Jump to content

Висша Лига 2021/22


Препоръчан пост

On 3/12/2022 at 3:25 PM, AllorNothing said:

Челси щели да взимат опит от феновете на Левски.

Ще стартира кампания Челси е вечен. 

Изтърваха момента, Абрамович трябваше да джироса акциите и да ги хвърли на Сашо Диков.

Link to comment
Сподели другаде

14 hours ago, livernas said:

Чиста дузпа не дадоха на Нюкасъл! Английските съдии, са трагични! И на терена и на ВАР! Просто, вече копаят дъното с некадърността си! Моля се само, да не направят някоя глупост на наш мач докрая!

Сега гледах ситуацията. Абсолютно необяснимо решение на съдиите!

Сега вече започвам да разбирам защо има играчи които твърде "лесно" и артистично се свличат при контакт в наказателното. Отдавна е ясно, че дузпа се дава за хореография и ефекти, а не за истински нарушения. Играчи които до последно се опитват да играят въпреки нарушение срещу тях рискуват да не получат нарушение много по  често от добрите "актьори" като Стърлинг.

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Сиймор said:

Сега гледах ситуацията. Абсолютно необяснимо решение на съдиите!

Реално Чалоба само слага крака. Няма ритане, спъване или нещо такова. Наистина не играе с топката, но моето мнение е, че няма дузпа.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, Toshko_Afrikanski said:

Реално Чалоба само слага крака. Няма ритане, спъване или нещо такова. Наистина не играе с топката, но моето мнение е, че няма дузпа.

Е не виждаш ли дърпането за фланелката освен крака?

Link to comment
Сподели другаде

Не, не го бях забелязал. Така, като гледам, нищо кой знае какво. Не, че не сме виждали фаулове за подобни неща в средата на терена, но за мен си е добра игра в защита. 

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, Toshko_Afrikanski said:

Не, не го бях забелязал. Така, като гледам, нищо кой знае какво. Не, че не сме виждали фаулове за подобни неща в средата на терена, но за мен си е добра игра в защита. 

Човек не си сериозен, дърпа го за фланелката и то силно, слага крака пред него като го препъва и съответно изобщо няма шанс да играе с топката...и това на 5 метра от вратата и ти викаш няма фал....абсурдно е просто.

Link to comment
Сподели другаде

Ще ти отговоря така и след това нека приемем, че всеки има различна гледна точка. Моята е, че ако ти си прав, то тогава всяка едно единоборство от последните два мача на нашите срещу Челси(на моста и Уембли) и Интер(в Милано и като домакини) дело на Шкриняр, Бастони, Рюдигер и въпросния Чалоба трябва да са фаул. Факт е, че не бяха. За мен са на ръба на твърдата игра и вече съдията си решава.

Link to comment
Сподели другаде

22 minutes ago, thekop said:

Точно така, трябва да му събуят гащите като на Емил Хески, че да има нарушение.

 

Просто добра игра в защита 😂 това ако е добра игра никой няма да мине през мен...

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, Chinaski said:

Просто добра игра в защита 😂 това ако е добра игра никой няма да мине през мен...

Kinky

 

Шматкинсън не е дал дузпа срещу Ман Сити, а им е свирил 40 мача в ПЛ. Време е да даде днес срещу тях една или четири.

Link to comment
Сподели другаде

Астрономическата оферта на саудитите за Челси е на масата!

Астрономическата оферта на саудитите за Челси е на масата!

Покупката на Нюкасъл от публичен инвестиционен фонд от Саудитска Арабия, чийто президент е настоящият принц Мохамед бен Салман, предизвика огромни полемики на Острова.

В крайна сметка сделката се осъществи след редица компромиси от държавните и футболните власти във Великобритания. Така се появи още един мегабогаташ във Висшата лига.

Но настана време, в което първият клуб, поел към славата с помощта на неизчерпаемите ресурси, Челси, е на кръстопът заради санкциите срещу Роман Абрамович.

А в момент, в който въпросителните около смяната на собствеността на "Стамфорд Бридж" са безброй, се появи новината, че най-голямата медийна група в Саудитска Арабия и Близкия Изток въобще - Saudi Media Group, е предложила 3,21 млрд. евро (2,7 млрд. паунда) за Челси.

Собственик на Saudi Media Group е Мохамед Алхерейджи е голям фен на Челси от годините, в които следва в Лондон.

Халид Ал Сауд пък, правнук на Файсал бин Абдул Азис, краля на Саудитска Арабия от 1964 до 1975 г. Мохамед бин Халид Ал Сауд, е председател на Борда на директорите на Saudi Telecom Company и е дал "зелена светлина" за покупката на Челси.

Link to comment
Сподели другаде

Да измислят и някакви санкции срещу арабите на Острова, че да се нормализират нещата. С тази инвазия и безлимитно харчене на пари, то хептен ще се заличи и малкото останала романтика във футбола.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Simply Red said:

Saudi Media Group е предложила 3.21 млрд. евро ... за Челси.

 

Интересно на кого ги е предложила, след като Роман А. вече формално не е собственик.   Вероятно на правителството в Лондон, което трябва да одобри купувач.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, Stojkica said:

Да, гаранция за поне един гол през него.

Аз винаги съм го харесвал. Иначе срещу Сити...,головете(мн.ч) могат да дойдат отвсякъде. Аз не съм очаквал да вкарат и от корнер, ама Юнайтед удариха ново дъно миналата седмица. 

Link to comment
Сподели другаде

15 minutes ago, Dacheff said:

Принципно Сити като играят и си викам ще ги гледам. Или поне до 15тата минута, докато не поведат в 2:0. Палас гледам държат. 

Даже и да 35 държат 😜

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...