Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

И аз не мога да повярвам, че още има хора, които обвиняват ФА за щяло и нещяло. Висшата Лига си е частна и сама си организира мачовете и календара. Съдиите също си имат частна организация и имат договор с ВЛ.

You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

В сряда няма насрочени мачове заради финала на Лига Европа. Вила и Бърнли имаха мачове в неделя, така че няма кога освен в четвъртък да играят.

Link to comment
Сподели другаде

48 minutes ago, low said:

В сряда няма насрочени мачове заради финала на Лига Европа. Вила и Бърнли имаха мачове в неделя, така че няма кога освен в четвъртък да играят.

Добре, защо Сити и Лийдс си играха миналата седмица мачовете, а не тази, когато ще имат чувствително по-малко време между последните два мача от съперниците си? Става въпрос за последен кръг, всички мачове се играят едновременно и се цели равнопоставеност. Ясно е, че Евертън, Бърнли, Вила и ние имахме и тогава мачове и няма как.

Link to comment
Сподели другаде

6 minutes ago, J.N.K. said:

Добре, защо Сити и Лийдс си играха миналата седмица мачовете, а не тази, когато ще имат чувствително по-малко време между последните два мача от съперниците си? Става въпрос за последен кръг, всички мачове се играят едновременно и се цели равнопоставеност. Ясно е, че Евертън, Бърнли, Вила и ние имахме и тогава мачове и няма как.

Не разбирам това ти мнение. На предишното отговорих от гледна точка на това, че реших, че не разбираш конкретно за тази седмица защо мачът им е в четвъртък, а не в сряда примерно, за да имат повече време за възстановяване до неделя. А за по-назад защо и как са били насрочвани мачовете не ми се рови.

Link to comment
Сподели другаде

Just now, low said:

Не разбирам това ти мнение. На предишното отговорих от гледна точка на това, че реших, че не разбираш защо мачът им е в четвъртък, а не в сряда примерно, за да имат повече време за възстановяване до неделя. А за по-назад защо и как са били насрочвани мачовете не ми се рови.

Какво точно не разбираш? Миналата седмица Лийдс и Сити играха в сряда, после неделя. Защо тези два мача са се играли миналата седмица, а не тази е решение на ФА, което влияе директно на битката за титлата и борбата за оцеляване. 

Може да се направи контрааргумент, че ако Лийдс не са играли с Челси на 11.05, щяха да имат предимство за финала на ФА, но ние играхме вторник, не е чак толкова голяма разликата между това да играеш на 4-тия или 6-тия ден след предишен мач, отколкото се получава сега. Сити и Лийдс имат една цяла седмица за подготовка за важните си мачове, а Вила, Евертън и Бърнли играят през по-малко от 3 дни.

Link to comment
Сподели другаде

Не разбрах това, което се опитваш да изградиш като теза. Сега вече го написа по по-ясен начин и го схванах. Както казах, на мен не ми се рови, но друг може и да ти разясни защо.

Link to comment
Сподели другаде

Ами то пак има лесно, излиза с третия състав четвъртък, неделя с титулярите.

Даже утре и ние да излезем с нещо от типа на мач за купите, па квото стане. Тия нещастници ще ги добутат, дори и да го закъсат нещо, цял сезон ги тикат, та баш тогава ли няма.

Верно, докато има шанс - требе да верваме и да натискаме, но имаш осигурен мач за шампионска лига, виждаш умората и некои контузии вече ... е нали имаме там цял отдел статистици и не знам кви хакери - да слагат нещата на кантара и да се определят приоритетите. 

Link to comment
Сподели другаде

Така е, шанс има, но е минимален. Аз също съм на мнение, утре да се пусне по-периферен състав и каквото стане! Ако бием, ше е супер. Ако не, поне ще сме запазили титулярите, които вече са преуморени. Основният приоритет и усилия, трябва да се насочат за 28.05. Това е финал, за ШЛ - Най-престижният трофей в клубният футбол! Момчетата, опитаха и в първенството, дадоха всичко от себе си! Да, допуснахме няколко грешки! Но и Сити допуснаха издънки! Само че, тях ги побутнаха на два-три пъти. А нас, напротив.

Link to comment
Сподели другаде

Понеже още няма тема за мача ни утре, пиша тук.

 

Клоп не очаквал Сити да загуби точки, но това нямало отношение за нашия мач.

https://www.skysports.com/football/news/11669/12614482/jurgen-klopp-liverpool-manager-does-not-expect-man-city-to-drop-points-against-aston-villa

Link to comment
Сподели другаде

Пък оня немския  ревльо от южния бряг казал, че за тях утрешния мач е финал на ШЛ... То бива да си комплексар, ама чак па толкова!

Глей' ти как Ориги утре вкарва решителен гол и отприщва всичката  езотерика на света.

Link to comment
Сподели другаде

Съдбата рядко дава втори шанс, но Джерърд сега ще има възможност всички да забравят онова подхлъзване. Не че ако не успее, някой ще го обвини за нещо, но ако вземе нещо на Сити ще е велико.

Link to comment
Сподели другаде

Много бързо забравихте как някви убити фенчета на арсенал ни плюеха в най-мрачните ни години, та чак и във форума ни влизаха да се правят на интересни. Да не говорим и колко е смешен надутия пуяк пеп от алиекспрес. За тея няма как да ми е жал, даже ми е кеф че пак се провалиха и спърс ще играят в Шл


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Dacheff said:

Няма как да се кефя чак на Спърс, ама пък и Арсенал са малоумни. Как хвърлиха четворката, не е истина. 

Миналата година Лестър пък по подобен безумен начин изтърва топ4, сега Арсенал повтарят. 

Link to comment
Сподели другаде

Пеп от ОЛХ още ли продължава процеса в Арсенал. Ще продължи да има ненадминат рекорд 0-ла загуби в ШЛ. Не е ли уникално. 

Боби Б също си вярва в процеса, вече се радват и на 5-то място, което е достойно за уважение. 

Link to comment
Сподели другаде

Предпочитах Арсенал да се класират в топ 4. Тотнъм + Конте + (може би) инвестиции за нови класни играчи на ниво ШЛ определено ще са по-труден съперник догодина от Арсенал + Артета + ШЛ.

Link to comment
Сподели другаде

33 minutes ago, low said:

Предпочитах Арсенал да се класират в топ 4. Тотнъм + Конте + (може би) инвестиции за нови класни играчи на ниво ШЛ определено ще са по-труден съперник догодина от Арсенал + Артета + ШЛ.

Което значи че ще са по труден съперник и за Сити...

Link to comment
Сподели другаде

10 hours ago, Stivi_G said:

Миналата година Лестър пък по подобен безумен начин изтърва топ4, сега Арсенал повтарят. 

Общото между двата отбора е, че имат менте треньори начело. И мен ме е яд за Арсенал. Не ги харесвам, но ги предпочитам в пъти пред Тотнъм и Мангалите, но просто имат дефицити по цялата пейка, най-вече на тъч линията.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...