Jump to content

Висша Лига 2021/22

Recommended Posts

Ако ще я печелим тази година, то може да стане по много красив начин донесена с безвъзмезната помощ на Стиви и Котето в последния кръг срещу Сити. Един такъв финал на сезона подобен на онзи в който Сити обърнаха КПР за да грабнат титлата в последните минути...Така Стиви не успя да я дигне с нас ,но ако се окаже той да донесе рекордната 20-та... мисля че ще спи с усмивка на уста.

Насрочен е вече мача ни с Арсенал - на 16 март от 22:15 ч,

а на 20 се очаква да играем 1/4 финал за ФА с някой някъде,

което ще доведе до отлагане на мача ни със стария мангал. 

1 minute ago, lassana said:

Хари Кейн почетен играч на Ливърпул!

Този искахме да го убием преди само няколко месеца след червения картон, който не получи срещу нас, но днес си опрости всички грехове спрямо нас хахах

1 minute ago, Raybeez93 said:

Този искахме да го убием преди само няколко месеца след червения картон, който не получи срещу нас, но днес си опрости всички грехове спрямо нас хахах

Лоша дума за Хари Кейн да не съм прочел тук! Пуснете дарителска сметка и да съберем някой лев за паметник.

Както беше казал Боби Б навремето...господи, благодаря ти че я има висшата лига 😄

Пълна лудница мач. 

А нещото, което трябва да правим ние сега, е да не губим точки до мача със Сити. И там вече майка, баща, грабвайте телата, на щик, в окопите, каквото стане.

Хаха, супер. Имах някакво чувство, че Шити ще дропнат точки, но разумът ми говореше, че няма как , след като им гледах на Тотнъм представянията в трите мача тази година срещу Челси . Евала - в играта сме!