Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

6 hours ago, Toshko_Afrikanski said:

Като треньор и мениджъра може да е страхотен, сигурно най-добрият, но като човек за пореден път се убеждавам, че е жалък 

 

 

кво му е жалкото тук, не разбирам

Link to comment
Сподели другаде

49 minutes ago, J.N.K. said:

Бърнли обърнаха Уотфорд за 3 минути, луд сезон.

 

Гледах ги  "на живо"  по  немски стрийм и се изкефих много, а в паузите няколко пъти показваха една реклама как   Клоп пие  някаква бира в бар.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Контузията на Далас беше достатъчен подарък за Лийдс, тоя си е играч за ЧШ. Имаха и късмет с подхлъзването на Кансело, ама не се възползваха. Рафиня с пилешки мозък, както обикновено, провали 4-5 атаки хубави.

Link to comment
Сподели другаде

Явно пак ще разчитаме на Последния танц на вълците, въпреки че те са се пуснали хората. Макар че всеки от следващите 4 отбора при добър ден може да подхлъзне Сити. При лош може да бъде разгромен естествено.

 

Link to comment
Сподели другаде

Ето, за това трябваше да играем в мача срещу Сити всичко или нищо. Дали ще си втори с една точка разлика или с 5, все си втори. Така хем ще има шанс до последно, хем и повече ще боли. Общо взето, като не си свършим работата, винаги го обичаме. Единствено 2019-2020 бяхме доминант и взехме титлата. Когато нещата са "на кантар" почти винаги губим. 

Link to comment
Сподели другаде

Аз не им гледам мачовете на Сити.

Всичко изглежда приключило в битката за титлата, Уулвс са много слаби в момента не очаквам да им вземат точки, Мойс и Уест Хям бяхa добри преди няколко месеца, в момента Чуковете изглеждат доста уморени в мачовете.

За втори сезон смело мога да кажа, че съдиите ни отнемат титлата, другия такъв беше 2008-2009. Мачовете на Ман Сити с Уулвс и Евертън бяха ключови, и нашия мач с Тотнъм. Ето детайлите, които направиха разликата. Не мисля, че Ман. Сити са по-добри от нас.

Английските хомосексуалисти  да го д*хат, може би тях ще ги съдят на "оня" свят като им дойде времето. 

Ит'с невър каминг хоум - боклуци долни.

Link to comment
Сподели другаде

11 minutes ago, Red_Merseyside said:

Аз не им гледам мачовете на Сити.

Всичко изглежда приключило в битката за титлата, Уулвс са много слаби в момента не очаквам да им вземат точки, Мойс и Уест Хям бяхa добри преди няколко месеца, в момента Чуковете изглеждат доста уморени в мачовете.

За втори сезон смело мога да кажа, че съдиите ни отнемат титлата, другия такъв беше 2008-2009. Мачовете на Ман Сити с Уулвс и Евертън бяха ключови, и нашия мач с Тотнъм. Ето детайлите, които направиха разликата. Не мисля, че Ман. Сити са по-добри от нас.

Английските хомосексуалисти  да го д*хат, може би тях ще ги съдят на "оня" свят като им дойде времето. 

Ит'с невър каминг хоум - боклуци долни.

Абсолютно съм съгласен! Все пак, има някаква мъждукаща надежда! Но, шансовете ни, намаляват с всеки мач. 

Link to comment
Сподели другаде

Пепо,му пари под дупето от това че ни усещат плътно до себеси в първенството но аз имам усещането,че ще се оака във Вторник в Мадрид. Не че това ни грее за първенството,просто имам обсебващото чувство,че Пепи ще мигне преди нас.

Ние,от друга страна трябва да следваме своята си пътека,да не се разсейваме от случващото се наоколо и ще триумфираме.Позитивизма ми идва от това,че атмосферата в отбора ни е топ. От малък ми е втълпявано,че: -"сговорна дружина-планина повдига!"😉

Link to comment
Сподели другаде

Надеждата ми е, ако отпаднат от ШЛ да рухнат психически.

Иначе едонственото място, където виждам да сбъркат е евентуално срещу чуковете. Уулвс вече са в лятна почивка, на Стиви защитата е разграден двор, Нюкасъл днес се разминаха само с 0-1 благодарение на нашите пропуски, а Сити като домакини едва ли ще пропускат толкова много. Много кофти тръпка ще е отново с 90+ точки да не сме шампиони, но дано ако това се случи да компенсираме със спечелване на ШЛ и ФА.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Red_Merseyside said:

За втори сезон смело мога да кажа, че съдиите ни отнемат титлата, другия такъв беше 2008-2009. Мачовете на Ман Сити с Уулвс и Евертън бяха ключови, и нашия мач с Тотнъм. Ето детайлите, които направиха разликата.

Ами в интерес на истината ако първенството завърши с една точка разлика в полза на Сити, можем да се сърдим само на себе си.И на изпуснатите две точки в домакинството с Брайтън и то при положение, че водихме с 2:0.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...