Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

Привет на всички! Знам, че е малко вероятно, но има надежда и дай Боже да сме шампиони след няколко часа! Милиони сме феновете по света и дано наистина да се случи чудото! Успех и късмет!

Link to comment
Сподели другаде

Един рефрен ми се върти в главата вече доста дни - важи за Висшата лига.

Пускам го тук нарочно още преди края на мачовете днес. 

Накратко част от думите на песента:

"Не, абсолютно за нищо
Не, не съжалявам за нищо
Нито за доброто, което ми беше направено
Нито злото, изобщо не ме интересува ...
Платено е, пометено е, забравено е
Не ми пука за миналото
С моите спомени
Аз запалих огъня ...
Не, не съжалявам за нищо

Защото моят живот, защото моите радости
Днес започват с Вас "

 

За мене това значи: 

Продължаваме с очакване за огромна радост в Париж.  

 

 

Link to comment
Сподели другаде

За Сити в защита Стоунс, Фернандиньо, Лапорта и Кансело. Това е, дано Вила използва евентуалните проблеми в дясно на защитата им. 

Обаче вила са с някакъв странен вратар. 

Link to comment
Сподели другаде

Спокойно. Снощи сънувах, че Вила бие Сити с 6-0. А аз никога не сънувам хубави сънища преди важни мачове. 

Това означава най-вероятно, че Сити ще бие Вила с 6-0.

Link to comment
Сподели другаде

9 minutes ago, Dacheff said:

Какво значи отказал да играе в тоя мач? Дай инфо, това звучи абсурдно. 

Имал контузия на коляното и му дават почивка, за да играе за Аржентина в някакъв нов безсмислен мач на първи юни срещу Италия на Уембли. Дори и минималните ни шансове почти вече се изпариха... Имах някаква надежда, че Мартинез ще направи мача на живота си. Този Олсен, като изключим периодите му в родната Швеция, цял живот е бил резерва. Освен това е играл за Евертън... Примирил съм се вече, пък ако стане някое чудо, ще се нареждам като 2005 и 2019.

Link to comment
Сподели другаде

Титулярният вратар на Вила е отказал да играе в тоя мач. 
Ужасна новина ! Мартинез е един от най-добрите вратари в лигата, като е правил абсурдни спасявания в адски много мачове. Не знам какви са мотивите за отсъствието му, но вече шансовете ни за титла паднаха от 1% на 0%.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

За мен това си е саботаж.. щял да се готви за някакъв безсмислен мач на Аржентина и затова не искал да играе днес и ще цъка някакъв тип дето не е играл целия сезон. 

Link to comment
Сподели другаде

[Gastón Edul ,TYC Sports] Dibu Martinez rested against Manchester City. Martinez wants to be ready for Italy in the 2022 Finalissima at Wembley

 

Чак да е отказал не е, но според мен с това шансовете се изпариха. Всички знаем, точка или победа над Сити минава с много добро представяне на вратаря..

Link to comment
Сподели другаде

Лошото е, че в 3 от последните 4 сезона завършваме с 90+ точки (което преди се приемаше за шампионска граница), а сме само с 1 титла и два пъти губим заради една шибана точка разлика. Това не може да е по-несправедливо.

Link to comment
Сподели другаде

Една малка радост за мен днес - Лийдс геройски се спасиха от изпадане.

Ако и Нотингам се класират за ВЛ, ще се оформи група от великани, като през 197х-8х

А знаете тогава кой беше хегемонът. 

 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...