Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

Абе не се знае, сега Сити играят 3 мача за 7 дни, също като нас след това. Снощи биха 3:0, обаче мачът им не изглеждаше да е лек. Имаха късмет с първите два гола. Събота са ранен мач, срещу дедо Рой, и ще правят промени, със сигурност, защото във вторник Реал. Определено в момента имаме по-широк състав от тях.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, Dacheff said:

1.4 е коефициентът за Сити шампион. Иначе това с дарението е готина идея, можем да събираме от време на време някакви пари от форума и да си намерим кауза. 

Трябва сериозно да го обмислим това. Примерно на всеки 3 месеца събрани пари да се даряват някъде. 

Като да има и някаква игра, която да напомня за това.  Да речем както е тази при играта с прогнозите. Всеки не успял да познае точен резултат, дава x пари към сметката. Всеки познал - пропуска. Като нали има уточнение, че всеки включил се в играта, се съгласява да участва в това начинание. 

В края на тези 3 месеца, ако има победител в играта, той да избира къде да се насочат парите, разбира се единствено с благотворителна цел. При положение, че Белами спечели, да ги изпием в дискотека, не важи като опция. 

Иначе за мен Сити няма да сбъркат.

Link to comment
Сподели другаде

Аз това и 2019 съм го писал, но ще го напиша и сега. 

Сити не са се проваляли НИКОГА досега, когато са държали съдбата си в собствени ръце. Още от първата титла, та до последната. Били са аутсайдери в даден момент през сезона, но стигнело ли се е до това да си зависи от тях - няма пощада. 

Това все ми се струва, че статистически е невъзможно да не приключи някога. Вече 11 години да не се проваляш е прекалено. И тук изключвам ШЛ. Ако ШЛ беше първенство с точки, шиите щяха да имат поне 4-5 вече.

Link to comment
Сподели другаде

Всъщност 2013-2014 се провалиха поне два пъти Тошко. 

Малко хора помнят, но тогава Съндърланд направи равен със Сити, а след това биха и Челси. Челси, ако не бяха загубили срещу отбора на Борини по онова време, те държаха всичко в свои ръце заради това, че Сити се спъна със Съндърланд и нас. 

Но как да е. Има една разлика от сезон 2018/2019 поне и тя е, че и те сега са на 1/2 финал в ШЛ. Тогава не бяха и всичкото концентрация им беше в първенството.

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, AllorNothing said:

Всъщност 2013-2014 се провалиха поне два пъти Тошко. 

Малко хора помнят, но тогава Съндърланд направи равен със Сити, а след това биха и Челси. Челси, ако не бяха загубили срещу отбора на Борини по онова време, те държаха всичко в свои ръце заради това, че Сити се спъна със Съндърланд и нас. 

Но как да е. Има една разлика от сезон 2018/2019 поне и тя е, че и те сега са на 1/2 финал в ШЛ. Тогава не бяха и всичкото концентрация им беше в първенството.

Ако говорим за същия мач, тогава Сити изравниха буквално в последната секунда, иначе губеха до онзи момент с 1-2. Без тая точка можеха и да не станат шампиони. Малко вайб на мача им с Арсенал и Сотон от тоя сезон.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, tsbalabanov said:

Аз това и 2019 съм го писал, но ще го напиша и сега. 

Сити не са се проваляли НИКОГА досега, когато са държали съдбата си в собствени ръце. Още от първата титла, та до последната. Били са аутсайдери в даден момент през сезона, но стигнело ли се е до това да си зависи от тях - няма пощада. 

Това все ми се струва, че статистически е невъзможно да не приключи някога. Вече 11 години да не се проваляш е прекалено. И тук изключвам ШЛ. Ако ШЛ беше първенство с точки, шиите щяха да имат поне 4-5 вече.

2014 ги бихме на Анфийлд! Невероятната им легенда Компани я шибна овчарската и Коутиньо им я мушна от дузпата. Беше някъде началото на Април, както и тази година и тогава държахме всичко в наши ръце. Ние си насрахме срещу Челси и благодарение на това Сити имаха по-добра голова разлика 2 кръга преди края. 

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, AllorNothing said:

Трябва сериозно да го обмислим това. Примерно на всеки 3 месеца събрани пари да се даряват някъде. 

Като да има и някаква игра, която да напомня за това.  Да речем както е тази при играта с прогнозите. Всеки не успял да познае точен резултат, дава x пари към сметката. Всеки познал - пропуска. Като нали има уточнение, че всеки включил се в играта, се съгласява да участва в това начинание. 

В края на тези 3 месеца, ако има победител в играта, той да избира къде да се насочат парите, разбира се единствено с благотворителна цел. При положение, че Белами спечели, да ги изпием в дискотека, не важи като опция. 

Иначе за мен Сити няма да сбъркат.

Аз съм против да смесваме благотворителното с някакви игри. Първо ще свием бройката хора, които ще участват. Второ, победителят да не дава е тъпо: ако познаеш мач не даваш пари за благотворителност, няма логика. Смисъл то може да има, ама го превръщаме в competition, което поне на мен не ми беше идеята. 

Но съм за да помислим за някакви варианти за събиране на пари. То това вече е оффтопик тука, да не се оливам. 

Link to comment
Сподели другаде

Тия нямат край. Има месеци до встъпването му, но Тен Хаг вече започва с услугите. Щял да вземе в щаба си Стив Макларън, защото

Quote

През 2008 година Макларън застана начело на Твенте и тогава включи Тен Хаг в екипа си, заради което 52-годишният специалист му е признателен.

 

Link to comment
Сподели другаде

Ами и да не са, следващия мач ще играят с Челси. Много се съмнявам изхода от мача им да е много по-различен от днешния. 

Сити вкараха ранен гол, така че и там е ясна работата днес. 

Link to comment
Сподели другаде

Манафите не само че няма да играят в ШЛ, но трябва доста да се потрудят дори за ЛЕ, иначе в ЛК, а може и без  никаква  УЕФА  наесен, за да му е по-лесно на новия треньор. 

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, blunt said:

Цици май няма да се провалят до края на първенството?
Къде са ни надеждите, че ще загубят точки?

Аз продължавам да твърдя, че и двата отбора няма да направят само победи до края. Демек и те ще се издънят, ама и ние някъде ще стъпим накриво за съжаление. 

Link to comment
Сподели другаде

33 minutes ago, Chinaski said:

Вила, Уест Хям, Лийдс

Астън Вила ще са по плажовете , а и са слаби. Лийдс са слаби, ама поне се борят за оцеляване и са домакин.
Ако УХ острани Айнтрахт, то срещу Сити ще излезнат с изцяло резерви, защото мачът е 3 дни преди финала на ЛЕ.

Link to comment
Сподели другаде

За мен Уулвс имат най-голям шанс да им вземат нещо.

След това Лийдс, защото мача им с тях е между двата мача с реал.

И на трето място УХ, ама само ако паднат от Айнтрахт.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, LiverpoolYNWA said:

Ами в такъв случай титлата е отписана. За мен няма вариант да я вземем, ако не вземем всичките си мачове. Не очаквайте Сити да сбъркат два пъти.

Не мисля, че ще я вземем, да. Но това не значи, че не трябва да положим всички усилия до края. 

Link to comment
Сподели другаде

Ами в такъв случай титлата е отписана. За мен няма вариант да я вземем, ако не вземем всичките си мачове. Не очаквайте Сити да сбъркат два пъти.
Зависи и кой как ще сбърка. Загуба за Сити и равен за нас, не е толкова зле. Отиваме на голова разлика.

You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...