Jump to content

Шампионска Лига - 2021/22


Препоръчан пост

1 hour ago, tsbalabanov said:

Реал, според мен, са доста по-слаб отбор от отборът, който ни би 2018 на финала, а ние сме доста по-силни от тогава също. Миналия сезон ни отстраниха, но нека не забравяме, че играхме с Риз Уилямс и Нат Филипс в защита... Много сериозен и опитен отбор са, да, но нещата сега са доста по-изравнени, от колкото бяха през последните ни 2 срещи.

А иначе тоя калпавия арабин не знам турски магии ли прави, какво ли, но все някоя защита или вратар му подаряват поне един гол в ШЛ във важен момент... 

Съгласен съм напълно. Ако играхме срещу тях щяхме да сме краен победител в двата мача.

1 hour ago, The King said:

Коли кози за Рамадан и в тъмната част на денонощието, когато е позволено, пие кръвта им. 

Дере видри на пълнолуние и има за личен съветник Алена 😉

48 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

https://vm.tiktok.com/ZMLQEKBRv/

Аз не искам Реал в никакъв случай. Няма значение колко са слаби, смятам, че пак ще ни бият. Просто в този турнир вързията им е огромна. Те реално в трите поредни бяха силни само в едната година, другото бяха съдийски грешки, голове от засада, дузпи и грешките на вратарите и т.н. дори единият път паднаха от Волфсбург.

 

За мен Сити/Челси на финала ще е по-добре.

 

Според мен най-труден ще са ни Сити, но и срещу Челси бихме се озорили. Все пак този сезон не успяхме да ги бием в нито един от 3те мача, като в единия бяхме с човек повече цяло полувреме, а във втория от 2:0 ни направиха 2:2. Реал от трите ми се струват "най-лесен", макар че лесен съперник на финал няма. Дори и Тотнъм, ако не беше ранната дузпа щяхме да берем много ядове цял мач.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен Сити няма да се класират, един гол преднина в Мадрид е малко особено предвид успеваемостта им на четвъртфинали. Лошото е, че Атлетико не ги виждам да окажат сериозен отпор на Реал, ама от друга страна, не са ги побеждавали от доста време и може би е време да избухнат с някакво представяме.

Ако има отбор, който може да бие Реал на финал, то това е Ливърпул.

Link to comment
Сподели другаде

10 minutes ago, Stivi_G said:

Според мен най-труден ще са ни Сити, но и срещу Челси бихме се озорили

Тъй, тъй.

Челси имат все още няква турнирна грамотност, не знам от къде, но е факт. 

Сити си имат класата да те изпеплят за 15 минути игра.

 

Link to comment
Сподели другаде

Ами стига да стигнем финал, който и от другите 4ри отбори да играем няма да е лесно. Дори един АМ, където едва ли не сме ги отписали могат да изхвърлят арогантните араби и срещу Реал/Челси пак да е подобно. Разменени минимални победи или Хсове и с продължения или дузпи да се класират. АМ са си турнирен отбор и те и трудно се играе срещу тях. Много мръсни номера правят, могат да се окопаят в тяхното поле и да чакат на контра/статично.

Link to comment
Сподели другаде

41 minutes ago, Plovdiv_1926 said:

Според мен Сити няма да се класират, един гол преднина в Мадрид е малко особено предвид успеваемостта им на четвъртфинали. Лошото е, че Атлетико не ги виждам да окажат сериозен отпор на Реал, ама от друга страна, не са ги побеждавали от доста време и може би е време да избухнат с някакво представяме.

Ако има отбор, който може да бие Реал на финал, то това е Ливърпул.

И на мен ми се въртеше, че ще има поне една изненада на четвъртфиналите и макар Виляреал да биха снощи, според мен ще бъдат унищожени в Мюнхен. Симеоне вече е отстранявал Гуардиола, така че не е непосилна задача, а и отдавна не са правили "пробив" в ШЛ, разбирай повече от четвъртфинал. 

Link to comment
Сподели другаде

На финал в ШЛ 100 пъти повече предпочитам Сити пред Реал. 

Каквото и да си говорим Реал са си Реал и в този турнир няма сигурен мач срещу тях, а Сити са доказали, че в тия мачове винаги спичат.

Link to comment
Сподели другаде

29 minutes ago, tsbalabanov said:

макар Виляреал да биха снощи, според мен ще бъдат унищожени в Мюнхен

Виляреал вероятно ще отнесат някоя четворка на Алианц. И миналия кръг беше така - Байерн се озориха срещу Залцбург в първия мач, после ги смляха в Германия. Виляреал са по-грамотни от австрийците, но като нищо 3/4:0 да паднат. И въпреки всичко Байерн нямат нищо общо с отбора от преди 2 години. Ако стигнем до полуфинал би трябвало да сме фаворит срещу тях.

Link to comment
Сподели другаде

Аз си мисля, когато говорим за ШЛ, че първо трябва да помислим за Байерн и едва тогава да изказваме някакви предпочитания кой да е на финала. Може и да влезем в евентуалният полуфинал с немците като фаворити, но не ги виждам като лесен мач. Още повече, че реванша е на Алианц. Виж ако Виляреал издържат е друго.

Иначе за АМ - Сити, каквато и лисица да е Симеоне, трябва да тръгне за победа, няма избор, а тогава Сити ще ги смажат. Разликата между Сити и Юнайтед е поне една дивизия. Дано не съм прав и Гуардиола пак се провали на четвъртфинал. Мачът в Неделя също може да се окаже важен за развитието на този мач(ха дано).

Link to comment
Сподели другаде

 

5 hours ago, Dacheff said:

Виляреал вероятно ще отнесат някоя четворка на Алианц. И миналия кръг беше така - Байерн се озориха срещу Залцбург в първия мач, после ги смляха в Германия. Виляреал са по-грамотни от австрийците, но като нищо 3/4:0 да паднат. И въпреки всичко Байерн нямат нищо общо с отбора от преди 2 години. Ако стигнем до полуфинал би трябвало да сме фаворит срещу тях.

Те и от Ювентус така си мислеха, но отнесоха една тройка. Емери си е турнирен играч и много добре води такива мачове. Снощи ги гледах и мога да кажа,че  Мюнхен направо се отърваха само с един гол. То не бяха греда, отменен гол, фрапантни пропуски. Трябваше да е 3:0.

Link to comment
Сподели другаде

50 minutes ago, svetosus said:

 

Те и от Ювентус така си мислеха, но отнесоха една тройка. Емери си е турнирен играч и много добре води такива мачове. Снощи ги гледах и мога да кажа,че  Мюнхен направо се отърваха само с един гол. То не бяха греда, отменен гол, фрапантни пропуски. Трябваше да е 3:0.

Ако Виляреал, наистина са толкова добри, може би трябва да се надяваме, Байерн да продължи и да играем с тях! Аз лично, не знам кое ще е по-добре за нас в момента. 

Link to comment
Сподели другаде

Я кажете кой мач довечера повече си струва? Сигурно ще ги пусна и двата, обаче мога да слушам само един. Дали Челси могат да направят нещо или да зяпам евентуалният ни следващ съперник, ако всичко утре е нормално?

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, EmoRadev said:

да зяпам евентуалният ни следващ съперник

 

Това е за предпочитане според мене.

Аз ще наглеждам и ще слушам него по ТВ на 3 метра от компютъра, пред който ще следя  другия мач  и разбира се Форума. 

 

Днес е световния ден на космонавтиката - да видим кои отбори ще излетят към полуфинала.

 

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, baivan said:

 

Това е за предпочитане според мене.

Аз ще наглеждам и ще слушам него по ТВ на 3 метра от компютъра, пред който ще следя  другия мач  и разбира се Форума. 

 

Днес е световния ден на космонавтиката - да видим кои отбори ще излетят към полуфинала.

 

Аз си пускам два мача на два от мониторите на компютъра, а на третия си браузвам 😂

Link to comment
Сподели другаде

На Тухел са му пораснали топки - излиза с 4ка в защита, а не с 5, както обиконвено. С такава схема Челси последно като беше, Брентфорд им наду вените преди седмица.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...