Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

30 minutes ago, livernas said:

Мдаа... Започвам много да съжалявам, че не се паднахме с Челси за ФА къп и че не сме в един поток за ШЛ.

Аз повече съжалявам, че не ги бихме през Януари, след като поведохме с 2:0.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, blunt said:

Защо? Челси са силен турнирен отбор, много солидни, но със слаби нападатели, ама често 1 гол им е достатъчен. Доста се озорихме с тях във финала и им отмениха чист гол на Лукаку. В турнирите са опасни, в първенството за шампион с тези нападатели - не.

На Челси проблема вече не е само спортно-технически. В главите им е каша сега и от тук до края на сезона, пътят им е само надолу

Link to comment
Сподели другаде

18 minutes ago, baivan said:

Ако някой е гледал мангал - Лестър към края да каже дали справедливо са отменили гола на лисиците към 80 мин?

Правилно го отмениха, фал на Ихеаначо. Чак на повторението и то от определен ъгъл се видя , че има фал. 

Link to comment
Сподели другаде

58 minutes ago, baivan said:

Ако някой е гледал мангал - Лестър към края да каже дали справедливо са отменили гола на лисиците към 80 мин?

За съжаление май си беше правилно, но Юнайтед са жалка картинка. Надявам се Арсенал да не покажат клоунското си лице, което познаваме в последните доста вече сезони и да си хванат топ 4 за тяхна сметка, защото колкото и да се дънят Юнайтед все още имат шанс да хванат ШЛ предвид, че и другите два отбора не са постоянни.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Bellamy said:

На Челси проблема вече не е само спортно-технически. В главите им е каша сега и от тук до края на сезона, пътят им е само надолу

Ей точно това, имам предвид. 

Link to comment
Сподели другаде

23 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Надявам се Арсенал да не покажат клоунското си лице, което познаваме в последните доста вече сезони и да си хванат топ 4 за тяхна сметка,

Аз Тотенхам се надявам да го 'фанат 

Link to comment
Сподели другаде

58 minutes ago, Stivi_G said:

Аз и двата отбора да са пред МЮ.

Най-добре освен двата и Уест Хям  или Уувс да са пред тях.  🙂

Манго седми, а ние ще помагаме като ги бием.

Link to comment
Сподели другаде

8 hours ago, Stivi_G said:

Е да ама и УХ/Уувс да са пред МЮ ще се случи много трудно, дори ние да помогнем.

Аз това го гледам от друга гледна точка - и УХ и Вълци трябва да вземат точки от Сити!

Link to comment
Сподели другаде

9 hours ago, Stivi_G said:

Е да ама и УХ/Уувс да са пред МЮ ще се случи много трудно, дори ние да помогнем.

За УХ изобщо не е чак толкова трудно!  

Ако днес бият Евертън, за което се надявам, изпреварват Манго по голова разлика с мач повече.

Но ... уж мача в запас на манафите е този на Анфийлд  🙂    Пиши ги без точки от него и вече ще са по-назад при равен брой оставащи мачове.  После манго отиват "подготвени" на Арсенал да ги бие или равен.   Програмата на УХ нататък не е по-трудна от мангалската, само дето имат важни и тежки мачове за ЛЕ.  


10.04. Брентфорд - Уест Хям
17.04. Уест Хям - Бърнли
24.04. Челси - Уест Хям
01.05. Уест Хям - Арсенал
07.05. Норич - Уест Хям
15.05. Уест Хям - Манчестър Сити (може да е на 18, ако Сити са на финал за ФА)
22.05. Брайтън - Уест Хям

 


09.04. Евертън - Манчестър Юнайтед
16.04. Манчестър Юнайтед - Норич
19.04. Ливърпул - Манчестър Юнайтед
23.04. Арсенал - Манчестър Юнайтед
02.05. Манчестър Юнайтед - Брентфорд
07.05. Брайтън - Манчестър Юнайтед
15.05. Манчестър Юнайтед - Челси
22.05. Кристал Палас - Манчестър Юнайтед

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Палас, другия сезон може много лошо да объркат сметките на водещите отбори за местата в Европа. Страшно бойки ги е направил Виейра. Такъв беше като играч, явно успява да го предаде на играчите си.

Link to comment
Сподели другаде

Ще падне люта борба за 4тот място. Челси въпреки проблемите имат солидна преднина в края на шампионата и с мач по-малко. Не вярвам да ги изместят. Не защото със сигурност ще си вземат повечето мачове до края, ами защото и другите зад тях не са много постоянни и често грешат.

Link to comment
Сподели другаде

Арсенал, сър!! Просто, Арсенал! Вместо, да се хвърлят здраво и да вземат мача, възползвайки се от издънките на Юнайтед, те нямат търпение, да се провалят с гръм и трясък! Както, бях казал преди известно време, не ми е симпатичен, нито Артета, нито тъпия отбор на Арсенал! Така че, да правят каквото си искат. Обаче, ме е яд, че ще реанимират мангалите.

Link to comment
Сподели другаде

Аз от известно време повтарям, че накрая безбожно слабите Юнайтед пак ще са в топ 4... просто едните (Арсенал) са пълни смешници като дойде тая фаза на сезона, а другите Тотнъм падат от юнайтед...

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, LiverpoolYNWA said:

Аз от известно време повтарям, че накрая безбожно слабите Юнайтед пак ще са в топ 4... просто едните (Арсенал) са пълни смешници като дойде тая фаза на сезона, а другите Тотнъм падат от юнайтед...

Няма са манго в топ 4. Или Тотнъм или Арсенал ще са

Link to comment
Сподели другаде

Арсенал пак ще се провалят както в първия сезон на Емери, когато бяха 3-ти, горе-долу, по това време и в последните си 7 мача имаха 4-5 загуби и останаха 5-ти. Необяснимо е за мен, при условие, че нямаш никакви други мачове, имаш по цяла седмица да се готвиш, Артета току-що спечелил треньор на месеца... и насиране. Дано барем са Тотнъм, а не мангалите..

Link to comment
Сподели другаде

Това не е истина просто:

Manchester City v Liverpool Referee: Anthony Taylor. VAR: Paul Tierney.

Нямам кой знае колко против Тейлър, смятам го за един от добрите съдии, макар и от Манчестър, обаче Тийрни на ВАР е подигравка. Дано няма издънки.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...