Jump to content

Висша Лига 2021/22

Recommended Posts

Много бързо забравихте как някви убити фенчета на арсенал ни плюеха в най-мрачните ни години, та чак и във форума ни влизаха да се правят на интересни. Да не говорим и колко е смешен надутия пуяк пеп от алиекспрес. За тея няма как да ми е жал, даже ми е кеф че пак се провалиха и спърс ще играят в Шл

Sent from my iPhone using Tapatalk

1 hour ago, Dacheff said:

Няма как да се кефя чак на Спърс, ама пък и Арсенал са малоумни. Как хвърлиха четворката, не е истина. 

Миналата година Лестър пък по подобен безумен начин изтърва топ4, сега Арсенал повтарят. 

Пеп от ОЛХ още ли продължава процеса в Арсенал. Ще продължи да има ненадминат рекорд 0-ла загуби в ШЛ. Не е ли уникално. 

Боби Б също си вярва в процеса, вече се радват и на 5-то място, което е достойно за уважение. 

Предпочитах Арсенал да се класират в топ 4. Тотнъм + Конте + (може би) инвестиции за нови класни играчи на ниво ШЛ определено ще са по-труден съперник догодина от Арсенал + Артета + ШЛ.

33 minutes ago, low said:

Предпочитах Арсенал да се класират в топ 4. Тотнъм + Конте + (може би) инвестиции за нови класни играчи на ниво ШЛ определено ще са по-труден съперник догодина от Арсенал + Артета + ШЛ.

Което значи че ще са по труден съперник и за Сити...

10 hours ago, Stivi_G said:

Миналата година Лестър пък по подобен безумен начин изтърва топ4, сега Арсенал повтарят. 

Общото между двата отбора е, че имат менте треньори начело. И мен ме е яд за Арсенал. Не ги харесвам, но ги предпочитам в пъти пред Тотнъм и Мангалите, но просто имат дефицити по цялата пейка, най-вече на тъч линията.

1 hour ago, Chinaski said:

Което значи че ще са по труден съперник и за Сити...

Те и сега си ги биха 2 пъти без да са толкова силни.

33 minutes ago, Chinaski said:

Ако Вила бият 6-0 и ние направим 5-5 ще стане интересно...

То това ще е по-интересното от каквото и да стане нататък. 

Днес съм го  ударил на сметки нещо и гледах някакви приблизителни суми, които ще спечелим от всички купи и ВЛ. 

253 милиона ако спечели ШЛ + още пари от ТВ права във ШЛ, но нямаше цифри за там .

или

+240 милиона ако загубим финала + пак ТВ права ШЛ

Ако тези цифри са верни според мен спокойно може да ударим над 300 милиона приходи, което ще е повече от страхотно. 

Тая вечер в зависимост от това с какъв отбор ще излезе Вила ще стане ясно какви са им плановете за неделя.

п.п. Парада на купете ще е на 29 май. https://www.thisisanfield.com/2022/05/liverpool-confirm-victory-parade-will-take-place-even-if-no-more-trophies-are-won/?fbclid=IwAR1oNTPC3ZvInOg0p8mrKwbAQGsRNKoVlX1jG7S5jR3Z8_zwjf6YIY5Yr-8