Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

Според мен е по-лесно да се намерят 5 коча, които да влязат от пейката за Бърнли, Уотфорд и т.н., отколкоко да има равностойни резерви на футболисти като Салах, Мане, де Бройне, Бернардо, Фодън и т.н..

Разликата идва от това, че треньори като Клоп и Гуардиола могат да променят повече тактически неща, отколкото Шон Дайш, големия Сам и т.н.. 

Това не го казвам с дисреспект към Бърнли и треньора му, напротив, да се задържиш в клуб от долната половина на таблизата толкова време е достойно за уважение, но дотам.

Link to comment
Сподели другаде

Естествено, че 5 смени са в полза изобщо за футбола, не говорим тук за малки и големи отбори. 

Колкото биха помогнали на Сити и на нас, толкова ще помогнат и на Норич и Уотфорд. В смисъл, не е да кажеш че Норич имат супер 11-ка и там много по-слаби резерви. Ще влязат и при тях що-годе равностойни играчи. 

Това, което ще върви в положителна насока е, че ще имаме повече свежи играчи, евентуално по-малко контузии. Самото качество на футбола може да се повиши, когато през второто полувреме можеш да смениш половината си полеви играчи със свежи такива, това може да ти запази самата свежест в играта. 

Твърдо ЗА съм това решение. 

Link to comment
Сподели другаде

15 minutes ago, thekop said:

Гледай майтапа утре да паднем, МС да хиксират, а след седмица да ги бием на гости...

Ей човече, това същото ми се върти главата, не знам що. Даже ми минава още един  вариант. Ние равен те бият и на Етихад бием и ставаме с равни и поддържаме голова разлика до края, за да си върнем за онази 1 точка с която ни биха 2019 🙂

пп. И трети вариант ми мина- ние бием, те равен или падат, но не искам да отидем на техния стадион, с мисълта че и равен ще ни върши работа и това даже не е препратка към 2014, просто един отбор търси ли равния, намира в много случаи ''дедовия''

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, Bellamy said:

Ей човече, това същото ми се върти главата, не знам що. Даже ми минава още един  вариант. Ние равен те бият и на Етихад бием и ставаме с равни и поддържаме голова разлика до края, за да си върнем за онази 1 точка с която ни биха 2019 🙂

пп. И трети вариант ми мина- ние бием, те равен или падат, но не искам да отидем на техния стадион, с мисълта че и равен ще ни върши работа и това даже не е препратка към 2014, просто един отбор търси ли равния, намира в много случаи ''дедовия''

Белами ,човеко,братле дано не стане както го мислите с "thekop"...

Половината ми коса по главата е побеляла и не бързам да "да изсветлявам и другата половина...

Ти преди имаше едни успешни сънища дето бием с 2-3:0 .........

Не може ли да се върнем към тези ти сънища.....😉

Link to comment
Сподели другаде

По статистиката съдя, че Сити си върви първо към сигурна, а навярно и разгромна победа. Трябва някакъв свръх-катаклизъм да стане, че дървесината да вземе точка.

Link to comment
Сподели другаде

Що годе добре ще е за нас, ако Бърнли не падне с много, 2=отлично, 3=бива, 4=кофти,

защото може да стигнем до голова разлика накрая, имам малко такъв присантиман.

 

Link to comment
Сподели другаде

Явно, ще трябва сами да си свършим работата следващата седмица! Ако успеем да ги бием на Емптихад, значи наистина ще заслужаваме титлата. В никакъв случай, не трябва да паднем! Това, на 99 процента, ще означава край на надеждата за титлата! И тогава, ще трябва, скромно да се задоволим с останалите две купи.

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, livernas said:

Явно, ще трябва сами да си свършим работата следващата седмица! Ако успеем да ги бием на Емптихад, значи наистина ще заслужаваме титлата. В никакъв случай, не трябва да паднем! Това, на 99 процента, ще означава край на надеждата за титлата! И тогава, ще трябва, скромно да се задоволим с останалите две купи.

Скромно, скромно ШЛ и ФА + вече спечелена КЛ, въобще не е скромно, даже повече от силно представяне.

Ясно, че шансовете на Бърнли не са особено големи. Надеждите ни са за бетониране и невървеж при завършват фаза на Сити. При 2:0 едва ли вече можем да говорим за изненада, но както каза бай Иван поне да не падат с много. Че тази голова разлика се гради трудно, а като хване някой слабак Сити и му сложат 6-7 парцела и тя се стопява.

Link to comment
Сподели другаде

Just now, baivan said:

Изненадата на кръга идва от Челси. 

 

Тъкмо това щях да пиша 😄

Мани ги Бърнли. И те, както всички излязоха със свалени гащи срещу Сиситу. Обаче оня кльощав имитатор на Клоп яде яко дървото 🤣

Link to comment
Сподели другаде

Защо? Челси са силен турнирен отбор, много солидни, но със слаби нападатели, ама често 1 гол им е достатъчен. Доста се озорихме с тях във финала и им отмениха чист гол на Лукаку. В турнирите са опасни, в първенството за шампион с тези нападатели - не.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...