Jump to content

Висша Лига 2021/22

Recommended Posts

29 minutes ago, thekop said:

Ако ние бием всички мачове докрай сме шампиони. Ако те бият всички мачове докрай са шампиони. И те и ние сме правили подобни серии. Фактори има много. Да видим накрая кой ще се смее. За чий чеп да правим 90+ точки и да сме втори? Този филм сме го гледали вече. Искам друг да прави 90 и кусур точки и да е втори.

Головата разлика не е ли по-важна от преките двубои?

Иначе ако държим и 3 точки разлика, може всичко да се реши последния кръг. Не трябва да се отказваме до последно.

За първи път в моя живот имаме  реален  имаме шанс за 4 трофея в края на Февруари. Аз знам, че можем да спечелим и 4те, но дали ще го направим е друг въпрос. Сигурен съм и футболистите го знаят. Oптимист съм си малко, но съм се подготвил за един от най-велики сезони на този отбор, защото просто сме толкова силни. 🥇🥇🥇🥇

А представяте ли си изгубена титла при равни точки по-голяма голова разлика за Сити какво ще е? 😄

Не ми се мисли, да бием всичко наред и накрая Сити да пребият някой като Норич 7-0 и да ни вземат титлата.

3 hours ago, oZZy said:

Головата разлика не е ли по-важна от преките двубои?

Иначе ако държим и 3 точки разлика, може всичко да се реши последния кръг. Не трябва да се отказваме до последно.

Да, головата разлика е след точките. Ако ние вземем мача с Лийдс и бием Сити ще сме с по-добра голова разлика но това само при положение, че двата отбора завършат с еднаква голова разлика останалите си мачове. А както знаем Сити са много по-склонни да бият с по 3-4+ гола от нас. Така че опрем ли дотам, не разчитам.

4 hours ago, low said:

Същите наши играчи са правили веднъж 18 поредни победи и веднъж 17 поредни за първенство.

Аз за съжаление съм доста скептичен. Даже съм готов да се хвана на бас, че няма вариант да направим само победи до края. Сити вероятно също няма да го направят. Бе дано е оспорвано и да спечелим, но не се надъхвам. Просто като превенция за нервната ми система :sarcastic:

8 minutes ago, Dacheff said:

Аз за съжаление съм доста скептичен. Даже съм готов да се хвана на бас, че няма вариант да направим само победи до края. Сити вероятно също няма да го направят. Бе дано е оспорвано и да спечелим, но не се надъхвам. Просто като превенция за нервната ми система :sarcastic:

Аз съвсем не казвам, че шансът да се случи е голям, просто отбелязвам, че този отбор е способен на това, тъй като 2 пъти го е правил. С оглед факта, че ще ходим на Етихад, където имаме само 1 победа за първенство в последните 12 сезона, такова нещо, разбира се, е изключително трудно да се получи в настоящия случай. При малка разлика между двата отбора към момента на мача ни с тях, и хикс ще е добър резултат.

Абе най ще е тъпо ние да бием до края и те и накрая да загубим по голове, или пак с 1 точка. Ако е писано Сити да вземат титлата поне да е по категоричен начин - да ни надиграят и бият в прекия мач и така, а не ние примерно да ги бием с 3-0 и накрая пак да загубил титлата както стана едно време когато бихме Манчо в двата мача, с 1-4 на техния стадион, и накрая пак кур.

13 hours ago, tsbalabanov said:

Аз бих искал веднъж в съзнателния си живот да видя Ливърпул да е в печеливша позиция, след като водачът се срине. Обратното съм го виждал вече 4 пъти, но един път, е така, да видя и ние да сме от другата страна на преебаващите. 

Това ми е Захир и на мен...

Друго искам да кажа аз. Това, че напълно реално се дискутира  твърдение(съвсем резонно, и то и не само тук) че на някой от двата отбора ще му са нужни 16-17 поредни и то да има даже някъв шанс за титлата, говори само по себе си, че това е най-конкурентното съперничество, което някога е имало. За Бога - през тези години говорим за по серии с по 17-19 мача само победи и пак да не означават абсолютно нищо. 
С такива числа, които постигат двата отбора, направо ме карат да гледам с насмешка на династиите уж дет са имали Ман.Ютд и Арсенал. 

пп. Ако харчеха една-две идеи по-малко парици гражданите щяха да имат малко повече уважение от мен, а и като цяло от спортния свят.

7 hours ago, inka said:

Не. Сити не могат да се окажат по-достойни никога.

Е, стига де, ясно е, че всички ги мразим, но трябва ли да се казва на черното бяло... Измъкнаха такива титли през 2012, 2014, 2019, заслужават уважение, те всъщност май никога не са губили битка за титлата, която да е продължавала след Коледа.

Аз честно да си кажа Сити са ми безразлични. От както сме с Клоп, имаме едно второ място с точка по-малко от тях(като станахме шампиони, нямахме конкуренция). В друг спор с тях не сме участвали. Нито полуфинали/финали на местни купи, нито пък в Европа е имало засечка. Може би този сезон е време вече.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12 hours ago, Bellamy said:

пп. Ако харчеха една-две идеи по-малко парици гражданите щяха да имат малко повече уважение от мен, а и като цяло от спортния свят.

Не са ни виновни Сити, че харчат много, а ФСГ, че не докараха Диас през лятото.

7 hours ago, EmoRadev said:

А междувременно голмайсторите изглеждат направо невероятно.

А тези с асистенциите да не изглеждат по-различно? Особено като се има предвид, че Хендерсън и той има 5 и можеше да е на снимката вместо Кансело.

ass.jpg