Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, livernas said:

Въпреки всичко, не мисля че мангалите паднаха нарочно! Просто, толкова си могат в момента. Ужасно трудно ще им е, да се класират четворката накрая! От сърце им пожелавам, да НЕ успеят! Да продължават да са в това състояние и да копаят дъното! Така  им се пада, заради годините, в които печелиха нечестно мачове, а даже и титли!

Абсолютно! Толкова им е силичката. Ние просто като фенове на конкуренцията в случия се надяваме на нови грешки на Сити. И срещу Евертън не бяха далеч да загубят точки. 

Манго си заслужават съдбата. Помня не един или два пъти как са печелили мачове, които са на кантар благодарение на Уеб и компания, а в последствие и титли. 

Link to comment
Сподели другаде

Загледах се в програмата на Евертън и до края на сезона имат следните мачове - Тотнъм (г), Улвс (д), Нюкасъл (д), Уотфорд (г), УХ(г), йонайтед (д), Палас (д), ЛИВЪРПУЛ (г), Челси (д), Лестър (г), Брентфирд (д), Арсенал (г). 

Играят с 5 отбора от традиционното топ 6, играят с Уест Хем и Лестър като гост, кървави дербита с преки конкуренти като Уотфорд и Брентфорд. Най-вероятно ще оцелеят, но понеже съм боклуче още от 2014 година ми се искаше да се случи така, че от нас да зависи дали остават в дивизията или не. В общи линии може и така да се наредят нещата. 😄 

Link to comment
Сподели другаде

Е, те затова взеха дебелия Франк - има опит с печелене на промоция от ЧШ към ВЛ.

 

ПП Всъщност, объкрах се , Франки падна на финалния плейоф, не влезна с Дарби.

Иначе преди мача на Евъртън с Лийдс си говорих с 1 приятел, че Евъртън ще имат най-много 3 победи до края на сезона, като мислихме и се оказахме прави, че първата ще е срещу Лийдс. Тоест, очаквам още 2 победи от тях, ама може доста равни да направят и да се спасят.

Link to comment
Сподели другаде

Юнайтед са тотално деградирали като отбор. При първия гол на сити Магуайър или Линдельоф викаше и сочеше някой да покрие Де Бройне, който влизаше в наказателното поле. При двама дефанзивни халфа за юнайтед, най-близо обаче бе Санчо, който не мръдна и не направи абсолютно нищо. Просто го изгледа.

Link to comment
Сподели другаде

edc5977a937e5bb4e908ae3bb38809d5o2.jpg

 

"Нашето"  Хари  писа "мн. добър" 5 на градските и ги оставя да треперят за оцеляването си.

Браво, Франки, "достойно" заместваш Рафата.  Една от най-тежките загуби на карамелите.

8 мин репортаж

https://www.vbox7.com/play:9266fd585d

Ние вече с купа и гледаме към втора, а те аха да изпаднат.

Link to comment
Сподели другаде

8 hours ago, Stivi_G said:

И Тотнъм се доближава на 2 точки от Манго с два мача по-малко.

Да, тази година много специални рушвети ще трябва да раздават за топ 4. Едно е да минеш последния кръг Брендо, друго е Арсенал и Тотнъм.

Link to comment
Сподели другаде

Понеже съм тоя път на страната на доброто - подкрепям с две ръце блокажа на чукча! Като ме почнат мен, тогава ще се жалвам от дисриминация, но да се порадвам и аз малко и да дискриминирам безнаказано. 

Link to comment
Сподели другаде

Сити сега играят чак понеделник, при това мача им е срещу Палас, които са им криви. Не мисля, че този път ще има изненада, но ако си вземем мача в събота ще имат два дни да мислят как им дишаме във врата само на 3 точки. Ами ако онзи мач с Евертън се бе развил различно? Или Арсенал? Още съм бесен.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, HardRedRock said:

За мен всичко, което се случва във футбола и спорта като цяло, свързано с войната в Украйна е дебилско. Спорта ( в това число и футбола ) нямат място в политиката и не трябва да бъдат използвани по какъвто и да е начин в политически аспект. Спортистите с нищо не са виновни, че има малоумни политици. 

Естествено това не е първия път, когато спорта е използван за политически цели, няма да е и последния.

Може би това би било възможно в един друг, по - хубав Свят.

Естествено, че е малоумно. 

Изхвърлиха Спартак Москва от евротурнирите. Защо? Сега тия момчета, и играчи, и фенове, няма как да дойдат на Запад; няма как с очите си да видят какво мислят нормалните хора тук за войната. Няма как да имат благоприятна трибуна самите те да изразят противопоставяне на войната.

Вместо това ще си стоят в руския медиен балон, настройвайки се още повече срещу Запада.

 

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Chinaski said:

Chelsea owner Roman Abramovich has been sanctioned by the UK government and had all UK assets frozen.

А за Евертън нещо споменава ли се? Доколкото знам Усманов има дял в собствеността на отбора.

Link to comment
Сподели другаде

6 hours ago, HardRedRock said:

За мен всичко, което се случва във футбола и спорта като цяло, свързано с войната в Украйна е дебилско. Спорта ( в това число и футбола ) нямат място в политиката и не трябва да бъдат използвани по какъвто и да е начин в политически аспект. Спортистите с нищо не са виновни, че има малоумни политици. 

Естествено това не е първия път, когато спорта е използван за политически цели, няма да е и последния.

Може би това би било възможно в един друг, по - хубав Свят.

Е то сякаш покупките на Челси, Сити, Нюкясъл не са политика. Абрамович и арабите ги взеха тия отбори сигурно защото търсят възвращаемост и доходност на инвестицията си, нали ?

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Stojkica said:

А за Евертън нещо споменава ли се? Доколкото знам Усманов има дял в собствеността на отбора.

Бяха писали някъде още след началото на войната, че всичките му фирми, свързани с реклама на Евертън са прекратили сътрудничеството.Пък и дори да има някакъв дял той е малък.

В този ред на мисли, феновете на Арсенал трябва да палят свещи, че преди години Усманов не ги купи, въпреки че бая напъваше за това.Сега щяха да са на хала на Челси и да се леят сълзи и сополи.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...