Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

Интересен месец декември - среща с Рафа, Джерард, Брендан*2 в рамките на 4 седмици. Отделно покрай тях Клоп има и други интересни съперници като Конте, Биелса, Тухел, прясноназачения Еди Хау и така.

Link to comment
Сподели другаде

Аз се радвам за това назначение на Стиви....много трудна задача за него, но за нас е добре защото ще покаже ще го бъде ли после в Ливърпул или не.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, Chinaski said:

за нас е добре защото ще покаже ще го бъде ли после в Ливърпул или не.

 

И друго - яростно ще се опитва да вземе точки от Сити, Челси, мангал,

но не и от нас, поне докато имаме шанс за титла, надявам се   🙂 

 

Link to comment
Сподели другаде

17 hours ago, baivan said:

 

И друго - яростно ще се опитва да вземе точки от Сити, Челси, мангал,

но не и от нас, поне докато имаме шанс за титла, надявам се   🙂 

 

... и кво ще им каже на играчите - "пичове, я днеска по-яваш, че играете срещу Пуул, да не им пречим, а!" 🤔

Link to comment
Сподели другаде

Вила, ако искат да се изравнят с Уест Хям, Лестър, Уулвърхемптън и Евертън, трябва да се бръкнат. 

Това не е реално скоро наплъно нормално е да има топ 12 в това първенство, като прибавиш и Нюкасъл, ако успеят да се спасят.

Въпросът е ще има ли сили някой от тези отбори да влезе в четворката, Лестър вече две години им се изплъзва това.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, fowler23 said:

А слуховете - Брендан Роджърс да поеме Юнайтед ? Аз лично се съмнявам много това да се случи.

... и аз се съмнявам това да стане, но махнат ли Оле боле, то стискам палци да назначат Белия зъб!!! Това ще са още 1-2 години загубени за мангалите 🤣

Link to comment
Сподели другаде

Малка част от днешните пресни конференции:
https://www.bbc.com/sport/live/football/59343750

Артета:
„Това е изпитание“, каза Артета.

„Това е завладяващ стадион за игра на футбол. Трябва да бъдеш най-добре и да вдигнеш нивото си до максималните стандарти емоционално, физически, технически и тактически, защото ако не го направиш, ще се изложиш.

"Да отидеш на "Анфийлд" винаги е изпитание. Но ако си в състояние да направиш това там, няма толкова много терени да се чувстваш истински футболист."
Сега Артета е помолен да даде мнението си за началото на сезона на Ливърпул...

„Трудно е да се прецени само за сезона заради това, което направиха през последните години“, каза Артета.

„Юрген [Клоп] и неговият екип успяха да доведат клуба до най-добрите моменти в тяхната история и го поддържаха, което е най-трудното нещо.

"Те преобразиха енергията около мястото, това, което създадоха на стадиона, е нещо специално и постигнаха изключителен успех."

 

КЛОП:
„Анди Робъртсън все още не е тренирал с отбора“, потвърждава Клоп.

„Нещата за възстановяване, рехабилитация и... да, все още не е тренирал с отбора.

"Доста е близо - но ще бъде късно, късно, късно, късно решението за това."

А останалата част от отбора?

„Садио [Мане] е добре. Фабиньо се завърна. Възстановява се, така че мога да се надявам, че може да тренира днес. Това е планът. Все още не съм чувал нищо различно, но в крайна сметка ще трябва да изчакаме до утре."


„За да останем там, знаем, че трябва да останем около върха в лигата чрез резултати и нямахме достатъчно добри резултати през последните няколко седмици“, казва Клоп.
„Затова ситуацията е такава, каквато е.

„Да, загубихме от Уест Хем, но дори и да бяхме завършили наравно там, ситуацията нямаше да е много по-различна. Това е всичко.

„Знаем, че трябва да се представим и знаем, че трябва да се борим и това е най-важната информация.

"Арсенал е наистина добър футболен отбор, но ние сме на "Анфийлд" и трябва да покажем това."

Следващ прост въпрос за Юрген Клоп:
 Смята ли, че международната пауза дойде в подходящ момент за Ливърпул?
"Не!" идва отговорът.
„Мразя международните паузи“, каза той.

„И това не помогна от гледна точка на контузия. И така, кажете го така, ако щяхме да играем седмица след това, а не отново три дни по-късно, нашите играчи, със сигурност всички играчи, които не играха, щеше да има два почивни дни с националните отбори.

„Те са тренирали през всичко това, защото треньорите искат да имат свои собствени цели и след това често си мислят, че имат психическа работа с играчите.

— Не. Не ми харесва.


Още от Юрген Клоп като шефа на Ливърпул е попитан какво мисли за завръщането на Арсенал в добра форма:

„Ако спечелиш мача [на сезона], всички питат „можеш ли в лигата“, но ако загубиш, си директно в битката за изпадане.

„Очевидно с Арсенал никога нямаше шанс да останат там, където бяха в началото на сезона, така че винаги беше ясно, че ще се върнат.

„Начинът, по който се върнаха, не е нормален, защото имаха невероятен кръг от резултати. Те са добри, но знаят, че имаха късмет в един или два мача, които можеха да бъдат различни.

„Но не сме изненадани, че Арсенал е наистина добър футболен отбор, но трябва да се уверим, че хората помнят, че и ние сме добър футболен отбор.

Вчера чухме бившия капитан на Ливърпул и нов шеф на Астън Вила Стивън Джерард, който каза, че ще се радва за клуба, ако Юрген Клоп подпише доживотен договор да остане на Анфийлд.

На германския мениджър му остават три години договор до 2024 г. - но ще погледне ли след тази дата, ако бъде поставена оферта?

„Не е нужно да мисля за такива неща в момента, защото сме в средата на този сезон, върху което сме фокусирани“, каза Клоп.

„Говорил съм за това достатъчно често, но... никой друг мениджър не е питан толкова често за неща от две години и половина, или три години, или четири години; или поне аз не знам.

„Не съм мислил за това, не мислете, всичко е наред, както е.

"Ще свърши, когато свърши - но е далеч от това да свърши."

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Челси направо разкъсват Лестър! Вярно, че не играят красиво и атрактивно като нас, но Тухел ги е направил машина за точки! И състава им е достатъчно широк, не се усеща липсата на водещи играчи. За съжаление, ние с нашата къса и не особено качествена пейка, ще имаме нужда от доста голям късмет, за да спечелим титлата. Вярно, че е рано и все още има доста мачове, но не виждам да сме фаворити..

Link to comment
Сподели другаде

Тази година ще е битка с три коня. Няма нужда след всеки мач да се жалвате. Миналият кръг предполагам те са се жалвали, че хиксираха с дърварите на Бърнли.

Дори да сме първи по това време на сезона пак нищо не значи. Тази година силите между нас, Сити и Челси са изключително изравнени и който издържи най-дълго на маратона, той ще я вземе. Фактори като контузии и късмет също ще изиграят ключово значение. Сити нямат нападател и ще пропускат много чисти ситуации, които създават. Челси пък срещу Сити бяха надиграни напълно и когато не вкарат първи гол по-трудно обръщат (справка срещу Лестър и Астън Вила миналата година - важни мачове за Купа и топ 4 - не взеха нито един). Ние имаме проблеми с халфовата линия и като цяло не много дълга скамейка.

Link to comment
Сподели другаде

Ами, да де! Ние точно от това се жалваме! Че имаме проблеми в халфовата линия и не много дълга скамейка! Иначе, не сме се предали и няма да го направим, докато имаме някакви шансове.

Link to comment
Сподели другаде

Е то как няма да спаси, това изпълнение е повече от ужасно, след ужасното първо изпълнение бях шокиран, че пак дадоха на тоя. Тия черните кога ще се научат да бият дузпи..

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, LiverpoolYNWA said:

Тоя черния от уотфорд може ли да е с такава недъгава психика.

Тази мангуста нали ни беше блян вече колко трансферни прозореца? 

Link to comment
Сподели другаде

Треньорът си е виновен, не се дава на същия играч, особено като си видял каква потресаваща дузпа е изпълнил първия път. По-жалък вратар на дузпи от Де Хеа няма, 20 дузпи му биха Виляреал и една не хвана. Отделно статистиката му преди този сезон беше много зле.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...