Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

Супер резултат се получи. Е можеше в последните 1-2 минути КП да ги треснат, ама да не изнагляваме 😄 Да си вземем мача в сряда и да ги притиснем максимално до стената. Този резултат днес означава, че ако си вземем мачовете до края сме шампион на 100% (не, че ще е толкова лесно, както изглежда де). Според мен Сити ще грешат още поне 1-2 пъти до края. 

Link to comment
Сподели другаде

Да не бързаме момчета да се радваме още.В сряда имаме мач като гост на отбор във форма и поредни победи ,който вече изчисти стила си.Само опит им липсва и може би един световна класа.А ние сме може би без голмайстора на отбора от последните сезони.Дс не се окаже че Сити са дръпнали 1 точка вместо да са загубили две.И аз се радвам на хикса ,само гледах часовника и рефрешвах резултата.Не посмях да ги пусна да ги гледам.Утре е пореден финал.Нашите след този хикс днес ще ги надъха.Дано дано...

Link to comment
Сподели другаде

Аз второто полувреме въобще не поглеждах часовника. Браво на "Гошо вратарчето". Другите от палас бяха с някакви кашкавалени крака. Препъваха се с топката. 

Утре мача ще е кило кръв и метър кожа. 

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, tsbalabanov said:

Аз добре, че не го гледах. Тоя сезон както пусна мач на Сити и макс до 8-ма минута вече водят. До голяма степен заради мен я направиха тая серия победи тоя сезон.

Тогава да не си посмял да гледаш МС - Ливърпул. E Боби ще ти каже, някой филм/сериал да се залисваш и толкоз 😄

Аз не съм суеверен и си пуснах последните 10на минути. КП си играха доста добре. Имаха 2-3 не лоши атаки и през повечето време задържаха добре. Нямаше някакви панически изчиствания на посоки. Опитваха се да правят контри, а ако не им се получаваше плавно минавха към постепенна атака. 

Link to comment
Сподели другаде

Сити последните 20 минути изглеждаха рухнали физически, изобщо в последните мачове не стоят никак добре. Това може само да ни радва, сигурен съм че Сити ще загубят не малко точки до края.

Link to comment
Сподели другаде

098528cb7247c1628c44c803c4b5df80o2.jpg

 

Двамата най-добри "орлета" днес - вратарчето и "нашия' Клайн, 

който обезличи Грийлиш,  Родри и всякакви "ситняци" напук на Стойкича  🙂 

 

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, zigfridson said:

Аз второто полувреме въобще не поглеждах часовника. Браво на "Гошо вратарчето". Другите от палас бяха с някакви кашкавалени крака. Препъваха се с топката. 

Утре мача ще е кило кръв и метър кожа. 

Както казваше един колега, утре ще вкарват, ама на други места 😄 Мачът е в сряда!

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, thekop said:

А що не го гледаш така: "Загубиха 2 точки."  Нашето гостуване си е по-трудно.

Защото има една интересна повтаряемост при сити тоя сезон ,която бе спазена и днес.Те не са спечелили 7 мача тоя сезон.

2 със сотън

2 със пилетата

2 с Палас сега

И един с нас.

Вижда се някаква закономерност срещу отбор или треньор ,който е намерил веднъж противодействие да не могат да се справят.Те план Б нямат.Та от тази гледна точка, други отбори не останаха да им вземат точки докрая.Трябва да се случи нещо извън това което гледаме цял сезон.В тази връзка хикса днес за някои не е изненада.Това им бе пред последния труден мач(хипотетично казано).Затова казвам ,че дори след днешния мач нещата са според мен все още в тяхна полза на база показани резултати срещу отборите които остават.Но психически взехме превес и ако не сбъркаме  до мача с тях ,то може и да ни огрее.Рано е.

Link to comment
Сподели другаде

Абе, гледах им програмата преди 2 дни когато писах в темата, имат си криви мачове - Бърнли, Уотфорд, Лийдс с новия треньор, вълците, УХ, Джерард и Коутиньо. 

 

Ние сега трябва да бием Арсенал, които са с 5 поредни победи. Верно, време им е да спрат, ама само да не ни удари и нас напрежението като Сити днес.

 

Link to comment
Сподели другаде

Разбира се, че предимството все още е на тяхна страна. Трябва да не загубят мача с нас и да вземат всички останали двубои, което няма да е толкова трудно предвид съперниците... НО! Според мен са загубили ритъма си на игра имат среиозен спад в представянето си. През новата година имат 9 мача във ВЛ като загубиха 7 точки  (срещу: Сътон, Тонтъм и КП) и бяха много близо до това да загубят точки срещу Арсенал и Евертън (даже и съдията подпомогна). Мача с Челси също много трудно го измъкнаха. И релано имаха "само" 4 лесни мача, където нямаха проблеми. Няма как да знаем какво ще стане в бъдеще, но според мен ще направят поне още 2 грешки до края на сезона, като едната е много вероятно да е срещу нас. 

Link to comment
Сподели другаде

Мисля, че имаш място като коментатор в Диема. Много приятен и обективен анализ правиш. Следиш изкъсо почти всеки мач във ВЛ. Аз честно да си призная от години гледам почти само ЛФК (и не винаги гледам всеки мач) и евентуално някой друг сблъсък, я в ШЛ, я във ВЛ, но основно следя резултатите. Гледал си стотици мача на Сити последните години?!? 

Link to comment
Сподели другаде

Точно срещу Арсенал ми е трудно да се притеснявам, да, винаги може да стане издънка, но тия са ни такива абонати, че не сме ги били само когато не ни е било важно. Стилът им с изнасянето от вратаря много ни подхожда и можем да ги пръснем. Преса от първата минута и могат да изядат тройка.

Link to comment
Сподели другаде

25 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Точно срещу Арсенал ми е трудно да се притеснявам, да, винаги може да стане издънка, но тия са ни такива абонати, че не сме ги били само когато не ни е било важно. Стилът им с изнасянето от вратаря много ни подхожда и можем да ги пръснем. Преса от първата минута и могат да изядат тройка.

Ще започна отзад напред - в реванша за купата не ги пресирахме в тяхната третина за разлика от тях. Отделно точно този стил с изнасянето на вратаря, както ти го наричаш, е адски труден за преса - припомни си двата мача с Интер.

Има няколко души, които им се подигравате малко в стил чуждите фенове и онова наше равенство срещу УБА в началото на Клоп, но както се писа по-горе, Арсенал се промени. Не само, че избистриха състава, но вижте им головете последните два мача. Срещу Уотфорд - преса, 2-3 бързи паса с едно докосване, впечатляващи завършващи удари, а срещу лисиците - статични положения. Отделно последните мачове, като не играе япончето, а Джака и Партей не са наказани или контузени, са стабилни във фаза защита.

За мен невероятно труден мач ни очаква, в който не сме изявен фаворит, а се обзалагам, че онзи компютър, ако покаже проценти в началото, най-много ще са за равен.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...