Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

11 hours ago, flyhorse0906 said:

ще пропуснат не повече от един-два мача за първенството

Въпросните мачове са домакинство на Брентфорд на 15-ти и гостуване на Палас на 22-ри януари. На 8-ми и на 29-ти има кръгове от ФА къп, някъде там са и полуфиналите за Лимонадата. A 2-3 дни след финала има домакинство на Лестър.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Stojkica said:

Въпросните мачове са домакинство на Брентфорд на 15-ти и гостуване на Палас на 22-ри януари. На 8-ми и на 29-ти има кръгове от ФА къп, някъде там са и полуфиналите за Лимонадата. A 2-3 дни след финала има домакинство на Лестър.

Тук сметнал ли си и лагер 1 седмица поне преди африканското европейско?

И това е ако стигнат до финал на турнира, нали? Ако отпаднат рано в групите може и да пропуснат по-малко мачове.

Link to comment
Сподели другаде

49 minutes ago, oZZy said:

Тук сметнал ли си и лагер 1 седмица поне преди африканското европейско?

Да, през януари мачовете от първенството са на 1-ви, 15-ти и 22-ри, са отклонение от ден-два. 

49 minutes ago, oZZy said:

И това е ако стигнат до финал на турнира, нали?

Да. Мачът с Брентфорд е сигура. Той спокойно може да бъде спечелен с Жота, Фирмино и Окса като нападателна тройка.

За Палас - същото. А ако някой отпадне в групите ще е наличен, поне на пейката.

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Вчера ми направи впечатление, че пепчовите "галактикос" второто полувреме като че ли се поизмориха доста. Първото не даваха на пилетата да дишат почти, но после някак дръпнаха малко ръчната. В допълнение, почти както винаги, ако не им тръгне мача в началото и са дотам. Онова келеме Стърлинг е далеч от това, което показа на европейското. Да, бяха без някои ключови играчи, но това не е оправдание с оглед резервите им. 

Всичко това в комбинация с пеповото его и вяра в собствения си тактически гении, ме кара да мисля, че сезона няма да е толкова лесен за тях. Естествено може и да бъркам.

Link to comment
Сподели другаде

Те Сити и миналата година тръгнаха много зле. Не помня точно, но имаха 2-3 победи от първите 5-6 мача. Просто имат отбор, който по средата или към края на сезона може да направи 10 поредни победи и да навакса разликата. 

Link to comment
Сподели другаде

Абе добри са. Миналата година Гюндоган влезе в серията на живота си, тоя път може да е някой друг, имат играчи. Основен фаворит са си за мен, поне докато не изостанат с 8-10 точки. 

Link to comment
Сподели другаде

4 hours ago, Simply Red said:

Това казва много

'Най-големите източници на приходи са непостоянни, докато големите разходи са фиксирани".

Link to comment
Сподели другаде

https://otzasada.com/fk-brentford-klubat-s-revolyutsionen-futbolen-model?fbclid=IwAR034OrTpDHRSEO_u7VVCk_vmYtxpc-dPUxBHVzT0-PqO4lKkHRjABJ5A5s

Общо взето като горната статия, малко по-задълбочена, но не толкова, колкото може би на мен ми се иска.

Момчето в студиото в петък също беше доста запознат и разказваше с удоволствие за тях, което ме накара и аз да се поинтересувам в нета. Освен статистики, спомена и за нефутболни фактори, като дали хората на съседните позиции говорят твоя език и разни подобни, при взимането на решение за трансфер. За различни треньори подобни на нашия за тъчове и т.н. За съжаление трудно мога да пресъздам думите му.

На мен лично до някаква степен малко ми напомнят на нашия любим отбор в частност иновациите, различността и съсредоточаването в детайла, когато трябва да победиш отбори с уж по-голям потенциал от твоя главно финансов такъв.

Link to comment
Сподели другаде

2014/15 (5-то място в класирането) –  € 11 500 000 (24-то място по бюджет)

2015/16 (9-то място в класирането) – € 12 200 000 (24-то място по бюджет)

2016/17 (10-то място в класирането) – € 15 000 000 (23-то място по бюджет)

2017/18 (9-то място в класирането) – € 15 000 000 (24-то място по бюджет)

2018/19 (11-то място в класирането) – € 17 600 000 (20-то място по бюджет)

2019/20 (3-то място в класирането) – € 16 100 000 (21-во място по бюджет)

 

Тези са нереални. 

Link to comment
Сподели другаде

Явно ще берем ядове и тази година от съдийски тесли! За гола на Сити така и не разбрах имаше ли ВАР немаше ли. Обосноваха се за нашия, че го отменят, но не се обосновават защо зачитат на Сити. Същото се отнася и за четвъртия гол на Манго в първия кръг! Просто е възмутително!

Link to comment
Сподели другаде

Браво на Саутхямптън, че не загубиха от баш Манго, евала. Преди време, след първия мач на Бруно Фернандеш за Манго, си казах на себе си, че е прехвален футболист, но уви сбърках. Супер противен ми е, ама той им вдигна нивото и е играч. Обаче този Санчо хич не го виждам, за мен футболист тип Уолкът, Ленън, че даже и Пенънт, в никакъв случай не мисля, че е играч от световна класа, но това си е мое мнение де. При всички положения тук всички мразим баш Манго, та дано всичко все на зле да им върви, как се викаше "ега изпаднат" 😎😜

Link to comment
Сподели другаде

On 21.08.2021 г. at 17:59, svetosus said:

Дани Ингс какъв гол заби.

Брутален гол

 

On 21.08.2021 г. at 19:01, Red_Merseyside said:

Крайно време е този сезон трупата на Стив Брус да изпадне от Висшата Лига, няма да липсват на никого.

Тъпото е, че имат доста прилични футболисти за разлика от ръководстовото

Link to comment
Сподели другаде

Не гледам Арсенал и Челси, но виждам резултата. Челси и Юнайтед ще са претенденти за титлата според мен почти до края. Другата седмица не трябва да губим от Челси, защото ще вземат да си повярват. 

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, Dacheff said:

Не гледам Арсенал и Челси, но виждам резултата. Челси и Юнайтед ще са претенденти за титлата според мен почти до края. Другата седмица не трябва да губим от Челси, защото ще вземат да си повярват. 

Аз погледах днес манго и $елси. За мен челси са по-добрия отбор и си мисля, че титлата ще се реши между нас, челси и сити. Баш манго според мен са по-слабия отбор и ще се борят да останат в четворката. И то най-вече заради налагания стил в англия да се играе по-твърдо. Ако им срят леките дузпи и фалчета, центъра с погба и фернандеш ще олекне... да видим 🙂

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...