Jump to content

Висша Лига 2021/22

Recommended Posts

Палас, другия сезон може много лошо да объркат сметките на водещите отбори за местата в Европа. Страшно бойки ги е направил Виейра. Такъв беше като играч, явно успява да го предаде на играчите си.

Ще падне люта борба за 4тот място. Челси въпреки проблемите имат солидна преднина в края на шампионата и с мач по-малко. Не вярвам да ги изместят. Не защото със сигурност ще си вземат повечето мачове до края, ами защото и другите зад тях не са много постоянни и често грешат.

Арсенал, сър!! Просто, Арсенал! Вместо, да се хвърлят здраво и да вземат мача, възползвайки се от издънките на Юнайтед, те нямат търпение, да се провалят с гръм и трясък! Както, бях казал преди известно време, не ми е симпатичен, нито Артета, нито тъпия отбор на Арсенал! Така че, да правят каквото си искат. Обаче, ме е яд, че ще реанимират мангалите.

Аз от известно време повтарям, че накрая безбожно слабите Юнайтед пак ще са в топ 4... просто едните (Арсенал) са пълни смешници като дойде тая фаза на сезона, а другите Тотнъм падат от юнайтед...

1 hour ago, LiverpoolYNWA said:

Аз от известно време повтарям, че накрая безбожно слабите Юнайтед пак ще са в топ 4... просто едните (Арсенал) са пълни смешници като дойде тая фаза на сезона, а другите Тотнъм падат от юнайтед...

Няма са манго в топ 4. Или Тотнъм или Арсенал ще са

Арсенал пак ще се провалят както в първия сезон на Емери, когато бяха 3-ти, горе-долу, по това време и в последните си 7 мача имаха 4-5 загуби и останаха 5-ти. Необяснимо е за мен, при условие, че нямаш никакви други мачове, имаш по цяла седмица да се готвиш, Артета току-що спечелил треньор на месеца... и насиране. Дано барем са Тотнъм, а не мангалите..

Това не е истина просто:

Manchester City v Liverpool Referee: Anthony Taylor. VAR: Paul Tierney.

Нямам кой знае колко против Тейлър, смятам го за един от добрите съдии, макар и от Манчестър, обаче Тийрни на ВАР е подигравка. Дано няма издънки.

1 hour ago, EmoRadev said:

Това не е истина просто:

Manchester City v Liverpool Referee: Anthony Taylor. VAR: Paul Tierney.

Нямам кой знае колко против Тейлър, смятам го за един от добрите съдии, макар и от Манчестър, обаче Тийрни на ВАР е подигравка. Дано няма издънки.

Този мач ни се очертава като сред най-важните за сезона, ако не и най-важния до момента. И понеже силите са много изравнени (мое мнение) едно грешно решение може да наклони везните в едната или другата посока, много лесно.

4 hours ago, blunt said:

Anthony Taylor (born 20 October 1978) is an English professional football referee from Wythenshawe, Manchester

И за да бъде картинката пълна 
Paul Tierney (born 25 December 1980) is a football referee from Salford, Greater Manchester, who referees in the English Premier League. [1] He first officiated in the Premier League on 30 August 2014.[2] 

Да не търсим под вола теле.Тейлър свири победата ни с 0-5 на торището и 1-1 удома с Челси с ч.к. за тях и дузпа за нас, а Тиърни 2-2 със Сити.Не мисля че сме били ощетени в тези мачове.Няма гаранция де ,но можеше и да е Мос или Поусън.Тогаз нямахме шанс.

7 hours ago, nikiniki said:

Да не търсим под вола теле.Тейлър свири победата ни с 0-5 на торището и 1-1 удома с Челси с ч.к. за тях и дузпа за нас, а Тиърни 2-2 със Сити.Не мисля че сме били ощетени в тези мачове.Няма гаранция де ,но можеше и да е Мос или Поусън.Тогаз нямахме шанс.

А Тиърни ни свири 2:2 с Тотнъм, където..., Не ми се коментира. Същия свири и Евертън - сити 0:1 и не даде онази дузпа. Т.е. Тиърни пряко е взел от нас 2 точки и ги е дал на Сити. 

Страхотен вълнуващ мач в Бърнли, с огромно значение, повече от ШЛ даже.

Наглеждам го от самото начало, известен малшанс за Бърни, би-трябвало да водят, но...

Две  бързи дузпи за карамелите, за първата си имаше нарупение малко, но за втората изобщо не съм съгласен да е справедлива. Гледах я на висока резолюция три пъти, ама съдията беше на друго мнение.  Защитника си стоеше спокойно, а нападателя при движението на крака си докосна и  уж се спъна тънко в крака на дефандера.

Остават още към 25 мин.     Стискам палци за  Бърнли.  

МАЛЕ, МАЛЕ  ...  КВО СТАНА  🙂  

Следващият кръг май градските ще са в зоната на изпадащите !  /при равни мачове /

малко по-късно идват при нас  и  изобщо имат трудна програма,

Бърнли сами и заслужено си направиха  реанимация, имат не много трудна програма.

Взе да ми се привижда как този сезон ние с още някой трофей, може и най-важния,

а градските в "Б"  група.  Ще бъде велик исторически момент, вечно помнен.

Ама като си даваха гъза на разни мангали, за да ни спъват за титла - хак да им е!

Тука съм мощно за манафите. Тия ако изпаднат ще е голяма радост за града и за футбола. Да нямаш два мача в година, в която средно качество футболисти се опитват да ти начупят краката си е плюс отвсякъде. 

+ лампи да ги закара там, + евентуално ние да станем шампиони... По-красиво не може. 

Дебелия Франк ебаси имитатора, обиколи прегърна всички и после отиде да пъмпва феновете...все едно гледам Клоп...