Jump to content

Висша Лига 2021/22

Recommended Posts

Брех, то да се радваш ли, да не си ли радваш на тоя резултат. 

Поне надеждата я има. Докато я има, значи я има. 

Не гледах мача, дори не следих резултата. Най-после проработи от 6+тия опит тая тактика. 

Различни етапи на сезона, но нека сравним второто полувреме на Сити днес срещу нашето на същия стадион - нищо общо.

А Антонио се излигави, той си е слаб по принцип, пък даже тръгна да прави удар, който не владее.

Не гледах мача от суеверие. Разбира се, следях какво става...Бях сигурен, че Уест Хам е отборът, който може да изкрънка нещо от тези..Уви, не, на което се надявахме. 

Шансовете за титла в Премиър лийг наистина намаляват драстично, но ние не можем да се бъркаме в Божиите планове. 

Реалистично погледнато Астън Вила нямат абсолютно никакви шансове на Етихад, за каквото и да е било. Но само реалистично погледнато...

N.B. Гледам съдията щедро продължение дал, аха да вкарат великите шампиони!

1 minute ago, zigfridson said:

Сега се питам може ли да вкараме на Саутхемптън 5-6 гола без да допуснем.

Това няма значение, ние по голова разлика няма да печелим. Ако нещо става, ще е Х2 на Етихад последния кръг. Ние просто трябва да си вземем двата мача. 

Вероятно Сити все пак ще си пребият Вила с 3/4:0. 

Сити най-после спукаха гума,както искахме,но скачащата маймуна Конте ни открадна 2 точки. Не вярвам Сити да допусне нова грешка срещу А.В.

3 minutes ago, Dacheff said:

Още веднъж - при Х на Вила последния кръг и при две наши победи няма да се стигне до голова разлика. 

Малко съм превъзбуден . Прав си ! Стиви Джи да изгради опълчението ние двата мача ще ги вземем !

Чаршафите и да бяха паднали днес, не мисля че можем да стопим 6 гола разлика за два мача, така че пак трябваше да чакаме Вила да им вземе нещо. Не че Стиви няма лек дълг към Ливърпул, но не виждам как могат да им вземат точки.

Не мога да повЕрвам, но едно нещо ме крепи, ние винаги правим нещата по най-трудния начин.

От една страна си мислех че трябва да излезнем с резерви и юноши срещу Сотон, ама сега не върви.

Уест Хям се справиха добре, при положение, че дори и съдията беше срещу тях и всячески се опита да помогне на Сити. А онова положение на Антонио... ах!

Ще е достатъчно Вила да задържи един равен срешу тях. Трябва!

Доколкото имам спомен има клауза в продажбата на Грийлиш при шампионска титла за сити Вила ще получи бонус от трансфера.Ако е така надеждите почти изчезват.

Далече е да мислим Вила какво можели да направят срещу Сити.Реалното е да паднат с разлика.Аз повече си мисля при тоя резултат, който се получи с какъв състав ще излезем срещу Саутхямптън след тия 120 минути на финала срещу Челси.Щото за мен 90+ процента от играчите излезли срещу Челси, във вторник трябва да почиват.

Разбирам ви но трябва да вярваме че може да стане нещо. Може де бройне да се контузи на тренировка, загрява. Да има дузпа за вила или гол в добавеното време. След днешния мач за мен сити не са шампиони на Англия. Големи играчи ги изкарват, големи монстъри а хиксириха и те та и дузпа изпуснаха. 

Светците съвсем нормално можем да ги бием и с почивка на част от основните играчи. Ако гонехме голова разлика, тогава вече трябваше да се умува нещо по-специално. При положение че и минимална победа ни върши работа в случая, дори и с множество ротации е в рамките на нещата да ги надвием.

34 minutes ago, zigfridson said:

Разбирам ви но трябва да вярваме че може да стане нещо. Може де бройне да се контузи на тренировка, загрява. Да има дузпа за вила или гол в добавеното време. След днешния мач за мен сити не са шампиони на Англия. Големи играчи ги изкарват, големи монстъри а хиксириха и те та и дузпа изпуснаха. 

Разстройство да го гепи дано,също и всичките бг катаджии 

1 hour ago, lassana said:

Доколкото имам спомен има клауза в продажбата на Грийлиш при шампионска титла за сити Вила ще получи бонус от трансфера.Ако е така надеждите почти изчезват.

Това не би трябвало да се допуска като клауза в договор. За международна титла да, но за вътрешна има конфликт на интереси. Това си е клауза "Полегни ми в преките мачове и излез на метър кожа и кило кръв срещу моите преки конкуренти".

Всичко де що може да се сговни преди финала за ШЛ се сговня. Контузии, мижави шансове, но все пак шансове за ВЛ, предълъг финал за ФА ...

Помня как 1995-а почти подарихме титлата на МЮ в последния кръг. Ако МС направят невероятен мач, но извадят крив мерник или пък оня палячо на вратата на АВ извади лют късмет... май по едно време го водеха за най-добър статистически във ВЛ или нещо подобно.

1 hour ago, lassana said:

Какво ги грее Стиви и играчите, че ръководството ще получи пари при титла на Сити? 😅

Има нещо магическо в това титлата да се решава в последния кръг и този, който може да я реши в полза на Ливърпул да бъде Стивън Джерард. 

Ако успее косвено да ни помогне да станем шампиони, това ще е равносилно, все едно я е спечелил като играч. Заслужава си я, заради онова подхлъзване.

Something's happening...