Jump to content

Висша Лига 2021/22

S.Gerrard

Recommended Posts

36 minutes ago, lassana said:

Цялата тая апаратура е за да въздейства за

Д-ре, ти би трябвало да си най-много на ти и да знаеш, че на нищо не въздейства, а следи концентрацията.

37 minutes ago, Toshko_Afrikanski said:

Д-ре, ти би трябвало да си най-много на ти и да знаеш, че на нищо не въздейства, а следи концентрацията.

Не е точно така ама карай ти по-добре знаеш.

15 hours ago, lassana said:

Това не ми харесва! Цялата тая апаратура е за да въздейства за "вземане на правилни решения" при изпълнения на статични положения. Както е тръгнало след 10-на години компютър ще определи шампиона само по показатели.Бахти технологията ще убият Играта.

Това е лицензирана версия на вируса. 

Твоето чипче от ваксината с пет жи-то е кракната версия от замунда. Пак върши работа де.

Тук всъщност се опитват да изровят в детските му спомени къде е скрил семките за биволския домат на баба си, за да ги конфискуват и никога повече да не се сади такъв домат. Ше разсипят държавата тия рептили.

Затваряй прозорците, пусках щорите. Никой не е в безопасност.

Има ли тема която да не сте *ср*ли? Или ще се хапете, за ваксини или за политика. Ясно че тук всички са професори по всички теми познати на човека, но преди всичко си е футболен форум. Малко от малко трябва да има някакви граници. 

2 hours ago, Stivi_G said:

Липсва ми Фабо в средата, иначе съм съгласен с останалите.

На мястото на Силва? Или на този от Уест Хям? Аз може би бих сложил Фабиньо, Де Бройне и Гьондоган в средата, но и така подредени са добре.

3 hours ago, Сиймор said:

На мястото на Силва? Или на този от Уест Хям? Аз може би бих сложил Фабиньо, Де Бройне и Гьондоган в средата, но и така подредени са добре.

Същата 3ка бих избрал. В крайна аметка Гьондоган им донесе титлата последния кръг. Без тези 2 гола особено първия, сигурно щяха да загубят точки.

Рангник няма да остане в Ман Юнайтед като консултант.

Току-що беше обявено, че Ралф Рангник няма да изпълни тази двугодишна роля на консултант с Манчестър Юнайтед.

Рангник реши да съсредоточи вниманието си върху работата в Австрия, която започна тази седмица.

Поне за една година( а не за няколко седмици както каза Драгоев) Стив Купър е ще е второто най-известно име В Нотингам след Робин Хууд,

И Дарби също, жалко, че са толкова слаби при последните си влизания във ВЛ, иначе са си исторически отбор и с Форест щеше да има готино дерби.

Впрочем, те заедно с Форест се надпреварваха миналата година кой ще изпадне, а сега едните са във ВЛ, а другите заради отнемане на точки в Лига 1. Как може за един сезон да ти се промени цялото настроение.

3 hours ago, AllorNothing said:

Нямам спомен от 90-те, ама май толкова от историческите отбори във ВЛ не са се събирали.

Така е.  Аз обаче имам спомени и то какви  🙂  

Бях на живо в стадиона на този мач 

ето и дълъг клип от мача в Англия

https://www.youtube.com/watch?v=5fWtxWejYys

https://www.youtube.com/watch?v=4sXReii7TTM

а тук коментари за него след години

https://www.youtube.com/watch?v=GsRvsg72-X0

а също съм бил и на мача на Уотфорд , когато гостува тук.

Отделно и на мачовете срещу Аякс - два броя, Байерн, Ливърпул ...

• 2 weeks later...