Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

3 minutes ago, Dacheff said:

Още веднъж - при Х на Вила последния кръг и при две наши победи няма да се стигне до голова разлика. 

Малко съм превъзбуден . Прав си ! Стиви Джи да изгради опълчението ние двата мача ще ги вземем !

Link to comment
Сподели другаде

Чаршафите и да бяха паднали днес, не мисля че можем да стопим 6 гола разлика за два мача, така че пак трябваше да чакаме Вила да им вземе нещо. Не че Стиви няма лек дълг към Ливърпул, но не виждам как могат да им вземат точки.

Не мога да повЕрвам, но едно нещо ме крепи, ние винаги правим нещата по най-трудния начин.

От една страна си мислех че трябва да излезнем с резерви и юноши срещу Сотон, ама сега не върви.

Link to comment
Сподели другаде

Уест Хям се справиха добре, при положение, че дори и съдията беше срещу тях и всячески се опита да помогне на Сити. А онова положение на Антонио... ах!

Ще е достатъчно Вила да задържи един равен срешу тях. Трябва!

Link to comment
Сподели другаде

Доколкото имам спомен има клауза в продажбата на Грийлиш при шампионска титла за сити Вила ще получи бонус от трансфера.Ако е така надеждите почти изчезват.

Link to comment
Сподели другаде

Далече е да мислим Вила какво можели да направят срещу Сити.Реалното е да паднат с разлика.Аз повече си мисля при тоя резултат, който се получи с какъв състав ще излезем срещу Саутхямптън след тия 120 минути на финала срещу Челси.Щото за мен 90+ процента от играчите излезли срещу Челси, във вторник трябва да почиват.

Link to comment
Сподели другаде

Разбирам ви но трябва да вярваме че може да стане нещо. Може де бройне да се контузи на тренировка, загрява. Да има дузпа за вила или гол в добавеното време. След днешния мач за мен сити не са шампиони на Англия. Големи играчи ги изкарват, големи монстъри а хиксириха и те та и дузпа изпуснаха. 

Link to comment
Сподели другаде

Светците съвсем нормално можем да ги бием и с почивка на част от основните играчи. Ако гонехме голова разлика, тогава вече трябваше да се умува нещо по-специално. При положение че и минимална победа ни върши работа в случая, дори и с множество ротации е в рамките на нещата да ги надвием.

Link to comment
Сподели другаде

34 minutes ago, zigfridson said:

Разбирам ви но трябва да вярваме че може да стане нещо. Може де бройне да се контузи на тренировка, загрява. Да има дузпа за вила или гол в добавеното време. След днешния мач за мен сити не са шампиони на Англия. Големи играчи ги изкарват, големи монстъри а хиксириха и те та и дузпа изпуснаха. 

Разстройство да го гепи дано,също и всичките бг катаджии 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, lassana said:

Доколкото имам спомен има клауза в продажбата на Грийлиш при шампионска титла за сити Вила ще получи бонус от трансфера.Ако е така надеждите почти изчезват.

Това не би трябвало да се допуска като клауза в договор. За международна титла да, но за вътрешна има конфликт на интереси. Това си е клауза "Полегни ми в преките мачове и излез на метър кожа и кило кръв срещу моите преки конкуренти".

Всичко де що може да се сговни преди финала за ШЛ се сговня. Контузии, мижави шансове, но все пак шансове за ВЛ, предълъг финал за ФА ...

Помня как 1995-а почти подарихме титлата на МЮ в последния кръг. Ако МС направят невероятен мач, но извадят крив мерник или пък оня палячо на вратата на АВ извади лют късмет... май по едно време го водеха за най-добър статистически във ВЛ или нещо подобно.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, lassana said:

Доколкото имам спомен има клауза в продажбата на Грийлиш при шампионска титла за сити Вила ще получи бонус от трансфера.Ако е така надеждите почти изчезват.

Какво ги грее Стиви и играчите, че ръководството ще получи пари при титла на Сити? 😅

Има нещо магическо в това титлата да се решава в последния кръг и този, който може да я реши в полза на Ливърпул да бъде Стивън Джерард. 

Ако успее косвено да ни помогне да станем шампиони, това ще е равносилно, все едно я е спечелил като играч. Заслужава си я, заради онова подхлъзване.

Something's happening...

Link to comment
Сподели другаде

Нямало как Сити да изпуснат точки срещу АВ. Е как го направиха срещу УХ, срещу Тотнъм, КП, Саутхямптън и т.н. Ще трябва да бием и в двата мача, пък каквото стане. Ние сме си виновни, ще допуснахме Тотнъм да вземат точка пт нас ма Анфийлд. Сега всичко щеше да е в наши ръце и нямаше да ни пука дали Сити бият с 3:0 или 30:0. Но докато има надежда ще се борим.

Link to comment
Сподели другаде

Ех тоя Конте, как ни сложи прът в колелата в най-неподходящия момент. Просто мигнахме първи това е. 

Щом има теоретичен шанс трябва да се надяваме, но отбора е гроги и срещу Светците победата трябва да я изтръгнат дълбоките резерви. А в последния кръг се надяваме на Ливърпулската колония от Бирмингам.

 

Link to comment
Сподели другаде

42 minutes ago, Senzor said:

 

Има нещо магическо в това титлата да се решава в последния кръг и този, който може да я реши в полза на Ливърпул да бъде Стивън Джерард. 

Ако успее косвено да ни помогне да станем шампиони, това ще е равносилно, все едно я е спечелил като играч. Заслужава си я, заради онова подхлъзване.

Something's happening...

Аз 15 години чаках на Джерард, ама йок. Та сега ли?!

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, thekop said:

Аз 15 години чаках на Джерард, ама йок. Та сега ли?!

Сега ще се реваншират, заедно с Коутиньо. Втория може да ги попари с някой гол от пряк свободен и да изтръгнат Х.

10 minutes ago, krk said:

Ех тоя Конте, как ни сложи прът в колелата в най-неподходящия момент. Просто мигнахме първи това е. 

Щом има теоретичен шанс трябва да се надяваме, но отбора е гроги и срещу Светците победата трябва да я изтръгнат дълбоките резерви. А в последния кръг се надяваме на Ливърпулската колония от Бирмингам.

 

Тотнъм изтръгна 6 точки от Сити, така че "гражданите" са по-прецакани от "шпорите".

Link to comment
Сподели другаде

Някъде бях чел обаче ,че около 30 млн имат да взимат виланите,ако шити станат шампиони за грийлиш.. не знам до колко е достоверно, но ако е истина не очаквайте феърплей в последния кръг.

Link to comment
Сподели другаде

Не знам дали е съдба, но ако стане чудото и Сити се издънят срещу Вила при две наши победи, със сигурност ще е карма. Дали ще е за 10 годишния юбилей от Агуеро 2012, всичко случило се 2014 в присъствието на Стиви, 2019г или тазгодишните съдийски решения, все тая.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...