ви, да не чакаме помощ от Юнайтед?" установявам че на вълка вратът му е дебел, защото си върши сам работата.

Манчестър Ю. в този си вид нямаше как да вемат каквото и да било от този мач. Абсолютно насипно състояние, бездиханен треньор. Не знам какво бил въвел Рангник, ама като му погледнах СИ Ви-то не намирам нищо солидно...Ултра не на мястото си и с ясното съзнание, че си прибира едни пари, докато го изхвърлят накрая на сезона. Какво точно да чакаме от тях?!

Да оставим настрана видимите брожения по групички и индивидуални киселящини като Роналдо, които довършват Юнайтед.

Няма как! Да ни помогнат, дори да искаха. 

Пак по трудния начин ще е, ако въобще...

Посветих им излишно много време, защото тайничко доста хора се надяваха да изкрънкат нещо днес. 

Със сигурност ще изкрънкат поредната порция уникални коментри от Рой Кийн, който им сипва яко и си го пускам като ми е тъпо да ме развеселява.

Изводите остават за Юрген и момчетата!

Имаме потенциала и всичко, което е необходимо да се преборим, обаче...Трябва да се затегнат поразхлабените гайки на отборния дух и най-вече мотивация.

 Канчетата на офанзивните звезди да бъдат набити и да им се припомни, че не са самостоятелни единици, а част от отбор, който преследва фамозни цели този сезон.

Нищо няма да дойде по дифолт!

Да, имаме мач директен с пепетата, но ако мислим да се подпличкваме както в някои други мачове, ще гледаме тъжно после. 

Дано всичко се развие по план и в последния мач Стиви да удари едно сериозно рамо. 

Дай Боже!

Link to comment
Сподели другаде

27 minutes ago, Dacheff said:

Падат от Сити, ние бием Сити и ставаме шампион, а те в ЛЕ начело с Крис Гела. Надали ще стане баш така, ама ще е супер. 

Остави Лига Европа. Аз бих предпочел да ги гледам в лигата на конференциите, срещу ЦСКА-София например и да гледам Роналдо как чак някой чичак да почисти снега на Българска армия 😄

 

4. Арсенал

5. Тотнъм

6. Ман Ю

 

Не е невъзможно.

Link to comment
Сподели другаде

Манчо помогна точно толкова колкото и Карамелчо-никак!

Манчо и цирк Карамел да победят нашия опонент е като да очаквам прасе от свинекомплекс да ми донесе студена бира от хладилника...-това просто няма как да стане. 

Нищо ново под слънцето,ще трябва да се саморазправяме със Ситите. Сефте....

П.п. Може пък да е за добро,защото така ще имаме стимул да се раздадем на сто и ДВАДЕСЕТАТА процента.

Link to comment
Сподели другаде

47 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Остави Лига Европа. Аз бих предпочел да ги гледам в лигата на конференциите

4. Арсенал

5. Тотнъм

6. Ман Ю

Не е невъзможно.

И аз ги искам там, но шестото място най-вероятно ще ги изпрати в ЛЕ, а не в ЛК,

освен ако ФА купата бъде спечелена от някой различен от Сити, Челси, Ливърпул.

Затова ми се иска с наша помощ и такава от други отбори

/ Тотнъм, Лестър, Евертън, Арсенал, Брайтън, Челси и Кристал /

4/5.   Арсенал/Тотнъм

6. Уест Хям , които сега са с 2т. по-малко при равен брой мачове.

7. Ман Гал

Не е невъзможно.

 

и ПП:  пожелавам си МЮ на 1/4 финал за ШЛ, ако се класират.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...