Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

Сега вече като е решено вече всичко, знаете ли какво искам? Последния мач Вила някак да ги бие и да са ни били само по голова разлика. Някак да им е гадно че сме с равни точки. За мен значи че и ние сме шампиони.

Link to comment
Сподели другаде

6 minutes ago, zigfridson said:

Сега вече като е решено вече всичко, знаете ли какво искам? Последния мач Вила някак да ги бие и да са ни били само по голова разлика. Някак да им е гадно че сме с равни точки. За мен значи че и ние сме шампиони.

Това ще е още по-гадно за нас.

Link to comment
Сподели другаде

12 minutes ago, Raybeez93 said:

5-1 в тегаво гостуване.. добре че уулвс са се напъвали.. ама всички искат Пуул да е шампион нали пеп


Sent from my iPhone using Tapatalk

Е като ние не си свършим работата, кой да ни е виновен? Чия беше вината, че през януари вместо да сме с почти равни точки със Сити ние бяхме назад с 14? Още тогава всички отписахме титлата. Добра наша серия и няколко грешки на Сити ни позволиха да помечтаем, но в директния мач, играхме предпазливо, вместо да се хвърлим за победа. От там нататък беше много трудно ние да вземем всички мачове докрай, а Сити да се издъни поне веднъж, при все, че нашата програма беше по-тежка.

 

Link to comment
Сподели другаде

19 minutes ago, fishek said:

Минута мълчание за всички, които си мислят, че тия ще направят грешна стъпка.

Още една за тия които си мислят, че Халанд ще флопне 😄

За богове ли ги имаш тия? 

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, zigfridson said:

За богове ли ги имаш тия? 

Мойче, гледам след оная вечер в темата "Коментари по време на мач", бая си се заинтересувал от моята особа. 

Но ще отговоря. 

Не. Не ги имам за богове. 

Имам ги за комплексари. От треньора, до последния играч.

Цял сезон мълча оня плешивия и нищо не изплю по наш адрес, падна на полуфинала и взе да нарежда, всички знаем какво.

Това, че си чешем езиците тук, ще ги накара ли да изпуснат питомното ?

Link to comment
Сподели другаде

Доста колеги тука във форума, пък и аз смятах, че след отпадането от ШЛ Сити ще мажат в останалите им мачове в първенството.И ето за два мача вкараха 10 гола.Явно не сме далеч от истината.Незнам дали в мача с Астън Вила, след хикса с Тотнъм не трябваше вече да развяваме бялото знаме.Така поне можеше да избегнем контузията на Фабиньо, който според мен ще пропусне не само финала за ФА къп, ами и този в ШЛ.

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, cyberfan said:

С такова пораженческо мислене, до никъде няма да стигнем.

You'll Never Walk Alone!
 

Не е пораженческо, а реалистично, предвид на количеството мачове, които отбора ще изиграе тоя сезон.Да не говорим и че Салах и Мане блъскаха на КАН до края на турнира.Тия играчи са преди всичко хора, не машини.

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, flyhorse0906 said:

 

 

20 minutes ago, mb10lfc said:

ВАР, без ВАР. Тотнъм и Сити си получават подаръци-дузпи и това си е. Долни симуланти.

Пол Тиерни  привърженик на тотнам

Главен съдия.

Link to comment
Сподели другаде

c7f3168ae4072d9811efe63561c1d25do2.jpg

Вече с 21 гола в ПЛ, без да е изпълнявал никакви дузпи.   Салах е с 22.

Сончо има да играе още с Бърнли и Норич, вероятни още 1-3 гола при помощ от съиграчите му.

   

Link to comment
Сподели другаде

Не виждам да не заслужава. За разлика от нашия, който почти по 4-5 положения опропастява. Не че и Сала не заслужава. Все пак е вкарал толкова досега, значи все пак е топ вкарвач.
Ама не бих се сърдил ако Сина вземе обувката. Кефи ме като играч.

Link to comment
Сподели другаде

Гледах сега дузпата от снощи. Е няма такъв боклук като Пол Тиърни. Значи такава дузпа да не свири срещу Жота на същия стадион, а това нещо да го свири вчера е потресаващо. Бахти боклука долен, медалът за шампион на ВЛ е задължителен за него.

Link to comment
Сподели другаде

13 minutes ago, Stojkica said:

Гледах сега дузпата от снощи. Е няма такъв боклук като Пол Тиърни. Значи такава дузпа да не свири срещу Жота на същия стадион, а това нещо да го свири вчера е потресаващо. Бахти боклука долен, медалът за шампион на ВЛ е задължителен за него.

Да си призная също преди малко гледах репортаж от мача, а за дузпата специално го връщах няколко пъти, с идеята евентуално да видя за какво я дава, но така и не разбрах.

Да не се притеснявам тогава много, че проблемът е в моя телевизор, но въпреки това ги подпряха много грубо гнусните евреи с още по-гнусното си перукирано джудже, къде ми подскача цял мач по тъча.

Лига Европа ги зове със страшна сила.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...