Jump to content

Шампионска Лига - 2021/22


Препоръчан пост

27 minutes ago, Stivi_G said:

Това са възможните отбори преди последния кръг:

 Paris SG, Sporting, Inter, Barcelona, Villarreal, Salzburg, Juventus.

 

 

Барсалките няма да се класират! 

От тяхната група ще е Бенфика, която е почти като Порто,

а в групата на Залцбург хич не е ясно, всеки може да е.

Очаквам Съдбата да срещне Роналдо и Спортинг, затова го изключвам за нас.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
1 hour ago, oZZy said:

Ние може ли да се паднем с Челси? Жребият в петък ли?

 

Разбира се, че  НЕ!

Челси може да се паднат срещу:

Байерн (пожелавам им го),  Реал (пак бива), 

Аякс няма да им е чак толкова лесно  и   Лил.

 

За нас остават ПСЖ,  Интер, Бенфика,

Спортинг (ама тях може да ги нагласят срещу Роналдо 🙂 )

 Залцбург и  утре един  от Виляреал/Аталанта (предпочитам Вилата)

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, Dacheff said:

Тия имат някакви играчи гледам, не са анонимници. 

Е колко да имат, щом са под  Порто този сезон. 

https://www.livesport.com/bg/soccer/portugal/liga-portugal/standings/

 

И нещо за Парцата

Барселона отпадна от груповата фаза на Шампионската лига за първи път от 2000-01,
 когато завърши трети след Милан и Лийдс Юнайтед!

След като попаднаха в Купата на УЕФА през този сезон, те бяха елиминирани от бъдещия победител Ливърпул на полуфиналите, благодарение на победния гол на Гари Макалистър.

 

Питър Крауч за BT Sport:
„Те имат правилния ръководител. Шави познава клуба отвътре и знае как работи младежката академия.   Бъдещето им е младост, защото те нямат пари за харчене, за да купуват играчи, които искат. Те трябва да изграждат от млади играчи нагоре.   Те имат нещо добро, но това няма да е бърз процес – може да са пет потенциални години. Това е труден момент за тях.

 Футболът се движи бързо. Нямаш божествено право да участваш в Шампионската лига."

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Потенциалните ни съперници в 1/8 финал на ШЛ са: ПСЖ, Спортинг, Интер, Бенфика, победителя от двойката Виляреал-Аталанта, Залцбург;

От тези съперници не виждам някой, който да не можем да отстраним.

Аз лично искам Бенфика, тъй като имам лош спомен от 2006-та, когато Бенфика на Роналд Куман ни отстрани с две победи и то на нула.

ПСЖ не са лош вариант, но мисля, че е твърде рано за тях да бъдат отстранени. 

Двубой със Спортинг не искам да гледам, не виждам каквато и да е интрига в такъв един сблъсък.

Интер - те са може би един от най-интересните варианти за съперник на този Ливърпул.

Виляреал / Аталанта - също биха станали добри мачове с който и да е от тези отбори.

Залцбург ги слагам в графата със Спортинг, такъв мач не искам да гледам.

Със сигурност ще имаме два-три супер двубоя, за които ще си кажем, еее това е шампионска лига. Както и ще имаме един двобой, който ще бъде на ниво 1/2 финал на Лига Европа / Залцбург - Спортинг /.

Ние сме готови за съперниците ни, остава само и те да са готови за този Ливърпул.

Link to comment
Сподели другаде

27 minutes ago, fowler23 said:

От тези съперници не виждам някой, който да не можем да отстраним.

Не само от тези, а по принцип. В момента няма отбор, който Ливърпул да не може да отстрани в ШЛ. Нито един от останалите 16.

Иначе в петък гледах Бенфика - Спортинг от 10-тата докъм 70-тата минута и Спортинг бяха по-качественият отбор, при това с разлика.

Link to comment
Сподели другаде

Не гледах мача вчера, но Барса са пълна скръб и не вярвам дори ЛЕ да спечелят. Играчите, които имат изобщо не отговарят на претенциите на отбора и им трябват няколко сезона "перестройка".

Радвам се, че Залцбург се класираха, приятен отбор са, а години наред ги бях нарочил за евроидиоти, защото все не можеха до групите да го добутат.

Довечера съм за Аталанта, въпреки, че и двата отбора са ми симптични.

За Ливърпул си пожелавам Интер, винаги са ми били трън в очите тия.

Link to comment
Сподели другаде

Аз искам въможно най-слабия отбор да ни се падне. Въобще не ме интересува интригата. Искам спокойно да си минем на четвъртфинала и после да го мислим. Залцбург или Аталанта/Виляреал ми звучи прекрасно.

Link to comment
Сподели другаде

В интерес на истината има много слаби отбори на осминафинал този път - РБ Залцбург, Спортинг, Бенфика и Аталанта/Виляреал ще са истински подарък за повечето първи отбори освен Аякс може би.

Link to comment
Сподели другаде

Барса са много, ама мноого зле. Снощи центъра не можеха да минат. Байерн също не са особено страшни ако трябва да сме честни. 

Все ми е тая с кой ще играем, но не искам ПСЖ. Колкото и да не са балансирани, Меси и Мбапе ако имат ден може да се усложнят нещата. Всъщност и Виляреал не ща - испански циганьорес, дето само ще провокират по терена. 

Според мен пък със Залцбург ще станат яки мачове. 

Link to comment
Сподели другаде

Първият ни мач от 1/8 финала ще бъде гости още на 15-16  февруари (или 22-23)

Ако се паднем в ранните дати, то африканците ни няма да са отпочинали достатъчно,

особено ако са достигнали мачове за 3-4 място или финал, които са на 6 февруари.

ПСЖ водят убедително във Франция и преди мач от ШЛ спокойно могат да дадат почивка на всичките си звезди и да изиграят много силен домакински мач, а и като гости после.

Затова силно искам да ги избегнем сега. Нека те се блъскат срещу Байерн, Манго, Реал...,

а ние най-добре да посетим някой в Лисабон или Виляреал, с които не сме играли скоро.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...