Jump to content

Шампионска Лига - 2021/22


Препоръчан пост

Цялостно доста интересно и равностойни групи.

Милан и Порто е бива да се подценяват, не бяха много далеч времената, в които се излизаше в последния мач срещу Спартак Москва и Севиля.

Link to comment
Сподели другаде

Нашата група е интересна и доста коварна. Ще има изненади. Милан и Порто са си турнирни бойци.

Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Милан и Порто хем не са достатъчно силни, че да са фаворити срещу нас, но не са и толкова слаби, че да си позволим да излезем с резервите. Това е лошото с оглед на псевдодълбочината на състава, който имаме.

Link to comment
Сподели другаде

Хубавото на такива групи е, че не са необходими много точки за да се излезе от групата. 9-10 обикновено стигат. 

Другото хубаво е, че двубоите ще носят емоция предвид протвниците и носи престиж да биеш всеки от тях. Особено с Милан няма как да не са емоционални мачовете, а ако ги треснем 2-пъти, ще е чудесно.  Даже прекрасно. 

Кофтито на такива групи е, че ако не си достатъчно стабилен, може и да отпаднеш 😄 но не мисля, че това ще ни се случи. 

Иначе очаквано 1 група ниво ЛЕ, както кристалната топка показа, а вместо Сити, тая година явно на другото Манго беше ред да играят срещу Арда Кърджали и Беласица.  

Като цяло обаче ще има супер сблъсъци за наблюдаване, като не съм съвсем сигурен дали Барселона ще излезнат от групата си.

Link to comment
Сподели другаде

След тоя жребий очаквам да изтеглим Реал за първия кръг на Карабао и ПСЖ за ФА къп. Няма такава каръщина и няма такъв късмет за мангалите.

Link to comment
Сподели другаде

Винаги има по една група ниво ЛЕ. Аз не съм много доволен от жребия. От първа урна Атлетико са едни от най-кофти съперниците. Другите можеха и да са много по-добре от Порто и Милан. 

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм много доволен. Трудна група с качествени отбори. Искам да гледам интересни мачове, това е. Ливърпул-Шериф (сигурни 6 точки и яко кеш), ами не мерси, аз за банковата сметка на Хенри какво да мисля. 

Има и друго, ако не можем да излезем от която и да било група, тогава какво да правим на елиминациите.

От тази група ще си излезем като пичове, щото Клоп напъва в ШЛ, друг е въпроса къде ще сме в шампионата с този рехав състав от резерви.

Link to comment
Сподели другаде

10 hours ago, Chinaski said:

Нагласиха Роналдо срещу Меси в групите...

Стига с тия конспирации бе човек...

Като се паднат в групите - нагласено, като се паднат на 1/8-финал - нагласено, като се паднат на финал - избегнали са да ги срещнат, за да ги гласят за финал...

Каквото и да стане хората все търсят някакви конспиративни теории, че всичко е нагласено.

Link to comment
Сподели другаде

Че за какво да го нагласят? Този спорт се играе за кеф. Да не печелят някакви пари от това?!? Бъкано с конспиратори тука...

На пръв поглед жребия е приемлив. На хартия трябва да сме първи без сериозни затруднения. Само ние можем да си усложни живота, ако не подходим правилно, можем пак да треперим до последно за класиране. Имаме го този навик доста често.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Изкараха програмата на ШЛ и е изключително ибана за нас. Преди домакинството на малък манго - гостуване на Порто във вторник, преди гостуването на баш манго - гостуване на Атлетико в сряда.

Link to comment
Сподели другаде

8 hours ago, Stojkica said:

Изкараха програмата на ШЛ и е изключително ибана за нас. Преди домакинството на малък манго - гостуване на Порто във вторник, преди гостуването на баш манго - гостуване на Атлетико в сряда.

Първо и двата мача в ШЛ са във вторник и второ има цели 4 пълни дни без мачове между двете двойки. Сякаш този път не сме жертва? 

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, Toshko_Afrikanski said:

Първо и двата мача в ШЛ са във вторник

Вярно, снощи в един часа на 3 уискита съм се объркал за Атлетико. Но все пак можеше да са домакинства, а не гостувания тези мачове.

2 hours ago, Toshko_Afrikanski said:

Сякаш този път не сме жертва? 

Какво означава жертва? Клоп да му мисли как да прави ротациите. Така е дошло, съобразяваш се с него. Никой не ти е длъжен с нещо.

Сега вече погледнах и на лошите как идват нещата и тяхната програма ни прави равнопоставени. Сити излизат на ПСЖ и те във вторник в мач без значение, но Пепо е длъжен да се натегне, а манго са домакини в сряда.

Общо взето, най-хубавото нещо от този жребий е, че не можем да се паднем с Атлетико на 1/8 финал. Другото хубаво е, че ще играем стойностни мачове, а не някаква псевдо спартакиада с Виляреал и Брюж.

Link to comment
Сподели другаде

Винаги е по-добре да ти се паднат лесни отбори за да няма много зор на тоя етап от турнира. И Милан и Порто могат да объркат сметките, с Атлетико е ясно, че ще е мъка. Мен не ме кефи жребия.

 

П.С, Гледам много хора се радвате, че ще играем с Милан, Порто, класически отбори, а не с Шериф и там други дето ги има….ама иначе все бяхте срещу супер-лигата…🤨…..просто отбелязвам….

Link to comment
Сподели другаде

Жребият е като кутия с подаръци - никога не знаеш какво ще ти се падне. И част от чара на мачовете с Милан е, че не сме играли от 50-те години с тях.

 

Иначе аз бих предпочел Тираспол... 

Link to comment
Сподели другаде

Прави впечатление, че от кенефа са променили последователността на мачовете - преди с който се започваше групата го срещаш в предпоследния кръг, а в последния с 2-рия - сега с който започваш с него закриваш, само палачинката посредата се е запазила. Иначе вторник - неделя следобед си е перфектно разпределение и в 2-та случая, а предшестващите ги мачове в събота, дори и 3-то гостуване е във вторник, няма и вече сряда - събота 12:30, така че на хартия всичко е тип топ.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
6 minutes ago, svetosus said:

Уау. Камп ноу е празен.

Заради ковид мерките

Иначе, винаги съм се чудил на феновете на барселона, как винаги освиркват химна на ШЛ, при положение, че са най-подпираният тим в историята на турнира

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...