Jump to content

Шампионска Лига - 2021/22


Препоръчан пост

Абе, не знам.. Ама според мен, имаме право да се чувстваме леко прецакани! Все пак, Интер е шампион и е най-силният отбор в Италия към момента. Залцбург беше много по-добра опция. Но.... Абе каквото такова!

Между другото, имам един приятел, който е фен на Интер! Ей сега ми писа : направо е в потрес, горкия))

Link to comment
Сподели другаде

22 minutes ago, Raybeez93 said:

А иначе по принцип симпатизирам на  Интер в  Италия и ги следя доста често.

Не ми се рови да търся, така че ще се радвам да кажеш, защо Джеко е бил в групата, но не е играл последния мач, че ми стана интересно.

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, Toshko_Afrikanski said:

Не ми се рови да търся, така че ще се радвам да кажеш, защо Джеко е бил в групата, но не е играл последния мач, че ми стана интересно.

Индзаги ротира нападателите почти всеки мач. Ако не се лъжа той беше титуляр срещу Реал през седмицата и явно е решил да му даде почивка в наглед лесното домакинство на Каляри. 

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, Taipan said:

УЕФА са пълни кретени... само ще цитирам Балабанов -

"Животоотнемащ мъжки полов орган за УЕФА!" 👍 

Какво се е случило? Проблем с жребия? Не сме ли с Салцбург, а Интер с Аякс?

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, Сиймор said:

Какво се е случило? Проблем с жребия? Не сме ли с Салцбург, а Интер с Аякс?

Имаше втори жребий заради това, че изтеглиха Манго с Виляреал, смениха ги със Сити, защото бяха от една група, но после не ги вкараха обратно при топките на Атлетико. 

Вече сме с Интер :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, Сиймор said:

Какво се е случило? Проблем с жребия? Не сме ли с Салцбург, а Интер с Аякс?

И аз преди малко разбрах...Слушам по Дарик Томето вика - УЕФА яко се изложиха, теглиха жребия за шампионска лига - 2 пъти! Отварям тук коментарите, а то мазало...🤣 А, иначе и аз на обяд гледах жребия и си свирках доволно цял следобед 😜 Не, че ме притесняват тея Интер, ама...шнур за УЕФА!!!

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за отговора!

Наистина скандална некадърност! Организации като МОК, ФИФА и УЕФА са тотално прогнили от алчност и некадърност.

Сега погледнах двойките и само Челси и Лил са си същите, май?

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, flyhorse0906 said:

Тия от УЕФА вече гонят по некадърност БФС-то...

Е, че как да бъде??? Те нали подкрепят пияндето с перуката и сливенския чобанин...😉

Link to comment
Сподели другаде

УЕФА са пълни идиоти и не знам дали не са на нивото на голямата перука! Но ако искаме 7-та, ще трябва да отстраним всеки съперник. Хубаво е, че балерините ще се мъчат с 1-ви Държавен Арабски отбор. От вторите в групата само те изглеждаха по-силни, поне на хартия.

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, KrisTerz said:

Някой може ли да ме посъветва как да се сдобия с билет за мача с Интер, дали е най добре от сайт да се закупу или на място в деня на мача.

За кой от 2-та ?

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

До преди това лято, ако играеха ПСЖ-Реал, бих стискал палци за парижани, но сега няма как да стане това, при положение, че там са Рамос и Меси, двама от най-ненавижданите играчи от мене евър, така че Вамос Рафа, така де Реал 🙂

Link to comment
Сподели другаде

13 minutes ago, Bellamy said:

До преди това лято, ако играеха ПСЖ-Реал, бих стискал палци за парижани, но сега няма как да стане това, при положение, че там са Рамос и Меси, двама от най-ненавижданите играчи от мене евър, така че Вамос Рафа, така де Реал 🙂

И двата отбора са ми изключително неприятни...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...