Jump to content

Висша Лига 2021/22

Recommended Posts

Абе тва не е ли майтап там заради случая от 2005-2006, когато спърс изпуснаха 4тото място в последния кръг за сметка на Арсенал?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Майтапа е насочен към Линекер, 99% съм сигурен, че това, което му казват да отвори, е видео от световното в Италия 1990, когато той се насра на терена.

КБД взе играч на сезона пред Салах, това  го разбирам, но Фоден вместо Трент? Голове+ асистенции и двамата са със 14, а да обаче единия е бек.  Даже Моунт за мен е пред Фоден. 

1 hour ago, kibo1992 said:

КБД взе играч на сезона пред Салах, това бих го разбирам, но Фоден вместо Трент? Голове+ асистенции и двамата са със 14, а да обаче единия е бек.  Даже Моунт за мен е пред Фоден. 

Тези "награди" отдавна загубиха смисъл за мен, поради факта, че няма ясен критерии, защо играч Х заслужава повече от останалите. За златната обувка е ясно. Вкарваш най-много голове и я печелиш. Няма значение, дали освен головете имаш и N асистенции, или пък на кое място е завършил твоя отбор и прочие.

Привет на всички! Знам, че е малко вероятно, но има надежда и дай Боже да сме шампиони след няколко часа! Милиони сме феновете по света и дано наистина да се случи чудото! Успех и късмет!

Един рефрен ми се върти в главата вече доста дни - важи за Висшата лига.

Пускам го тук нарочно още преди края на мачовете днес. 

Накратко част от думите на песента:

"Не, абсолютно за нищо
Не, не съжалявам за нищо
Нито за доброто, което ми беше направено
Нито злото, изобщо не ме интересува ...
Платено е, пометено е, забравено е
Не ми пука за миналото
С моите спомени
Аз запалих огъня ...
Не, не съжалявам за нищо

Защото моят живот, защото моите радости
Днес започват с Вас "

За мене това значи: 

Продължаваме с очакване за огромна радост в Париж.  

За Сити в защита Стоунс, Фернандиньо, Лапорта и Кансело. Това е, дано Вила използва евентуалните проблеми в дясно на защитата им. 

Обаче вила са с някакъв странен вратар. 

6 minutes ago, Raybeez93 said:

Титулярният вратар на Вила е отказал да играе в тоя мач. 

Какво значи отказал да играе в тоя мач? Дай инфо, това звучи абсурдно. 

9 minutes ago, Dacheff said:

Какво значи отказал да играе в тоя мач? Дай инфо, това звучи абсурдно. 

Имал контузия на коляното и му дават почивка, за да играе за Аржентина в някакъв нов безсмислен мач на първи юни срещу Италия на Уембли. Дори и минималните ни шансове почти вече се изпариха... Имах някаква надежда, че Мартинез ще направи мача на живота си. Този Олсен, като изключим периодите му в родната Швеция, цял живот е бил резерва. Освен това е играл за Евертън... Примирил съм се вече, пък ако стане някое чудо, ще се нареждам като 2005 и 2019.

Титулярният вратар на Вила е отказал да играе в тоя мач. 
Ужасна новина ! Мартинез е един от най-добрите вратари в лигата, като е правил абсурдни спасявания в адски много мачове. Не знам какви са мотивите за отсъствието му, но вече шансовете ни за титла паднаха от 1% на 0%.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

За мен това си е саботаж.. щял да се готви за някакъв безсмислен мач на Аржентина и затова не искал да играе днес и ще цъка някакъв тип дето не е играл целия сезон.